Çift J-Çatlak Mı yoksa fabrikasyon kalıp çizgi mi

[mention=16969]muhammedakgunes[/mention] ampul ne kullandınız 
Buna ben cevap verebilir miyim

Şaka değil gerçek

H7 halojen ampul bildiginiz 10 tl lik ampulden

de2ba85037c62f1532c40c4b11fd3cc3.jpg

Selamlar, farı dün gönderttim (aldım) bugün geldi baktık ettik farda çatlak yoktu kesinlikle.Hiçbir şekilde çatlak değildi üretim fabrikasyon çizgisi o. (Atölye semihte de aynısı söylendi) ama işin kötüsü içiyle oynanmış Far  motoru sökülmüştü bayağı bi olayı vardı ön camı açılmadan arkadan çok oynanmıştı bi taraf.En sağlıklısı iade edip sıfır aldım taktık(kayarledli) 

Tüm işlemleri aynı gün yaptık 1 gün 3 gün gibi geçti :)  çok çok sağolsunlar @zulalyol abimiz ve @HONEY abimiz yanımızdaydı. Zülal abi çok iyi işçilik çıkardı.bir günde bir sürü olay yaşadık ama sonu güzel oldu. Xenon hazır kit bulamadık onu temin edene kadar halojeni taktık mercekli fara o komik oldu ama far görünümü her şeyi çok iyi. Zülal Abinin ellerin sağlık gerçekten. 
@muhammedakgunes Hocam hayırlı olsun, sakıncası yoksa farları nereden kaça temin ettiğinizi paylaşabilir misiniz? Yazdınız da gözümden kaçtıysa kusuruma bakmayın. Forum beni yavaş yavaş far değişikliğine doğru itiyor, bu yolun sonu belli  :D

@muhammedakgunes Hocam hayırlı olsun, sakıncası yoksa farları nereden kaça temin ettiğinizi paylaşabilir misiniz? Yazdınız da gözümden kaçtıysa kusuruma bakmayın. Forum beni yavaş yavaş far değişikliğine doğru itiyor, bu yolun sonu belli  :D
Hocam bütçeniz varsa kesinlikle yaptırın bence.Melih oto diye bir yerden aldım. Şuanda elinde eski mallar bitti yeni stoğa geçti.internetten yazınca 2650₺ den 1₺ bile inmiyor. Yerinde gidip 2450 ye aldım ama bu takımı ben de kaçırsaydım eğer 2650’ye alacaktım mecbur başka takımı.3 gün önce dediği şuydu “ bu takım gittikten sonra artık gelip kapımda yatan olsa bile 2650 den aşağı veremem.Gümrükte mallarımızın zararı bize şuanda çok yük oluyor onları karşılamamız gerekiyor’’ dedi.

Tabii ankaradan gelen farın bana zararıyla birlikte 2650 denk geldi.O kafayla bakıyorum şuanda 2650 ye aldım diye.. yapacak bir şey yok :)

Hocam bütçeniz varsa kesinlikle yaptırın bence.Melih oto diye bir yerden aldım. Şuanda elinde eski mallar bitti yeni stoğa geçti.internetten yazınca 2650₺ den 1₺ bile inmiyor. Yerinde gidip 2450 ye aldım ama bu takımı ben de kaçırsaydım eğer 2650’ye alacaktım mecbur başka takımı.3 gün önce dediği şuydu “ bu takım gittikten sonra artık gelip kapımda yatan olsa bile 2650 den aşağı veremem.Gümrükte mallarımızın zararı bize şuanda çok yük oluyor onları karşılamamız gerekiyor’’ dedi.
@muhammedakgunes Hayırlı olsun hocam, nasip kısmet bakalım...

Bulunmaz hint kumaşı mı bu, niye kapısında yatalım? :D  Söylediği de laf olsa...

2650den daha pahalıya alırım yine oradan almam, iyi oldu söylediğiniz. 

Yani çok nazlı biri :)  pazarlık yapıyoruz.Bak daha yapma diyor hani satmam 5 bin de versen satmam demeye getiriyor :)  sonra dedim bundan uyguna satan yok her yer 2900 yapmış :)   Aldım geçtm

Geri
Üst Alt