Golf'ün korna sesi nasıl

maniax dedi:
Muhammed Hocamdan ses seda yok...

Korktuğumuz başımıza gelmesin..? X(

Karakollara sormaya başlasak mı? s=s16
ne bilim merak ettim :D çıkın dışarı kornaya basılı tutun 3 4 saniye de olsa :D hani düğün konvoyları oluyor ya onun gibi bir şey olsun istedim :D
Burdayım hocam :)

Ayak dayamanın Nasıl söküldüğünü de fotoğraflıyordum geciktim kusura bakmayın.

Buyrun açık ve kapalı ortamda korna sesi. Fazla uzun basamadım otoparktaki kulak çınlamasından sonra :) Kilitleyip açarken çıkan ses de eşantiyon olsun :)

Teşekkür ederim Murat hocam :)

Açıkçası en başta kolay geldi nolcak ki dedim :D Aşağı indim ilk videoyu otoparkta çektim 10-15 saniye falan kulağım çınladı. Sonra arabaya oturup kapıları kapattım ve içeriden de bir kayıt aldım. Dışarı çıktım ancak nerde denesem diye düşündüm :) Binanın arkasında aracın içinden bir kez daha kayıt aldım. Balkonları kontrol ettim bir iki kişi görünce mekan değiştirme ihtiyacı doğdu :) Baya açık bir alan buldum etrafta bina yoktu ama önünden yol geçiyordu. Cesaretimi toplayıp bir tane daha kaydettim. Yeterli gelmedi son bir gayret bir kayıt daha aldım 2 sefer bastım bu dafa. 3-4 saniye boyunca basılı tutsam ya dayak yerdim ya da karakolda ifade veriyor olurdum heralde :D

@MSE

bu arada alarmli araçlardaki açma kapama onay sesini ilk kez duydum sanirim. bik bik güzel bi sesi varmış tarif edemedim :)

MSE dedi:
Muhammed Hocamdan ses seda yok...

Korktuğumuz başımıza gelmesin..? X(

Karakollara sormaya başlasak mı? s=s16
ne bilim merak ettim :D çıkın dışarı kornaya basılı tutun 3 4 saniye de olsa :D hani düğün konvoyları oluyor ya onun gibi bir şey olsun istedim :D
Burdayım hocam :)

Ayak dayamanın Nasıl söküldüğünü de fotoğraflıyordum geciktim kusura bakmayın.

Buyrun açık ve kapalı ortamda korna sesi. Fazla uzun basamadım otoparktaki kulak çınlamasından sonra :) Kilitleyip açarken çıkan ses de eşantiyon olsun :)

olsun olsun bu da yeterli :D teşekkürler

maniax dedi:
@MSE

bu arada alarmli araçlardaki açma kapama onay sesini ilk kez duydum sanirim. bik bik güzel bi sesi varmış tarif edemedim :)
Bence açma kapama sesinin kornadan çıkması daha iyi ancak bazen rahatsız edebiliyor :) Alarmlıdaki çok kibar bir ses. Kimseyi korkutmuyor olmaz ki öyle :D

Korna konusunda ben mutsuzum ne yazık ki

MSE dedi:
Teşekkür ederim Murat hocam :)

Açıkçası en başta kolay geldi nolcak ki dedim :D Aşağı indim ilk videoyu otoparkta çektim 10-15 saniye falan kulağım çınladı. Sonra arabaya oturup kapıları kapattım ve içeriden de bir kayıt aldım. Dışarı çıktım ancak nerde denesem diye düşündüm :) Binanın arkasında aracın içinden bir kez daha kayıt aldım. Balkonları kontrol ettim bir iki kişi görünce mekan değiştirme ihtiyacı doğdu :) Baya açık bir alan buldum etrafta bina yoktu ama önünden yol geçiyordu. Cesaretimi toplayıp bir tane daha kaydettim. Yeterli gelmedi son bir gayret bir kayıt daha aldım 2 sefer bastım bu dafa. 3-4 saniye boyunca basılı tutsam ya dayak yerdim ya da karakolda ifade veriyor olurdum heralde :D
Ohh..... s=bigdance

Çok şükür sağ salim geri geldi çiçeği burnunda koordinatörümüz.. :'(

Değerli Üyelerimiz:  lütfen daha az tehlike yaratabilecek şeyler isteyelim.. 8D

Başka forumda cevap bile vermezler Vallahi.. :)

Muhammed Hocam Azminize hayran oldum bir kere daha.

Tebrik ve teşekkürlerimi kabul ediniz.

MSE dedi:
@MSE

Bence açma kapama sesinin kornadan çıkması daha iyi ancak bazen rahatsız edebiliyor :) Alarmlıdaki çok kibar bir ses. Kimseyi korkutmuyor olmaz ki öyle :D
Değerli Muhammed Hocam;

Zaten sırf  buzzer sesi için alarm alanlar var

Bu sese benzetmek isteyenler kornayı kodlama yöntemiyle buzzer gibi ötmesini deneyenler; kapalı park yerinde kapıları kilitlemeye korktukları için bu kodlamadan kısa süre içinde vazgeçiyorlar. :)

silvershadow dedi:
@MSE

Değerli Muhammed Hocam;

Zaten sırf  buzzer sesi için alarm alanlar var

Bu sese benzetmek isteyenler kornayı kodlama yöntemiyle buzzer gibi ötmesini deneyenler; kapalı park yerinde kapıları kilitlemeye korktukları için bu kodlamadan kısa süre içinde vazgeçiyorlar. :)
Araçtan olabildiğince uzaklaşıp öyle kilitleyebilirler hocam :)

Bizim otoparkta Mercedes E serisi bir araç var. Ben Golf'ten de öyle bir ses çıkacak zannediyordum arabayı almadan önce.

Sent from my iPhone using Tapatalk

theGenius dedi:
O zaman şöyle hq sesli bir video yükleyeyim :)

https://vimeo.com/147988425

Süper olmuş hocam, Antalyaya gelince bende bundan istiyorum [emoji847]

Bu arada vag la kornanın sesini düşük tutma gibi bir şansımız yok mu?

Sefik dedi:

Ne yazıkki hocam. Deli gibi bağırıyor araba :)

kornayı sadece selam vermek için kullandığım için sesi önemli

theGenius dedi:

Ama çok güzel görünüyor [emoji6] görüntü süper

Sefik dedi:

Ama çok güzel görünüyor [emoji6] görüntü süper

Bu görüntüyü korna çalmadan da sağlayabiliyoruz hocam :)

Geri
Üst Alt