Jump to content

Kilometreleri g├Ârelim ­čĹŹ

Recommended Posts

3 saat ├Ânce, AhmetCakmak yazd─▒:

Dikeyde fazla yer kaplamamas─▒ i├žin o ┼čekilde hocam. Olmazsa ranklar─▒ g├Âsteririz yatayda da. K├╝├ž├╝k bir test yap─▒p yay─▒nlar─▒m yeniden. Te┼čekk├╝rler ├Âneri i├žin.┬á

Yanl─▒┼č anlatt─▒m san─▒r─▒m, yatayda g├Âr├╝n├╝yor, dikey pozisyonda g├Âr├╝nm├╝yor demek istedim.┬á

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č

• ─░leti 222
  • Olu┼čturuldu
  • Son yan─▒t

Konuda en ├žok payla┼č─▒m yapanlar

Konuda en ├žok payla┼č─▒m yapanlar

En be─čenilen yorumlar

2 Ay ├Ânceki foto─čraf ama ┼čuan da ├žok farkl─▒ de─čil ┬á 2011 Mk6....

KM : 3005 Y─▒l : 2020 Haziran trafi─če ├ž─▒k─▒┼čl─▒ 7.5

Konudaki g├Ârseller

• Kurucu Y├Ânetici
21 dakika ├Ânce, Recep G├╝l yazd─▒:

Yanl─▒┼č anlatt─▒m san─▒r─▒m, yatayda g├Âr├╝n├╝yor, dikey pozisyonda g├Âr├╝nm├╝yor demek istedim.┬á

Kusura bakmay─▒n ben yanl─▒┼č yazm─▒┼č─▒m. :)┬áDikey olanda da g├Âsterebiliriz yazacakt─▒m.

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č
54 dakika ├Ânce, driver_can yazd─▒:

Ara├ž ka├ž model kmÔÇÖnin ma┼čallah─▒ var dizel ara├žta bu kmde­čśÇbirde km yan─▒ndan g├Âz├╝ken 3l├╝ i┼čaretler neyi ifade ediyor?

Koltuk gibi g├Âr├╝n├╝yor arkadakilerin emniyet kemerini tak─▒p takmad─▒─č─▒n─▒ g├Âsteriyor galiba.

Tam da bilmiyorum tahmin sadece

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č
7 saat ├Ânce, driver_can yazd─▒:

Ara├ž ka├ž model kmÔÇÖnin ma┼čallah─▒ var dizel ara├žta bu kmde­čśÇbirde km yan─▒ndan g├Âz├╝ken 3l├╝ i┼čaretler neyi ifade ediyor?

Arkada┼člar tahmin y├╝r├╝tm├╝┼čler zaten Arka 3 l├╝ koltu─čun emniyet kemerinin tak─▒l─▒ olup olmad─▒─č─▒n─▒ g├Âsteriyor. Da... Bu golflerde varm─▒yd─▒ ┼čuan d├╝┼č├╝ncedeyim kodlama ile falan a├ž─▒lm─▒┼č san─▒r─▒m. Yaln─▒z ├žok gereksiz bir i┼člem, ├ž├╝nk├╝ arkadakiler kemeri takmad─▒─č─▒ s├╝rece s├╝rekli ├Ât├╝yor, tabii onuda kodlama ile kapatmad─▒ysalar.┬á┬á

tarihinde Recep G├╝l taraf─▒ndan d├╝zenlendi
G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č

@Recep G├╝l┬áhocam arac─▒m Yeni Passat. Kodlamayla a├ž─▒lmad─▒ bu ┼čekilde geldi. Arkadakiler kemer takmay─▒nca ├Âtm├╝yor san─▒r─▒m arkada yolcu olup olmad─▒─č─▒n─▒ g├Âstermek i├žin yap─▒lm─▒┼č bir ┼čey, zaten belli bir s├╝re sonra s├Ân├╝yor. San─▒r─▒m arkaya oturanlar─▒n kemer tak─▒p takmad─▒─č─▒n─▒ kontrol etmek ├╝zere yap─▒lm─▒┼č( ├Âzellikle ├žocuklar i├žin) bir ┼čey.┬á

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č
21 saat ├Ânce, brkylmz yazd─▒:

089AC2CA-FBCC-49AC-BEFB-CD4C45ACF25D.jpeg

arabay─▒ ald─▒ktan sonraki 10. g├╝n├╝mde olan km. yi yapm─▒┼čs─▒n─▒z.┬á

o 3'l├╝ koltuk i┼čareti emniyet kemeri mi, emniyet kemeri ise arac─▒n─▒zda SOS sistemi de mevcutmudur. koltuk ─▒s─▒tma da olabilir mi acaba diye de d├╝┼č├╝n├╝yorum. arka koltuk emniyet┬á kemerlerini takarak deneyebilir, bizleri bu meraktan kurtarabilirsiniz :);)┬á

