2017 midline plus 1.0 tsi manuel kaça alınır?

4 yıl 1.2 tsi araca bindim. ilk başta alırken çook şüphelerim vardı herkes karalıyordu aracı. o kadar küçük motor çekermi gidermi çok yakar mı falan diyorlardı. 

sonra bir kaç kez test ettikten sonra kimsenin lafına aldırmadan aldım. araçtan o kadar çok memnun kaldım ki 57 bin km boyunca 5 kuruş masraf çıkarmadı. gidişi yakıtı muazzamdı.

bu yıl 2019 1.0 tsi aldım çok şükür bu aracımda çok güzel. yakıtı gidişi muazzam. kesinlikle tavsiye ederim. şu anda aracım 15 bin km de çok memnunum.

@Mahir_ist Midline plus alacaksanız 7 kasa almanızı tavsiye ederim 7,5 kasanın bir artısı yok gibi midline plusta, 2014-2015 higline alın geçin bence 95 bin çok büyük rakam hiçbir özelliği olmayan midline plus için.

@Mahir_ist hocam şimdiden alacağınız araç hayırlı olsun diyelim ancak bence de en az comfortline alın baktığınız araç 7.5 bütçenizi bilmiyorum ama 100 civarına 7 kasa highline bile tercih edebilirsiniz ( ille 7.5 kasa olsun diyorsanız kesinlikle comfortline derim)
Hocam selamlar, sebebini sorabilir miyim acaba kessinlikle comfortline demenizin ? 

@SinanSuveren otomatik klima büyük ekranlı teyp park asistanı ve sanırım surus ve ışık paketli bir araç için en az comfortline almak lazım, midline plusta bu opsiyonlar sanırım alınamıyor sonradan yapmak içinde en az comfortline get away lazım diye biliyorum, yanlış biliyorda olabilirim😊

@Mahir_ist bu işler biraz kısmet tabiki ama satarken donanımlı bir golf' ün satılma süresini 2 ile çarpın. 5,5 yıl 1.2 midline manuel vites kullandım satarken sanki golf değil çin arabası mübarek, normal bir fiyattan 3 defa ilana koydum 6-7 kişi aradı, en sonuncusu geldi aldı. Şunu da söyleyeyim bizim insanımız yakında comfortline' ı da beğenmeyecek o kadar gözler yüksekte.

Birkaç yıl satmayı düşünmüyorsanız elbette alınır güzel güzel binilir, performansını hiç dert etmeyin 1500 deviri gördümü düz duvara tırmanır.  

Hocam selamlar, sebebini sorabilir miyim acaba kessinlikle comfortline demenizin ? 
Hocam bana kalırsa highline ancak bütçeden dolayı en azından comfortline alınırsa satış zamanında daha kolay satılır birde binerken midline plusa göre daha çok zevk alırsınız

malum midline plus donanım olarak boş bir araba.

@SinanSuveren otomatik klima büyük ekranlı teyp park asistanı ve sanırım surus ve ışık paketli bir araç için en az comfortline almak lazım, midline plusta bu opsiyonlar sanırım alınamıyor sonradan yapmak içinde en az comfortline get away lazım diye biliyorum, yanlış biliyorda olabilirim😊
Hocam selamlar tekrar, ben 3 ay önce 2017 model midlineplus bir araç aldım da arka görüş kamerası , ışık paketi ve beni şaşırtan midline plusda buda mı varmış dedirten özellikler bulunuyor o yüzden sormuştum açıkçası midline' plus'u bende çok daha boş bekliyordum :) . benm comfortline'da gördüğüm en bariz fark hız sabitleyici ve koltuk kalitesi olmuştu.

Merhaba,

Araç aldıktan sonra bir şey ekletme mantığında iseniz ; mevcut eklentiler üzerinde  daha üst paket bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt