Golftutkusu Sticker Ana konu

@AhmetCakmak hocamla uzun uğraşlar sonucu sonunda kargoyu hallettik. Çok saygılı ve sevgili PTT çalışanının çok bilmişlik taslayarak Adresimi yalnış yazması sonucu 2 güne gelecek kargo 5-6 günü buldu. Adresi tamamen ingilizce okunuşu ile yazmışlar. 

Neyse sonunda geldi.

Ekli dosyayı görüntüle 28912
Yurt Dışından temin etme çabanız Takdire edilesi bir davranış Recep hocam. Forumumuz Adına birkez daha Teşekkür etmek istiyorum. 

Yurt Dışından temin etme çabanız Takdire edilesi bir davranış Recep hocam. Forumumuz Adına birkez daha Teşekkür etmek istiyorum. 
Estağfurullah Ender hocam, ben size ve tüm foruma teşekkür ederim. Sayenizde çok fayda gördüm bu forumdan. Elimden geldiğincede faydalı olmaya çalışıyorum. 

Sticker uygulamasını da bugün yapmış oldum. 

20200312_122947.jpg

20200312_122953.jpg

Estağfurullah Ender hocam, ben size ve tüm foruma teşekkür ederim. Sayenizde çok fayda gördüm bu forumdan. Elimden geldiğincede faydalı olmaya çalışıyorum. 

Sticker uygulamasını da bugün yapmış oldum. 

Ekli dosyayı görüntüle 28955

Ekli dosyayı görüntüle 28956
Golf ün anavatanında Golftutkusu etiketiyle Sizin Aracınızı görmek çok Hoş bir şey Değerli Recep Hocam. 

forumumuza renk kattınız ve katmaya devam ediyorsunuz Teşekkürler Almanya ya Selamlar.

Ellerine sağlık Ahmetcim

@AhmetCakmak

Ender hocam dolu yağmaya başladı kacistik

@Ender

Yakinda kaput tavan her yere yapıştırıcam
c8c49ef89cce5438fb3dc5b79832a61b.jpg

Kelebek tarafı fıstıklı baklavayı yemişcesine şaha  kalkmış😂 güzel durmuş eline sağlık ahmet hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Ahmet bey sticker alma bölümünde kelebek için bir seçenek göremedim kelebek alma işlemini nasıl yapıyoruz? 

@AhmetCakmak Ahmet bey sticker alma bölümünde kelebek için bir seçenek göremedim kelebek alma işlemini nasıl yapıyoruz? 
Hocam 1 adet arka cam, 1 adet sağ kelebek ve 1 adet sol kelebek olmak üzere toplam 3 sticker gönderiyoruz standart olarak. Arka cam için olan sticker kelebek için olandan yaklaşık 3.5 cm daha uzun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt