Jump to content

GkM_2015

Renk secimi

Recommended Posts

Merhabalar turmerik sariyi satarken yasadigim sikintidan sonra simdi tekrar arac arayisina girdim her ne kadar baska araclarda baksamda gonlum genede golften yana. Simdi renk secimi konusunda karasizim.

Malum sari sitede 2 arac var begendigim ozellikleri soyle. Golf 7.5 

Mavi renk_________

2017 model 16 bin km de.

Sunroof

Acc

Ergo koltuk

Cift j far.

Istanbulda

Tungten gri_______

2017 model 26 bin km de

Sunroof

Anahtarsiz giris

Logo geri kamera

Spor suspansiyon

18 durban

2 yil ek garanti

Hatay iskenderunda.

Sizce hangisi olmali?

Screenshot_20191108-220147_sahibindencom.jpg

Screenshot_20191108-220227_sahibindencom.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forjust1day belki haklisin ama tuna sariyi satarken yasadigim sorun gereksiz renk seciminde korku yaratiyor. Gridede gecerli ozellikler var mesela spor suspansiyon ve anahtarisz giris cezbediyor. Dogru karar verebilmek adina guruba konu actim fikirleriniz onemli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anahtarsiz girişe karşı acc adaptif farlar ergo koltuklar ??? Durban yay takarsin ama acc ergo koltuk ve dinamik farlar icin ciddi paralar harcarsın kesinlikle mavi araci alır keyfime bakarım. Can’ın dedigi gibi durban ve yay takar keyfime bakarım

tarihinde forjust1day tarafından düzenlendi
GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam merhaba,

Atlantik mavi derim bende. Opsiyonel donanımlar benim tam aradığım ve sürüşü daha keyifli hale getiren özellikler.

2017 modelde Atlantik mavideki opsiyonlu donanımlı çok araç gelmiş. Araştırırken 6-7 tane bulmuştum. Şuan fiyat ne istiyorlar? 2018 haziran da 2. Elde 127-132 bandındaydı.

GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adanaya uçak 200 ordan iskenderun 25

Dönüş 275  liralık yakıt

500 lük bu harcamayı 

@Drivercan ın dediği gibi atlantik mavi icin  tam teşekküllü nişantaşı tarifesi uygulayan ünlülerin gittigi expertiz merkezlerine gösterin aracı

400 verince garanti mi oluyor ? Ben de emin değilim ama ? Adamlar youtube da  öyle abartı  videolar yayınlıyorki ?

Zannedersin  adli tıp uzmanı kriminal şube dedektifi bu şahıslar! 

Aracın içinde  kaç şişe bira icilmiş , kaç paket sigara tüketilmiş ne miktar küfür edilmiş?  kusursuz diye satılan araçta 101 günah buluyorlar!

Kendi 30 yıllık ustanız yoksa bu expertiz işlerine güven olmuyor heryerde ister 400 lük ister 150 lik .......

Yani galeriden olunca emin olmak lazım!

Yada en azından bende böyle bi takıntı var?

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi
SCC ve GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage senin her yaptigin yorumda nedense istemsiz olarak ne is yaptigini merak ediyorum. Cok ama cok guzel yorumlarin var espirili ve sik tesekkur ederim bu anlamda sana.

@KaiZeN arac 160 bin 

@driver_can gri aracta beni korkutanda o zaten saticiyi aradim ama konusmasi cok tuhaf ya para var bende diyip bayiye gidip uzaktan eliyle gosterip bu olsun demis arabadan anlamayan biri gibi yada kesin uckagit var. Iletisim kurmakta zorlaniyoruz konusmasi dogu kulturu hakim.

Galericiye gekince kirk yillik ahbab gibi kapora falan istemem gel bak araba senindir tarziyla beni korkutuyor. Hani babacan canciger tarzi var. Belki on yargi. Gidip bakinca anlasilicak. Detayli exper yapmadan almam kesinlikle.

SCC ve Wyt23 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

IMG_1290.thumb.PNG.f0f3f7e85c47e517f983fa200a86380e.PNGB8F5EADD-6142-437F-A9CA-97F0B706F7F9.thumb.jpeg.354ed11f6397d9f2895cb724a2ed6d48.jpeg

Hocam bende atlantik mavi aldım 1ay önce. şöyle söyleyebilirim. eğer araca gösterilen fazla ilgiden bunalacaksan alma. çünkü geçtiğin gittiğin yollarda herkes sana bakıyor.

