Golf 8 Motor Seçenekleri, Yeni Teknolojiler ve Tüm Detaylı Bilgiler

110 hp anladımda 90 hp neden üretmişler acaba 90hp hiç gitmez 110 bile zor gidiyorken :)  

Arabam satılırsa sıraya girebilirim 

@mbonat

Şimdiden hayırlı olsun o zaman..

Kaç lira sonrası vazgeçtim deyip sıradan çıkarsınız acaba?

Çünkü şuan 

Tdi/high,/dsg/sunroof/geri görüş /app connect 191 e veriyorlar

Aynısının 1.5 tsi olanı da 189 falan

1.6 dizel gelmeyeceğini kabul edersek

Mk8 1.5 tsi /high/dsg/sunroof/geri görüş/app connect açık

Bu araçta denildiğine göre fazladan anahtarsız çalıştırma şerit takip /ön bölge asistanı/yaya koruma sistemi olacağını varsayarak tabi?

Başka + sı yok sanırım...(ön kayan sinyal hadi onuda + donanım diyelim)

Yani bu metamorfozun bu +donanımlarla kafanızdaki ederi sizce max kaç olursa tamam aldım dersiniz?

Yani görüşünüz diger düşünenler icinde

Faydalı olacaktır 

@mbonat

Şimdiden hayırlı olsun o zaman..

Kaç lira sonrası vazgeçtim deyip sıradan çıkarsınız acaba?

Çünkü şuan 

Tdi/high,/dsg/sunroof/geri görüş /app connect 191 e veriyorlar

Aynısının 1.5 tsi olanı da 189 falan

1.6 dizel gelmeyeceğini kabul edersek

Mk8 1.5 tsi /high/dsg/sunroof/geri görüş/app connect açık

Bu araçta denildiğine göre fazladan anahtarsız çalıştırma şerit takip /ön bölge asistanı/yaya koruma sistemi olacağını varsayarak tabi?

Başka + sı yok sanırım...(ön kayan sinyal hadi onuda + donanım diyelim)

Yani bu metamorfozun bu +donanımlarla kafanızdaki ederi sizce max kaç olursa tamam aldım dersiniz?

Yani görüşünüz diger düşünenler icinde

Faydalı olacaktır 
Hocam en küçük motor 1.0 tsi dsg comfort üstüne cam tavan yeterli olucaktır diğer kalanı yavaş yavaş ekleriz en boş yeni passatı şuan kaç para bilginiz var mı ?

@mbonat 175 bin dün fiyat aldım. 1. 0 hıghlıne golf mü boş passat mı diye Bi an karşılaştırma yapmadım desem yalan olur. Ama golf ağır bastı tabi 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kafamda tek soru kaldı fiyatlar nasıl olacak ve ne zaman satışa çıkacak 

İncelemedeki özelliklerdeki Golf 8 in fiyatı sizce ne olur?

Araba bu özelliklerle mükemmel görünüyor.

Fakat,

DSG ile ilgili detaylı bilgi yok,

Yine kuru kavramalı ,eskisinin özelliklerinde ise;8 yıl sonra çıkıyor olan bu kasadaki en büyük eksiklik bence budur.

Arac yine ic tasarim olarak kabul gorebilecek bir seviyede olabilir ama dis tasarim maalesef birbirinden cok bagimsiz duruyor on ile arka birbirinden ayri yan taraf ile diger bolumler birbirinden ayri cizgilerde bir butunluk yok goze hos gelmiyor nedense bir turlu benim icin, fiyati da tahminimce 220 bandinda birakirlar ama liste fiyati bmw 1 ile yarisabilir :D

Geri
Üst Alt