kış lastiği ultra grip 8 mi? 9 mu?

@golfiano 31. hafta 2019 tarihli ug8 312 lira hocam yani savadan daha uyguna aldım 16'' bilginiz olsun

@brt06 225 45 17 94V için 350-390 aralığında fiyatlar aldım hocam. Yeni jant almadan Dijonlara takmayı düşünüyorum şuan. Bir de savanın etiket değerleri gy dan daha iyi görünüyor. fark kauçuğun dayanıklılığı ya da uzun ömürlüğü olabilir tabi ama fp olarak baya aklıma yattı.

Ben 11.11 de indirimden tanesi 272’ye ug8 2019 20 hafta üretimi aldım (205-55-16 91H) gayet memnunum daha önce Hankook kullanmıştım o daha yumuşaktı mesela 🤔 ama ömür olarak bilmiyorum tabi 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mehmettopuz İstanbul için ug8 çok yumuşak bizzat tecrübe ettim.  Lastik 2 sezonda aşırı eridi. İstanbul için biraz sert hamur daha verimli olur bence geçen sene conti kullandım çok memnun kaldım. 

@hiaxi arkadaşta nokian vardı çok memnundu aracı satınca vermek zorunda kalmıştı

@brt06 225 45 17 94V için 350-390 aralığında fiyatlar aldım hocam. Yeni jant almadan Dijonlara takmayı düşünüyorum şuan. Bir de savanın etiket değerleri gy dan daha iyi görünüyor. fark kauçuğun dayanıklılığı ya da uzun ömürlüğü olabilir tabi ama fp olarak baya aklıma yattı.
Kış lastiğinde 94V endeksi ve XL özellikli bir lastiğe hiç gerek yok,

Ayrıca kış lastiğinde 17” ebatta üretici zincir kullanımını önermiyor.! 17 ebatlı kış lastiğinde zincir kullanmaya kalkarsanız aracın çamurluk ve damlumbazları zarar verme riski mevcuttur aklınızda bulunsun.. 

Geri
Üst Alt