Jump to content

Recommended Posts

S Dizayn firmasından havuzlu paspas almıştım, bagaj havuzunu ise daha önce Ümraniye oto sanayide bir esnaftan. S Dizaynın paspasları güzel, bagaj havuzunun da aynı şekilde olduğunu varsayarak tavsiye edebilirim. Kendi sitesinden havale/eft ile alırsanız %10 indirim oluyor.

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orjianli var bende o bile çok esniyor su dökülse dökmeden çıkaramazsın bagajdan 4 kişinin yanlardan tutması lazım, o yüzden fiyatı ucuz olan herhangi bir şey alabilirsin :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, serkan_kala yazdı:

Orjianli var bende o bile çok esniyor su dökülse dökmeden çıkaramazsın bagajdan 4 kişinin yanlardan tutması lazım, o yüzden fiyatı ucuz olan herhangi bir şey alabilirsin :) 

Aslında esnek olması avantajdır., Neden su dökülmesinde yerinden çıkarma gibi bir düşünceniz var ki., peçete veya bez ile sıvının suyu emildikten sonra istenirse çıkartabilirsiniz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, frknyldrm yazdı:

S Dizayn firmasından havuzlu paspas almıştım, bagaj havuzunu ise daha önce Ümraniye oto sanayide bir esnaftan. S Dizaynın paspasları güzel, bagaj havuzunun da aynı şekilde olduğunu varsayarak tavsiye edebilirim. Kendi sitesinden havale/eft ile alırsanız %10 indirim oluyor.

Ben de beğeniyorum S dizayn ürünlerini. Krom parçaları da oldukça kaliteli. Şuanki aracımda Rizline paspas kullanıyorum, Rizline ürünleri de oldukça iyi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

S Dizaynın ürününü zamanında bende kullandım, Önerebilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben de her aracımda sdizayn tercih ediyorum bagaj havuzu da paspasları da çok kaliteli. Bu kez paspasları sdizayn, bagaj havuzunu halıbagaj havuzu tercih ettim. çok orjinal ve halı görünümlü olduğu için çok şık duruyor. altı da kauçuk malzeme su geçirmez yanmaz bir malzemeymiş. ve çok sıkı taş gibi yerine oturuyor çıkması bile zor sayılır :) sadece üst kademede kullanılıyor ama her iki kademede de kullanılabilen kaliteli havuz var mıdır bilmiyorum da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, golfiano yazdı:

ürün şu bu arada, biraz pahalı ama çok kaliteli ve orjinal duruyor. orjinal bagaj havuzundan daha orjinal tek ürün olabilir :) denemek için almıştım ama çok güzel oturdu beğendim kaldı öyle.

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/volkswagen-golf-vii-hali-bagaj-havuzu-2013-sonrasi-P42900913

@golfiano  Güzel bir ürüne benziyor, görselliği ön planda tutanlar için daha iyi bir seçenek fakat ıslandığında bunun da kurutulması gerekecek ve polietilen malzeme ile arasındaki bağlayıcı her ne ise zamanla zayıflayacaktır diye tahmin ediyorum. Ürünün şekli fotoğraftaki ile aynı mı? Eğer aynı ise bagajda iki yanda bulunan halkaların kullanımına imkan vermez sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm  koku yapıyor mu? Bazı arkadaşlar orjinal alın çok koku yapıyor diye yazmış. Bir türlü karar veremedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm evet birebir aynı, kenarlarda hiç boşluk yok, tam ölçü yapmışlar zaten. bu arada o halkalar için boşluk bırakan havuzlar çok kullanışlı gelmiyor bana, daha önce sdizayn kullanıyordum, o halkaları kullanmıyorum ben. Valiz vs koyarken oradaki çıkıntıya takılıyor veya orayı ezmek zorunda kalıyordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, eok88 yazdı:

@frknyldrm  koku yapıyor mu? Bazı arkadaşlar orjinal alın çok koku yapıyor diye yazmış. Bir türlü karar veremedim

@eok88 Hiç kokmuyor diyemem, elbette ilk zamanlar kokuyor fakat havalandırdıkça bu koku artık farkedilemeyecek kadar azalıyor.

Herkesin koku hassasiyeti farklı olduğu için bu konuda kesin bir hüküm vermem çok doğru olmaz fakat ben de koku konusunda hassas biri olarak şu an rahatsızlık duymadığımı söyleyebilirim. Karar sizin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, serkan_kala yazdı:

Ben de aynı düşüncedeyim ucuz bisey alacam ne kadar kötü olabilir 😀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
On 23.12.2019 at 10:46 PM, golfiano yazdı:

ürün şu bu arada, biraz pahalı ama çok kaliteli ve orjinal duruyor. orjinal bagaj havuzundan daha orjinal tek ürün olabilir :) denemek için almıştım ama çok güzel oturdu beğendim kaldı öyle.