Ben açıkçası bazen utanıyorum. ama rengi efsane park ediip arabanın üstündeki yansımaları izliyorum. tunsten gri iyidir ama albenisi bu renge göre kesinlikle yoktur.

Hem diğerlerinden farklı olmak her zaman daha iyidir. Geçenlerde arabayı park ettim abinin biri beni izliyormuş yanıma gelip biliyormusun dünyanın en güzel rengini seçmişsin dedi. adam biraz abartmış olabilir ancak ciddi anlamda çok dikkat çekiyor bazen bende anlamıyorum.birde koltuklar açık renk olursa tavan antrasit siyah oluyor. buda beni benden alıyor.  çok iyi bee :) 

tarihinde tuncer_2632 tarafından düzenlendi
GkM_2015 ve KaiZeN bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulabiliyorsanız tungsten olup acc koltuk ısıtmakta çift j opsiyonlu bir araç alın, tungstenin güzelliği bir başka ama dolu araç almanın hazzı da bir başka, sırf rengi güzel diye boş bir Highline almayın bence, ben bir iki bakınınca çok güzel araçlar denk gelmişti ama çabuk satıldılar, günlük olarak ilanları takip etmek lazım.

GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, mardan1978 yazdı:

ABI griyi  seç,

mavinn  bakımı zordur  kiri  çiziği fazla gösterir.

@mardan1978 hocam her güzelin bir kusuru olur. Bu işler zevk meselesi ben tunsten grinin biraz yaşlı işi olduğunu düşünüyorum. 4 yıl beyaz golf 7 kullandım bu araç tabiki beyaz gibi kirleri saklamıyor, tabiki cizildiği zaman gösteriyor. ancak beyazda 18 durbanlar ve 3.5 yaylar gti difizör varex egzos olmasına rağman bu kadar ilgi görmüyordu. sokakta bir sürü beyaz var çünkü.

kıl bir insansanız beyaz alın aşırı kılsanız araç almayın hocam. :) 

GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 hocam ben o galeriden 3-4 yıl önce 3.20d almıştım 🙂

Şöyle söyleyeyim arkadaşı en başta görünce bunlar kesin beni çarparlar veya bir şey vardır dersin. Ama konuşması olsun, yaklaşımı olsun ve cidden alıcı olup konuştuğumda neredeyse beklediğimde bir tık daha iyi indirim yapmıştı. Benim arabanın fotosu duvarlarında asılıydı hala duruyorsa bakabilirsiniz bal köpüğü renginde 😁

Yemek yedik çay kahve içtik vs vs, arabayı da uyguna aldım. Yaklaşık o zamanlar 30.000 dolara aldıysam, satarken 31.500 dolara satmıştım 1 yıl sonra, öyle diyeyim

GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Donanimlar bir yana Golf'te tercih edilmemesi gereken renkler: Siyah, Lacivert, Kirmizi, Hertürlü Sari tonlari. En cok istenen renkler: Gri tonlari, Pasifik mavi  ve ilginctir Beyaz. Renk diyip gecmeyin hem kullanirken kendi gözünüze hos gelir hem satarken millet sira olur. Donanim mi önce gelir renk mi? Kisiye göre degisir, benim tek istedigim donanim masajli koltuktu ama bana hic denk gelmedi, o yüzden renk diyorum ama tabiki sacma sapan fiyatlara degil.

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam benim gözümde de keyless go sonradan retro olarak eklemesi çok meşakkatli bir donanım. Renk olarakta tungsten gayet tutulan ve hoş bir renk. Bu yüzden ben tungstene +1 oy veriyorum. Ben şahsen pasifik mavi + keyless için sarı sitede çok uzun bir mesai harcamıştım :) asıl önemli olan da size hangi opsiyonların daha çok konfor/keyif vereceği. Misal bana cam tavan + geri görüş + keyless yeterli. Bazı kullanıcılar için de sunroof hiçbir şey ifade etmiyor, ya da soğuk bir şehirde yaşadığı için koltuk ısıtma çok büyük konfor katıyor ve özellikle isteniyor. 

SCC bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...