Volkswagen kampanyası

Merhabalar. Kampanya yok benim bildiğim kadarıyla. Ayrıca ellerinde dizel kalmamış öyle dedi bir kaç bayi acaba bilgisi olan var mı? Birde kampanya olursa fiyat mı ucuzlar ödeme kolaylığı mı olur?

@sasc dizel mi aldın? Birde act nin yakıt değeri 1.4 tsi den fazla nasıl oluyorda övdükleri act daha fazla tüketim değerlerine sahip

@Erinj Ellerinde arac var, dizelde benzinlide. Hatta N11 kampanyasinda bile var, isterseniz oradan alin, oradaki arabalarda Dogusun.

Golf 6 son atmosferik motor satılan golf olarak kalmıştı. Golf 7 ise son dizel motor satılan golf olarak kalacağı kesinleşti. Doğuş oto Satış Müdüründen aldığım bilgi Golf 8 dizel motorla kesin gelemeyecek. Geliş tarihi ise 2020 2. çeyrek olarak belirlenmiş.

Dizel Golf çüler araçlarınızın kıymetini bilin.
Satış müdürünü bilmem ama ben dizel motorun da geleceğini düşünüyorum. Çünkü Golf 8'in GTD versiyonu da olacak. Hayırlısı diyelim. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şaka gibi kampanya yapacak araç kalmadı, o yüzden bu ay zam geldiği gibi bir de 0 faiz kalktı.

@mardan1978 yetiyor kardeşim hiç sıkıntı yok araç 3 4 5 vites de çıkıyor sen yeterki gaza bas  :)
bizim milletimiz alışmış araba motoru büyük olucak dizel olucak çünkü benzin pahallı bu görüş aşılmalı bence 1 motor yeterli düşünüldüğü gibi değil hiç mühendisler ve volkswagen yetersiz olsa böyle bir araç çıkarırmı hiç onların aklına gelmiyor mu bu alanların pişman olacağını düşünmüyorum ben aldım memnunum 

Geri
Üst Alt