Golf 1.2 TSİ Geri çağırma hakkında.

CMasteR

Üye
Haberin aslı var mı bilmiyorum fakat gezinirken şöyle bir bilgiye rastladım.

Arkadaşlar dün sağ taraftan gelen tıkırtı için sağ güneşliği değiştirmeye götürdüm serviste bana 1.2 tsi araçlardaki egzantirik milindeki parça için için geri çağırmalar olacağını söyledi ve servise bıraktım. Size böyle bir bilgi geldi mi? Sizdeki araçları da sorgulatın servise derim.
Yanlış haberse konu silinebilir.

Asli varmi boyle biseyin acaba bizde 1.2 aldik

CMasteR dedi:

Arkadaşlar dün sağ taraftan gelen tıkırtı için sağ güneşliği değiştirmeye götürdüm serviste bana 1.2 tsi araçlardaki egzantirik milindeki parça için için geri çağırmalar olacağını söyledi ve servise bıraktım. Size böyle bir bilgi geldi mi? Sizdeki araçları da sorgulatın servise derim.
bakımdan çıkalı 1 hafta oluyor. Böyle birşey söylemediler. Başka bir modelin 1.2'si olabilir mi acaba.

yusuf dedi:

bakımdan çıkalı 1 hafta oluyor. Böyle birşey söylemediler. Başka bir modelin 1.2'si olabilir mi acaba.
Golf 1.2 tsi olarak duydum. Servisi aradım fakat öğle molasındalar. tekrar arayacağım bakalım aslı varmı.

Arkadaşlar şimdi servisi aradım benim aracım 2015 8.ay bende sorun yokmuş. Ama bazı şasi aralıkları dedi sanırım bu sorun mevcutmuş. Her araçta yok yani. Servisi aramanızı tavsiye ederim plaka ile sorgulama yapıyorlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi...

yarın arayalım o zaman. umarım problem yoktur.

arayıp görüşün arkadaşlar varsa sıkıntı eğer ÜCRETSİZ değişim yapıyorlarmış zaten  :'(

@snoppy

teşekkürler.

sorgulattım; ........ şasi numarasına sahip aracınıza yönelik güncel bir aksiyon bulunmamaktadır.'' yazıyor.

bu durumda benim araçta sıkıntı yokmu oluyor, yoksa yinede servisi arayıp teyit ettirelimmi.

Geri
Üst Alt