VagCom cihaz önerisi

Kablo olayi bu kadar karışık değil :)

430 dediginiz kablo tek bilgisayara yada tek arabaya lisanslanan orjinal kablolar var, o kablo olabilir, bu fiyata klon olmaz.

Kablo lisanslı orjinal kablo ise online guncelleme alir.

Klon kablo var, Çin mali klonlar. Bunlarsa yukarida yolladigim donanima sahip ise program ile guncellenir, yanlislikla internete bagliyken kullanirsaniz icindeki yazilim bozulabilir, bozulsa dahi tekrar programla yazilim icine atilir ve kullanmaya devam edilir.

Arkadasimin kablosu 2014'de aldigi cin mali uzerinde 12.12 yazan HW0x46 tipindeydi, online kullanmis ve bozulmustu, 3dk'da guncelleyip 19.6.1 yaptık, tikir tikir kullaniyor. Yani uzerinde ne yaziyor hicbir onemi yok.

Orjinal değilde, Klon kablo alacaksaniz alin birini gitsin, hepsi ayni isi goruyor, guncellenebilir kablo mu diye kontrol etmeniz icin size bi program yollarim ancak kabloya disardan 12v baglamaniz gerekiyor, arabaya takiliyken o programla kontrol edebiliyormusunuz denemedim, deneme sansim olursa soylerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arabaya takınca da kablonun güncellenebiliyor olup olmadığına bakılabiliyor, sabah denedim.

İsteyen arkadaşa programı yollayabilirim, aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi Bootloader Enabled ise bilgisayardan rahatlıkla güncelleniyor kablo.

HW_Type.jpg

Arkadaşlar herkese selamlar. İzmir içinde olan arkadaş var mı ? Ayrıca elinde satılık 19.6 kablo olan var mı ?

Bende bir turlu alamadim kabloyu. Cok abarti fiyatlar istiyorlar

@zulalyol hocamdan 19.6 kabloyu dün aldım . kendisi uygun fiyata anında kargoladı ve gerekli teknik destektede gayet yardımcı oldu. almayı düşünler varsa kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu başlık vesilesi ile dün @zulalyol hocamdan bir tane aldım bugün sağolsun kargoya verdi, 19.6 versiyonmuş, elime ulaşınca daha ayrıntılı bilgi veririm. 

Fiyat:200 TL olarak anlaştık kendisiyle.

Arabaya takınca da kablonun güncellenebiliyor olup olmadığına bakılabiliyor, sabah denedim.

İsteyen arkadaşa programı yollayabilirim, aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi Bootloader Enabled ise bilgisayardan rahatlıkla güncelleniyor kablo.

Ekli dosyayı görüntüle 24802
Konuyu tekrar açmış olacam ama, bana programı gönderebilir misiniz?

Geri
Üst Alt