JURVAlandım

Uzun süredir süren jant arayışım nihayet son buldu. Durban, Sebring, Pretoria derken @Negatiwe arkadaşın paylaşımından sonra orjinal çıkma jurva aldım. Sıra eibach yay ve lastikte. Şuan kışlık lastikler ile dijonları kullanacağım.

makyajlı kasa 1.4 için uygun yay kodunu bilen kolayığında olan var ise paylaşırsa memnun olurum.

Ekli dosyayı görüntüle 25089

Ekli dosyayı görüntüle 25090
Güzel jantlar bunlar alışılmışlığın dışında klas, ayrıca da orijinal bulmanıza sevindim. orijinal olmayan ürünlerin kullanımını pek tavsiye etmiyorum.

Güzel jantlar bunlar alışılmışlığın dışında klas, ayrıca da orijinal bulmanıza sevindim. orijinal olmayan ürünlerin kullanımını pek tavsiye etmiyorum.
Teşekkürler. Bunu orjinal bulması çok zor gerçekten fazla yok sanırım piyasada henüz  

Teşekkürler. Bunu orjinal bulması çok zor gerçekten fazla yok sanırım piyasada henüz  
bu jantlar orijinal vw olarak çok çok zor bulunuyor. çıkaran arkadaş neden çıkarmış ki, tamir yama boya yoktur inşallah.

Hocam merhaba,

Hayırlısı olsun. Konuştuğumuz rakama bırakmış 😊. Çehresi degişecektir aracınızın. 

Geri
Üst Alt