Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Pes artık ya cidden söyleyecek söz bulamıyorum. Dolar sabit brent hareketli ama değişmedi. Bu neyin zammı yahu. Boştan yere stres yaratıyorlar, bayram öncesi yapılacak iş mi bu 😡

• Beğen
Tepkiler: SCC
Normal bu zam…

dolar 15₺ deviricek ay sonu 16 civarı deniyor…

daha çok artar

üstüne 5₺ Madeni para, 500₺ de kağıdı basınca tadından yenmez…

Kur korumalı mevduatların FAİZ ini akaryakıttan topluyorlar devletin başka para getirecek gelir kapısı kalmadığı için brent dolar hikaye ortaya bir 30 lira olucak muhabbeti salıp insanların 25 liralara razı olmalarını isyan etmemelerini sağlıyorlar

Yıllardır fix olarak yapılan bayram öncesi zam…
Zama da zam gelmiş…
Normalde her bayram arefesinde 50 kuruş gelirdi…

• Beğen
Tepkiler: SCC
Pes artık ya cidden söyleyecek söz bulamıyorum. Dolar sabit brent hareketli ama değişmedi. Bu neyin zammı yahu. Boştan yere stres yaratıyorlar, bayram öncesi yapılacak iş mi bu 😡

Bugün Samsun'dan Bolu'ya geldik. 480 kilometre. Ters istikamette inanılmaz trafik var (Istanbul'dan Anadolu'ya göç). Bu kalabalığa acımasızca 5 tane arka arkaya radar koymuşlar. Sellektör yapmaktan yoruldum. 100 kilometreye bir radar... Memleketine giden insanlara 100 kilometrede bir ceza... Sürekli gittiğim yol; daha önce böyle bir şey görmedim.

Yazık bu millete.

Bugün Samsun'dan Bolu'ya geldik. 480 kilometre. Ters istikamette inanılmaz trafik var (Istanbul'dan Anadolu'ya göç). Bu kalabalığa acımasızca 5 tane arka arkaya radar koymuşlar. Sellektör yapmaktan yoruldum. 100 kilometreye bir radar... Memleketine giden insanlara 100 kilometrede bir ceza... Sürekli gittiğim yol; daha önce böyle bir şey görmedim.

Yazık bu millete.
Böyle bir program varmış radar tespiti kullananlar memnun kalmış

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220321_223245_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20220321_223245_com.facebook.katana.jpg
    78.7 KB · Görüntüleme: 56
Ben hep 100 dolarlik aliyorum adlı soğuk esprimi buraya bırakıyorum...

Böyle bir program varmış radar tespiti kullananlar memnun kalmış
@HONEY
Artık böyle programlara gerek olacağını sanmıyorum bu yakıt fiyatları ile.
Otoyol CC100
Bölünmüş yol CC95
Çift Yönlü Yol CC90

Radara da düşülmez yakıtta da tasarruf yapılır.
Benim hız kararım böyle artık.

@HONEY
Artık böyle programlara gerek olacağını sanmıyorum bu yakıt fiyatları ile.
Otoyol CC100
Bölünmüş yol CC95
Çift Yönlü Yol CC90

Radara da düşülmez yakıtta da tasarruf yapılır.
Benim hız kararım böyle artık.
Kesinlikle katılıyorum.

Kur sabit , brent sabit.. ama bindirim efso .. bayram yolculuğu öncesi iyi kitlediler vatandaşa .. müstahak bize.

Deponun net hacmi 55 litre olsa, içinde damla yakıt olmayan bir deponun pompa ucuna kadar 57 litre alması gerekir.

Tüm forumu huzura kavuşturmak isteyen bir babayiğit varsa lütfen bunu gerçekleştirebilir mi? :D
Benim için hala önemi yok ama;

Menzil 0’dan sonra 5-10 km gidip depoyu fulledim:

D7F5836E-B8F4-4042-84FF-2FD83D2568C2.jpeg

Geri
Üst Alt