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č

@Culture33┬ábu sabah denedim. Ara├ž ilk ├žal─▒┼č─▒nca arka koltukta oturan ki┼či kemerini tak─▒nca resimdeki s─▒ralamaya g├Âre birer tanesi s├Ân├╝yor. Ara├žta koltuk ─▒s─▒tma yok ancak SOS sitemi dedi─činiz ┼čey nedir ? Onu bende biliyorum sizde bu konuda bizi ayd─▒nlat─▒rsan─▒z birimde merak─▒m─▒z ge├žmi┼č olur. ­čśÇ

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č
15 dakika ├Ânce, brkylmz yazd─▒:

@Culture33┬ábu sabah denedim. Ara├ž ilk ├žal─▒┼č─▒nca arka koltukta oturan ki┼či kemerini tak─▒nca resimdeki s─▒ralamaya g├Âre birer tanesi s├Ân├╝yor. Ara├žta koltuk ─▒s─▒tma yok ancak SOS sitemi dedi─činiz ┼čey nedir ? Onu bende biliyorum sizde bu konuda bizi ayd─▒nlat─▒rsan─▒z birimde merak─▒m─▒z ge├žmi┼č olur. ­čśÇ

S.O.S. yard─▒m sistemidir. tek bir buton acil yard─▒m servisini araman─▒za yard─▒mc─▒ olur. T├╝rkiye'de ki sistemi bilmiyorum ama Almanya'da ki sistemde kaza yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ bildirdi─činizde, kaza yerini gps ile otomatik olarak bildiriyor ve emniyet kemeri takma say─▒s─▒na g├Âre b├Âlgeye┬á amb├╝lans y├Ânlendiriliyor. e─čer yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam (3 sene oldu ├ž├╝nk├╝) arac─▒n takla atma-kaza sonras─▒ ara├žta hareket alg─▒lanmamas─▒ durumunda bu sistem otomatik olarak i┼čliyor. ( Almanya'da BMW al─▒rken bu ┼čekilde a├ž─▒klama yapm─▒┼člard─▒.

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č

@Culture33 

4 dakika ├Ânce, Culture33 yazd─▒:

S.O.S. yard─▒m sistemidir. tek bir buton acil yard─▒m servisini araman─▒za yard─▒mc─▒ olur. T├╝rkiye'de ki sistemi bilmiyorum ama Almanya'da ki sistemde kaza yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ bildirdi─činizde, kaza yerini gps ile otomatik olarak bildiriyor ve emniyet kemeri takma say─▒s─▒na g├Âre b├Âlgeye┬á amb├╝lans y├Ânlendiriliyor. e─čer yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam (3 sene oldu ├ž├╝nk├╝) arac─▒n takla atma-kaza sonras─▒ ara├žta hareket alg─▒lanmamas─▒ durumunda bu sistem otomatik olarak i┼čliyor. ( Almanya'da BMW al─▒rken bu ┼čekilde a├ž─▒klama yapm─▒┼člard─▒.

Bende bir arkada┼č─▒mdan ┼č├Âyle duymu┼čtum. Telefonunuz araca Bluetooth ile ba─čl─▒ ise bir kaza an─▒nda ara├ž otomatik olarak 112 acil yard─▒m servisini ar─▒yormu┼č. Ancak ┼č├╝k├╝rler olsun ki ne b├Âyle bir ┼čeye denk geldim nede denedim. Fakat ara├žta bu sistem varm─▒┼č bilmiyorum.┬á

G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č
19 dakika ├Ânce, brkylmz yazd─▒:

@Culture33 

Bende bir arkada┼č─▒mdan ┼č├Âyle duymu┼čtum. Telefonunuz araca Bluetooth ile ba─čl─▒ ise bir kaza an─▒nda ara├ž otomatik olarak 112 acil yard─▒m servisini ar─▒yormu┼č. Ancak ┼č├╝k├╝rler olsun ki ne b├Âyle bir ┼čeye denk geldim nede denedim. Fakat ara├žta bu sistem varm─▒┼č bilmiyorum.┬á

sizin ara├žta b├Âyle bir sistem varsa ├žok iyi, ama eksik olan bi durum var, 112 ile kim konu┼čacak? (konu┼čamayacak durum veya bayg─▒nl─▒k oldu─čunda)

tarihinde Culture33 taraf─▒ndan d├╝zenlendi
G├Ânderi ba─člant─▒s─▒
Sitelerde Payla┼č

Hesap olu┼čturun veya yorum yazmak i├žin oturum a├ž─▒n

Yorum yapmak i├žin ├╝ye olman─▒z gerekiyor

Hesap olu┼čtur

Hesap olu┼čturmak ve bize kat─▒lmak ├žok kolay.

Hesap Olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten bir hesab─▒n─▒z var m─▒? Buradan giri┼č yap─▒n.

Giri┼č Yap
  • Konuyu G├Âr├╝nt├╝leyenler   0 kullan─▒c─▒

Sayfay─▒ g├Âr├╝nt├╝leyen kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ bulunmuyor.

• Yeni Olu┼čtur...