DİREKSİYON KUTUSUNDAKİ SESTEN SONSUZLUĞA YOLCULUK

Parça arızası olduğuna dair bir yazı istesenize veya hassr tesbit tutanağı elinizde bulunsun. 

Bu iyi niyet garantisinin hudutları çizilmemiş mi? Herkes kendi anlamak istediğine göre yorumladığı bir durum mudur? 
2 yıl sonra uzatılmış garanti yoksa ki uzatılmış da sanırım tam kapsamlı değil dsg hariç iyi niyette her üretici gibi başbaşasınız. Yıllar önce üretilen yağını mazotunu koy, bin taş gibi ömürlük araba denilen arabalardan artık yok. Her marka böyle mercedesi de bmw de .... Ekonomi müsaitse mantıklı olan 2 yılda garanti bitince aracı satmak ama bu da herkes için mümkün değil.

@bf417 Düşünmedim. Çünkü iyi niyet garantisinin şekli şemali belli değil. Boşuna uğraşmak istemiyorum. 

@Fotoburak27 Bu hafta soracağım. Koç Torna'nın bu tarz işleri yaptığını öğrendim.

İnanılacak gibi değil. Tam üç gündür haber bekliyorum. Servis danışmanı garantiye girmesi için uğraşıyoruz dedi. Ayrıca "telefona 2 yıl garanti veriyorlar biz garantisi geçmiş bir aracı yapmak zorunda da değiliz" demesi de beni tam aptal yerine koymaya tekabül ettiği için canım çok sıktığını söyleyebilirim. Madem iyi niyet garantisi ortada yoksa o  zaman ben aracı alındığı günden beri 3'de 1 fiyatına bakımını yaptırmak varken neden servise bir ton para bayıldığımı birilerinin anlatması gerekmez mi?
İyi niyet garantisi konusunda pek müşteri tarafında yer almıyorlar.Bende de benzer sorun Skoda da oldu 3. Yılında servis bakımlı aracı iyi niyetten halletmediler.Aynen parça hatalı olduğu halde. 

Geri
Üst Alt