Golftutkusu Sticker Ana konu

@AhmetCakmak bende siparis gectim hocam bir oto kokusu ile birlikte.. emeklerinize saglik kelebek cama uygulamayi dusunuyorum. 😊

Sipariş no : 699664337

Bizim siparişler geldi de noldu? Tam corona zamanına denk geldiği için arabayı bile yıkayamayıp hatta araba yüzü görmeyip stickerı kullanamayanlardan biriyim... :/  

Bence bu salgın sürecinde @AhmetCakmak hocama biraz tolerans gösterin. 

Hayati olmayan bir şey için sürekli kargo ile uğraşıp gereksiz yere riske girmesin kimse. Neticede bu ticari amaçlı yapılan bir şey değil.

Kendisi tedbir almıştır zaten; ya siparişler belli bir sayıya ulaşınca kargolanır ya bir süre beklenir.

@Kartal @umutgolf7 Kargolar verildi hocam. Haftasonu kargo şirketleri çalışıyorsa ulaşacaktır yarın size.

@frknyldrm Güzel düşünceniz için teşekkürler hocam. Zaten hocalarımız da 2 hafta önce sipariş vermişti. Geçen cuma kargoya verememiştim, bugün halletmiş olduk. :)  Kargo çalışanı arkadaşlar da durmaksızın çalışıyor. Sağlıklarını korurlar inşallah.

@AhmetCakmak ilginize cok tesekkur ederiz hocam. @frknyldrm hocamin dusundugu seyi bende dusundum fakat onceki sayfalari okudugumda siparisleri toparlayip gonderim yaptiginizi bildigimden dolayi siparis gectim. Evde kalip surekli araclarimizla cikacagimiz zamanin hayalini kurdugumuzdan olsa gerek heyecan yapiyoruz. Once sagligimiz herkese saglikli gunler diliyorum

Malum piyasa dalgalanmaları dolayısıyla Little Trees oto kokusu fiyatı 10 TL olarak güncellenmiştir. Daha uygun fiyattan veren toptancı bulana kadar bu fiyat olacak gibi gözüküyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kelebek camlarımdaki stickerları forum stickerımız için sökmüştüm ama sürekli unutuyordum yapıştırmayı, bugüne kısmetmiş.

Sticker başına 10 beygirden, toplam 20 beygir güç aldık. :D

Emeği geçen herkese teşekkürler.

P_20200610_172653_1.jpg

Hayırlı olsun hocam :)  

Trafikte stickerlı Golf gördüğüm zaman çok hoş bir duygu oluyor benim için.  Keyifli forumlar

Geri
Üst Alt