Kablosuz Carplay

@kralmali ozaman yeni sürümü yüklemeyeyim dimi hocam?
hocam iphone 5 ten iphone x e kadar yeni bir jailbreak aracı çıkacak her sürümü destekleyen. o yüzden güncelleme yapabilirsiniz. 7 8 kasım da çıkacak diyorlar bakalım 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sırf şu kablo muhabbeti yüzünden 1500lira para verip appconnecti açtırmadım.değmez diye düşünüyorum 

carplay i jailbreak ile kullanmak çok zevkli ama bir o kadar da riskli. Videolara dalmamak lazım. Birkaç kez öndekine dokunduracaktım az daha :)

android autonun son sürümüne kablosuz desteği geldi. composition medialara kablosuz bağlantı kurulabilir mi? ek aparatlarla?

kablosuz carplay ile birlikte kablosuz şarz da olması gerektiğini düşünüyorum. aksi durumda telefonun şarzı hızlı bir şekilde bitecektir. 

araştırmadım ama Golf 8'de standart olabilir.

android autonun son sürümüne kablosuz desteği geldi. composition medialara kablosuz bağlantı kurulabilir mi? ek aparatlarla?
Nasıl hocam yav, ben takip ediyorum öyle Bi haber görmedim, beta kullanıcılarına mı geldi acaba sadece?  Emin Misiniz

Nasıl hocam yav, ben takip ediyorum öyle Bi haber görmedim, beta kullanıcılarına mı geldi acaba sadece?  Emin Misiniz
apkmirror sitesinde dün yayımlanan yeni sürümü yükledim. geliştirici ayarlarında  "kablosuz projeksiyon ekle" seçeneği gelmiş. normal ayarlara da "kablosuz projeksiyonu etkinleştir" seçeneği gelmiş. bu bahsettiğim ayarlar kablosuz android auto tanıtım/kurulumunda gösterilen ayarlardandı. composition medialara ek bir alıcı/verici ile bağlantı sağlanabilir mi? 

apkmirror sitesinde dün yayımlanan yeni sürümü yükledim. geliştirici ayarlarında  "kablosuz projeksiyon ekle" seçeneği gelmiş. normal ayarlara da "kablosuz projeksiyonu etkinleştir" seçeneği gelmiş. bu bahsettiğim ayarlar kablosuz android auto tanıtım/kurulumunda gösterilen ayarlardandı. composition medialara ek bir alıcı/verici ile bağlantı sağlanabilir mi? 
Hocam tam olarak emin değilim ek cihazlar ile bağlantı sağlanabilir mi diye, fakat youtube den baktığım kadarıyla sanırım bizim standart cihazlarda olmuyor. Alpine, kenwood gibi cihazlar bunu yapıyorlar. Ve tahminimce aracında standart olarak gelen car -Net / Wifi özelliği olan cihazlarda bağlantı sağlanıyor sanırım. Yani kablosuz bağlantı Bluetooth ile değil Wifi üzerinden sağlanıyor. 

Az önce bağlanmak için bir kaç girişimde bulundum fakat pek etki göstermedi! Bunu @Ender Hocamıza bi sormak lazım. 

Geri
Üst Alt