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/volkswagen-golf-vii-hali-bagaj-havuzu-2013-sonrasi-P42900913

@golfiano Hocam diğerleri kadar uzun ömürlü olmayacağını düşünmeme rağmen akşam akşam kaşıntı tuttu, ben de aşağıdaki linkten sipariş verdim halıbagaj havuzundan. :D  Bizi bu ürün ile tanıştırdığınız için teşekkür ederim.
Geldiğinde fotoğraflayıp yayınlarım ben de buradan. 

https://www.halibagajhavuzu.com/volkswagen-golf-vii

Videosunu izleyip araç kamerası (Viofo A129 Duo) aldığım Olgu Bey, bu bagaj havuzunun da tanıtım videosunu çekmiş. Onu da paylaşayım;

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bagaj alt kademedeyken kullanabileceğimiz bir bagaj havuzu üretilmedi değil mi hala?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm bende orjinal bagaj havuzu var, kirlendiginde bezle siliyorum ilk günkü gibi oluyor, hali bagaj havuzu bana hic mantikli gelmedi, ayrica orjinal bagaj havuzu dogus otoda 203,39 lira, cok pahali degil, ben cok memnunum

@ptif En iyisini bir arkadas yapmisti bu forumda, orjinal bagaj alt dösemesini kaplatmisti, en alt kademede de kullanabiliyordu, süper olmustu

Benim arabadaki orjinal bagaj havuzu

thumbnail_IMG_5082.jpg

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, krym yazdı:

@frknyldrm bende orjinal bagaj havuzu var, kirlendiginde bezle siliyorum ilk günkü gibi oluyor, hali bagaj havuzu bana hic mantikli gelmedi, ayrica orjinal bagaj havuzu dogus otoda 203,39 lira, cok pahali degil, ben cok memnunum

@ptif En iyisini bir arkadas yapmisti bu forumda, orjinal bagaj alt dösemesini kaplatmisti, en alt kademede de kullanabiliyordu, süper olmustu

Benim arabadaki orjinal bagaj havuzu

thumbnail_IMG_5082.jpg

@krym Hocam bana da çok mantıklı gelmemişti fakat bagajı çok sık kullanmadığım için şık görüntüsünden dolayı bunu göze aldım. Su geçirmiyor zaten.

Orijinal bagaj havuzunun fiyatı güncel fiyat mı? İnternette yazan fiyata göre baya uygun, bilseydim serviste canlı görüp onu alırdım belki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, krym yazdı:

@frknyldrm Hocam güncel, volkswagenim app'indeki fiyat

@krym Uygulamayı indirdim, daha önce kaydolup kullanmadığımı farkettim. Aracımı kaydedeyim dedim, bekledi bekledi bekledi kaydetmedi. Galiba bundan dolayı kullanmamışım. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@golfiano tavsiyesi üzerine halı bagaj havuzu aldık, kauçuk havuzu bir kenara kaldırdık. 

P_20200301_163820.thumb.jpg.ee388697fb0da39c29ff63fcffe5f6d4.jpg

Alev almaz ve su geçirmez bir ürün, nonwoven denen bir teknoloji ile üretiliyormuş. Detaylarını internet sitesinde bulabilirsiniz.

Öncelikle görüntüsü kauçuk havuza göre daha şık, fabrikasyon bir görünüme sahip. Arka koltukların bagaja bakan yüzeyi ve bagajı kaplayan halı malzemeye cırtlı bagaj çantaları koyduğunuzda sökünce halıyı nasıl  tüylendiriyorsa bu halı kaplama da bu tip durumlarda çabuk yıpranır gibi duruyor. Paketten iki adet de malzeme sabitlemeye yarayan cırtlı lastik çıkıyor .

Ben bagajı çok sık kullanan birisi olmadığım için bu ürünü görüntüsü sebebiyle tercih ettim, doğru da bir tercih yaptığımı düşünüyorum lakin uzun yola çıkacak ve bagaj ile haşır neşir olacak olsam yine kauçuk havuzu kullanırım.

Ürün linki: https://www.halibagajhavuzu.com/volkswagen-golf-vii

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, ogzogz yazdı:

@frknyldrm bu malzemeden yapılmış paspas olsa iyi olurmuş.

