Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Zam gelmemiş belki indirim gelir burası Türkiye beli olmaz
Brent değil ama dolar çıkıyor. dolar zammı gelir bu sefer.
şeyi merak ediyorum. şimdi elektrikli araç her geçen gün artıyor. bu durumda brent petrol fiyatları zamanla düşer mi ?

şeyi merak ediyorum. şimdi elektrikli araç her geçen gün artıyor. bu durumda brent petrol fiyatları zamanla düşer mi ?
Aynı düşünce

Ülkenin alayı (87 milyon)

Tümüyle elektrikli araca geçsede (tüm ticari belediye toplu taşıma otobüs dolmuş minibüs kamil koc metro sehir hatları vapurr dahil vsvsvs)

Kıçı kırık pis arz / talepte talebi olmayan motorine bedavaya yakın binsek.

Herkes şunu unutmasın
Talebin max yaptığı yerde enflasyon zirve yapar. Oto elektrik + evdeki elektrik brim fiyatıda %400 zam yer.

taleple birlikte arzı da azaltacaklarından pek ihtimal vermiyorum kendi adıma.
Ancak mazot/benzin (ya da diğer yan ürünler) talebi arasında güçlü bir dengesizlik olursa olabilir ancak onu da farklı yollardan dengelerler diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Evet ama yetmez dolar düşerse benzin mazot 20 altına düşer inşallah

Brent bu sene 65 seneye 45 dolara düsecek resesyondan dolayi

Yani bu sene 40 lirayi görmeyiz, seneyede 60 lirayi görmeyiz hayirlisiyla

Brent bu sene 65 seneye 45 dolara düsecek resesyondan dolayi

Yani bu sene 40 lirayi görmeyiz, seneyede 60 lirayi görmeyiz hayirlisiyla
Akaryakıtın
2 frekansı var

petrolün
Beygiri brent
Torku $$$ dır

Yüksek torkla
Eylül 20 den sonra +35 ler yine çok mümkün gözüküyor.

İndirim haberi yok ki doğru dürüst internette bu da feyk haber sanki

Küresel resesyonu iple çekiyoruz. Varil $45 :D

Uganda da bulunan 320 bin ton altın rezervi tüm dengeleri değiştirecek şuan dünyada 53 bin ton altın var dolşımda gerisini siz hesab edin ons un düşmesinin sebebi bu uzun vade de neler olur kimse kestiremez mutlaka dolar ve petrol de etkilenir gıda kıtlığı olacak altın bolluğu olacak artık altın yeriz gıda yerine

Uganda da bulunan 320 bin ton altın rezervi tüm dengeleri değiştirecek şuan dünyada 53 bin ton altın var dolşımda gerisini siz hesab edin ons un düşmesinin sebebi bu uzun vade de neler olur kimse kestiremez mutlaka dolar ve petrol de etkilenir gıda kıtlığı olacak altın bolluğu olacak artık altın yeriz gıda yerine
Merhaba,

Bu haberin yalan olma olasılığı %99 bu kadar çok altın bulunsa bile altını oradan çıkartmanın ve işlemesinin yıllar alması gerekir.

Geri
Üst Alt