Aracımı satmayı düşünüyorum 2017 highline tdi dsg

@Serkanasn

Bundan sonra ne aracımı satarım? 

Ne de yeni araç alırım ?

2. Elci hiç olmadım beceremedim?

Sıfır için 

Ne ötv yediririm!

Ne kdv ! Bayılırım 

Ne de silbaştan 1-3 yaş MTV haracı veririm (resmen kendi aracım bi an önce yaşlansın istiyorum??? Düşükten ödemek için....

Olurda ilerde ötv muafiyet raporumuz olur .....ozaman alırım tabi afillisinden bi mk10 kasa ...(alırken ötv yok binerken mtv yok ).... 

Forum alemlerinde ötv raporlu araç alanlara bin kere hayırlı olsun diyesim geliyor! Ötv haracı kaptırmamak ne güzel bişey.....insan mutluluktan şifa bile bulur iyileşir yani !!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

İkinci el Fiyatlandirma aşırı saçma şu anda. Kesinlikle 0 km den pahalı.

Sunroof için 0 km de 6-7 ekliyorlar.

Aralık ta 2019 Golfler gelecekmiş. Polo yok.

Golf 8 Haziran ayında gelecek deniyor. 

Siz sunrooflu araç satarken +15 binde isteyebilirsiniz....ama şu an alıcı konumundasınız ve bu sunroof denen şeyin helal ederini siz belirleyeceksiniz...sunroofa +20 bin isteyen istesin...

Ve bizimde forumda bir anketle belirlediğimiz helal eder 5000 liradır ....

Madem sunroofçu alemi sarı sitede  nusret nişantaşı tarifesi uyguluyor +10 bin istiyor....sunroofu es geçeceksiniz o zaman....yani herşeyin bi mantıklı ederi var!

Ayrıca şunu belirteyim 

Bayide sıfır araç alırken evet kağıt üzerinde +10 bin sunroof farkı var ama 

Bayiler yan yana showroomda duran 2 araçtan sunroflu olana 6,5 civarı bindiriyor....yada sunrofsuz olanı 6,5 daha hesaplı
Hepsi doğru. Bu mesaj her sayfada tekrar yayınlanmalı.

@Savatage Piyasa bir acayip sunroof olmayana olandan çok isteyen var, opsiyon olandan fazla opsiyonsuza isteyen var, beyaza metalikten fazla isteyen var, satıcıların çoğu araç satma niyetinde zaten değil, çoğu bir hafta önce aldığı aracı 10 bin fazlasına ilana koyuyor giderse gider yoksa ilan vermek 139 TL.
ben de mesela beyaz araç sevmiyorum. golfün metalik renkleri bence beyazdan çok daha alımlı. buzdolabı renginde araba alınmaz yahu  :D

İkinci el Fiyatlandirma aşırı saçma şu anda. Kesinlikle 0 km den pahalı.

Sunroof için 0 km de 6-7 ekliyorlar.

Aralık ta 2019 Golfler gelecekmiş. Polo yok.

Golf 8 Haziran ayında gelecek deniyor. 
Aralıkta 2019 golf geleceğini kim söyledi hocam? Comfortline'ları yine 165'ten satarlar mı acaba?

Aralıkta 2019 golf geleceğini kim söyledi hocam? Comfortline'ları yine 165'ten satarlar mı acaba?
Lena Otomotiv Kuşadası. Fiyatı ile ilgili bir şey sormadım satış elemanı da söylemedi.

Lena Otomotiv Kuşadası. Fiyatı ile ilgili bir şey sormadım satış elemanı da söylemedi.
senden bu haberi duyunca ben de ankaradaki bayilere sordum; onlar da getirileceğini, Golf 8'lerin ise en erken Ağustos'ta satılacağını söyledi.

Geri
Üst Alt