Jump to content

Recommended Posts

Iyi günler abiler arkadaşlar araç ön yolcu tarafından su mu aliyor yoksa nemlenmişti kurumadı mı bir türlü anlayamadım daha önce yasayan oldu mu böyle bi durum araç 2013 1.4 tsi golf highline 91.000 km de

20191109_090349.jpg

20191109_090400.jpg

20191109_090349.jpg

tarihinde mehmetcimcik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mehmetcimcik geçmiş olsun.

Herhangi bir sudan geçiş, yağmurlu havada sürüş, içeride tabana su dökülmesi ya da yıkama sonrası bi durum değil ise klima tahliye hortumunun kabin içine su sızdırmasından olmuş olabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mehmetcimcik yazdı:

@ogzogz evet tahminen öyle oldu servisle görüştüm bir süre takip edin yağmursuz havada vs tekrar böyle bir durum olursa tahliye kanalları ile alakalı bir durum olabilir dediler şu an kurudu zaten takipteyim teşekkür ederim

Arka bagajı bir kontrol edin yedek lastığın altına bakın eğer orada da su varsa çözümü basit ...değilse sıkıntılı bir durum vardır kapılardaki lastiklerden bile alabiliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, mehmetcimcik yazdı:

@ogzogz evet tahminen öyle oldu servisle görüştüm bir süre takip edin yağmursuz havada vs tekrar böyle bir durum olursa tahliye kanalları ile alakalı bir durum olabilir dediler şu an kurudu zaten takipteyim teşekkür ederim

Araç ağaç altında çok kalıyorsa ön camın altındaki bölgeye giren yapraklar bir süre sonra tıkıyor balçık gibi oluyor., tahliye olamayan su klimanın hava çektiği bölgeden içeri dolar., klima filtresini söküp bakın ıslaklık var mı diye..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, reko yazdı:

Arka bagajı bir kontrol edin yedek lastığın altına bakın eğer orada da su varsa çözümü basit ...değilse sıkıntılı bir durum vardır kapılardaki lastiklerden bile alabiliyor

Birazdan onu da kontrol edeyim👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, forzaGilles yazdı:

Araç ağaç altında çok kalıyorsa ön camın altındaki bölgeye giren yapraklar bir süre sonra tıkıyor balçık gibi oluyor., tahliye olamayan su klimanın hava çektiği bölgeden içeri dolar., klima filtresini söküp bakın ıslaklık var mı diye..

Şu an kurudu paspası bir süre kullanmayacam gazete serdim kontrol altında tutup tekrar bakacam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, mehmetcimcik yazdı:

@mehmetcimcik uzun süreli soğuk klima kullanırsanız, tekrar olup olmadığını test edebilirsiniz. Yoksa malum kışa giriyoruz. Artık sıcak kullanmaya ya da soğuk az kullanmaya başladık.  Emin olabilmeniz için biraz soğuk klima açarak deneyebilirsiniz. Bu sayede diğer yerleri kontrol etmeye yönelebilirsiniz.

mehmetcimcik bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Okan Şen
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel detaylı bilgiler:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-garantili-plusact-plusu-led-plusdsg-pluscamtavan-pluskoltuk-isitma-plusapp-cont-plusg,grs-756922135/detay/
      Boya ve değişen:  YOK
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: mehmetcimcik
      Merhabalar 2013 golf 7 highline 'ın gündüz farlarını böyle dolgun yanmasını nasıl sağlarız. beyaz benim aracım
    • Yazan: Burak715
      Merhaba 2017 model Golf aracima r line sebring jant ariyorum..olan arkadslar iletisime gecebilir istanbul ici..  0535 965 68 28

• Yazan: turan_oguzhan
      Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese sevgiler saygılar. Daha yeni Golf 7 1.6 TDI Highline manuel sahibi olmuş birisiyim. Ve ilk Golf aracım. Forumda da yeniyim bu sebepten. Aradım ama bulamadım o yüzden soruyorum. Eğer mükerrer soru ve cevaba sebep olduysam şimdiden kusura bakmayın. 
      Sorularım şöyle ki;
      + Aracı kapatıp cikiyorum kapıları kilitliyorum kumanda ile ama depo kapağı kilitlenmiyor. Acaba bir ayarı aktif etmem mi gerekiyor?
      + 2013 Highline paket içerisinde aynaların otomatik katlanması fabrika çıkışı olarak var mı yok mu ? İnternette veya YouTube da yapılan şekillerde deniyorum fakat yok bir türlü katlanmıyor. 

Son olarak ilk defa Golf olan bu kardeşiniz için her türlü tavsiyelerinize açığım. 
    • Yazan: emrekk
      Herkese merhaba;
      Aracım 2013 golf 7 comfortline 1.4 tsi manuel. Eskiden 180 190 200 lerde gittiğimde hiç bir türlü rahatsızlık duymazken ne olduysa bu yazın başından itibaren 140 150 km/h civarlarını geçtikten sonra araç sanki hafiften zıplıyor titriyor gibisinden bir his var. Lastiklerim goodyear yeni değiştirdim. Balance ayarlarınıda yapıyorlar zaten lastik değişince, bir de 2 jantta hafif eğiklik vardı onu düzelttiler. Uzun yola çıkınca lastik değiştikten 1 hafta sonra yine aynı düzelme yok ama 140 150 altında hiç sıkıntı yok. Sorun ne olabilir?
  • Yeni Oluştur...