Hocam bu malzemeden mamul bir paspasın uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum ama orijinal halı paspasın altına kauçuk bir kaplama yapılabilir mi veya kauçuk 4 - 4,5 - 5D (her neyse) bir paspasa halı kaplama yapılabilir mi? Neden olmasın.  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, frknyldrm yazdı:

Hocam bu malzemeden mamul bir paspasın uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum ama orijinal halı paspasın altına kauçuk bir kaplama yapılabilir mi veya kauçuk 4 - 4,5 - 5D (her neyse) bir paspasa halı kaplama yapılabilir mi? Neden olmasın.  :)

Buldum! Prima bebek bezi gibi olmalı; halı paspasın yumuşaklığı, havuzlu paspasın sıvı-toz vs geçirmemesi..  1-2 saatten fazla yol yapınca kauçuk ve havuzlu paspaslar tahtaymış gibi gelmeye başlıyor. Halı paspas da toz vs geçiriyor. 

Bagaj havuzu güzel görünüyor . Güle güle kullanın.

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ozkan34
      Merhaba. Bilmiyorum başına gelen var mı ama 2013 golf 7 dizel aracımda bazı zamanlarda ortalama yakıt 40.9 litrelere çıkmakta ve bunla birlikte yakıt seviyesinde de hızla azalma göstermekte. Bu sürekli olan bişey değil ama tam olarak neyden kaynaklandığını çözemedim. Bununla ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

• Yazan: Recep Gül
      Merhaba arkadaşlar, başlıktanta anlaşılacağı gibi bu konu altında en çok kullanılan VCDS yazılımları bulunmaktadır. Hepsini bir konu altında toplamak istedik. Dosyayı indirmek için linke tıkladıktan sonra açılan pencerede 10 saniye kadar geri sayımdan sonra indirmeye hazır olacaktır. 

Keyifli Forumlar Dilerim

VCDS 15.7.0
      VCDS_17.8.0
      VCDS_17.8.1
      VCDS_18.1.0
      VCDS 18.2.0
      VCDS 18.9.0
      VCDS_19.6.0
      VCDS_19.6.1
      VCDS 17.1.0

• Yazan: pharmehmett
      GOLF 7 ARACIM İÇİN LED STOP ARAYIŞINDAYIM İNTERNETTEN ÇIKMA ORJİNAL LED STOP BULDUM FAKAT EN DIŞTAKİ YUVARLAK KISIM YANMIYOR. NORMALDE 3 LÜ YANYANA YANMASI GEREKİYOR,SATICI ARIZANIN NEYDEN KAYNAKLANDIĞINI BİLMİYOR. BU KISIM TAMİR EDİLEBİLİR Mİ ? 

• Yazan: oguzkaanvolkan
      Merhabalar herkese 🖐 Aracim Golf 7 2013
      Kisaca anlatmam gerekirse. Arka koltukta bir islakli vardi. Eşime yagmurda montunu koymussun butun suyu buraya akmış diye soylenmistim  Gel zaman git zaman arkadaş koltuk kurumuyor.? Oto kuafore gittim guzelce temizligini yaptirdim. Ertesi gun oturanlarin hepsi pantolonumuz islandi diye söylenmeye basladi  yine gittim ayni oto kuafore, abi sungere islemisse agirlik bindikce kusma yapar dedi herneyse sorunu onemsemedim yine temizlettik. Derken gecen gun uzun yola cikarken malum bagaj pek buyuk sayilmaz  valizler elimde arabayi yukleyecegim , stepne bolumune ivir zivirlari koyayim diye bir kaldirdim ki 3 parmak su dolu 😱 
      Bagajim bir yerden su almış ve aracimi evin orda bayir aşağı biraktigim icin o su hep arka koltugun minderine işlemiş. Koltuk sungeri kurur kumasida temizlenir sıkıntı degil. Ama bu su nerden geldi ?
      Kendi kanaatimce yagmurlu havalarda sunroofun arkasini açtim birkaç kere hava gelsin diye . İceri su akmiyor tabiki  heralde ordan giren suyun bi tahliye borusumu var artik o mu tikandi yoksa bu yaptığım yanlis bi hareket mi diyecemde cogu kisi yagmurda kullanirken sunroofun arkasini kaldiriyor. 

Herneyse sizce bu yaptığım hareketten dolayi midir yoksa golfun bagajini nerden nasil niye su basar yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler 🙏🏼 

• Yazan: Golf7654321
      Selamlar. Aracıma active info display taktırmak istiyorum. Midline plus araca herhangi bir parça değişimi gerekmeden bunu taktırabilir miyim? Ve de ek olarak ender elektronik 6400 liraya satıyor AliExpress ve ebaydeki ürünlerin kalitesi hakkında da bilgim yok forumda da çok bilgi bulamadım bunun hakkında compotision media konusu gibi değil. Forumda satan var mı aracından çıkartan? Eğer yoksa da bana yardımcı olabilir misin nereden nasıl bulabilirim fiyat aralığı nasıl olmalı bu üründe ya da güvenilir yurtdışı ilanları paylaşabilir misiniz?. Ederinden fazla vermek istemem. Teşekkür ederim okuduğunuz için.
  • Yeni Oluştur...