Golf 7 bagaj havuzu

ürün şu bu arada, biraz pahalı ama çok kaliteli ve orjinal duruyor. orjinal bagaj havuzundan daha orjinal tek ürün olabilir :)  denemek için almıştım ama çok güzel oturdu beğendim kaldı öyle.

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/volkswagen-golf-vii-hali-bagaj-havuzu-2013-sonrasi-P42900913
@golfiano Hocam diğerleri kadar uzun ömürlü olmayacağını düşünmeme rağmen akşam akşam kaşıntı tuttu, ben de aşağıdaki linkten sipariş verdim halıbagaj havuzundan. :D   Bizi bu ürün ile tanıştırdığınız için teşekkür ederim.
Geldiğinde fotoğraflayıp yayınlarım ben de buradan. 

https://www.halibagajhavuzu.com/volkswagen-golf-vii

Videosunu izleyip araç kamerası (Viofo A129 Duo) aldığım Olgu Bey, bu bagaj havuzunun da tanıtım videosunu çekmiş. Onu da paylaşayım;

Moderatör tarafında düzenlendi:

bagaj alt kademedeyken kullanabileceğimiz bir bagaj havuzu üretilmedi değil mi hala?

@frknyldrm bende orjinal bagaj havuzu var, kirlendiginde bezle siliyorum ilk günkü gibi oluyor, hali bagaj havuzu bana hic mantikli gelmedi, ayrica orjinal bagaj havuzu dogus otoda 203,39 lira, cok pahali degil, ben cok memnunum

@ptif En iyisini bir arkadas yapmisti bu forumda, orjinal bagaj alt dösemesini kaplatmisti, en alt kademede de kullanabiliyordu, süper olmustu

Benim arabadaki orjinal bagaj havuzu

thumbnail_IMG_5082.jpg

@frknyldrm bende orjinal bagaj havuzu var, kirlendiginde bezle siliyorum ilk günkü gibi oluyor, hali bagaj havuzu bana hic mantikli gelmedi, ayrica orjinal bagaj havuzu dogus otoda 203,39 lira, cok pahali degil, ben cok memnunum

@ptif En iyisini bir arkadas yapmisti bu forumda, orjinal bagaj alt dösemesini kaplatmisti, en alt kademede de kullanabiliyordu, süper olmustu

Benim arabadaki orjinal bagaj havuzu

Ekli dosyayı görüntüle 28460
@krym Hocam bana da çok mantıklı gelmemişti fakat bagajı çok sık kullanmadığım için şık görüntüsünden dolayı bunu göze aldım. Su geçirmiyor zaten.

Orijinal bagaj havuzunun fiyatı güncel fiyat mı? İnternette yazan fiyata göre baya uygun, bilseydim serviste canlı görüp onu alırdım belki.

@golfiano tavsiyesi üzerine halı bagaj havuzu aldık, kauçuk havuzu bir kenara kaldırdık. 

Ekli dosyayı görüntüle 28570

Alev almaz ve su geçirmez bir ürün, nonwoven denen bir teknoloji ile üretiliyormuş. Detaylarını internet sitesinde bulabilirsiniz.

Öncelikle görüntüsü kauçuk havuza göre daha şık, fabrikasyon bir görünüme sahip. Arka koltukların bagaja bakan yüzeyi ve bagajı kaplayan halı malzemeye cırtlı bagaj çantaları koyduğunuzda sökünce halıyı nasıl  tüylendiriyorsa bu halı kaplama da bu tip durumlarda çabuk yıpranır gibi duruyor. Paketten iki adet de malzeme sabitlemeye yarayan cırtlı lastik çıkıyor .

Ben bagajı çok sık kullanan birisi olmadığım için bu ürünü görüntüsü sebebiyle tercih ettim, doğru da bir tercih yaptığımı düşünüyorum lakin uzun yola çıkacak ve bagaj ile haşır neşir olacak olsam yine kauçuk havuzu kullanırım.

Ürün linki: https://www.halibagajhavuzu.com/volkswagen-golf-vii

@frknyldrm bu malzemeden yapılmış paspas olsa iyi olurmuş.

@frknyldrm bu malzemeden yapılmış paspas olsa iyi olurmuş.
Hocam bu malzemeden mamul bir paspasın uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum ama orijinal halı paspasın altına kauçuk bir kaplama yapılabilir mi veya kauçuk 4 - 4,5 - 5D (her neyse) bir paspasa halı kaplama yapılabilir mi? Neden olmasın.  :)

Hocam bu malzemeden mamul bir paspasın uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum ama orijinal halı paspasın altına kauçuk bir kaplama yapılabilir mi veya kauçuk 4 - 4,5 - 5D (her neyse) bir paspasa halı kaplama yapılabilir mi? Neden olmasın.  :)
Buldum! Prima bebek bezi gibi olmalı; halı paspasın yumuşaklığı, havuzlu paspasın sıvı-toz vs geçirmemesi..  1-2 saatten fazla yol yapınca kauçuk ve havuzlu paspaslar tahtaymış gibi gelmeye başlıyor. Halı paspas da toz vs geçiriyor. 

Bagaj havuzu güzel görünüyor . Güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt