GOLF 8 böyle olacak gibi

En çok da jantları merak ediyorum. Yandan görüldüğü kadarıyla 7'deki comfortline jantlarına benziyor. Şöyle Durbanvari birşeyler fena olmaz aslında.

Lansman /katolog rengi niyetine şöyle baba bi renkte ne olabilir ki? Mk8 için?

Mk7 de pasifik mavi  ve tungsten gaza getirmenin ultra +++ sıydı.

Yani şu anki durum renkle falan da kurtarmayacak gibi?

@serology55 forumda 7 den 8 e geçiş oranı  acaba geçsem mi ihtimalinde bile  %10 TR barajına takılır....

Göz zamanla alışır kabullenir deniyor?

Mk 7 den sonra bu  göz bu mk8 e alışana kadar 8 numara astigmat olur!!

"Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça" sözünü ve "alışmak sevmekten daha zor geliyor" sözünü hatırlatan yorumlar okuyorum çeşitli yerlerde.

"Bu araba hep aynı tasarım .. Direksiyon değişsin" diye eleştirenler şimdi de "far anahtarı değişmiş tühh.."diyorlar. 

Hem pencere kenarı olsun hem de koridor yani öyle mi?

Her seçiş bi vazgeçiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
İç donanım güzel görünüyor farlar pek hoşuma gitmedi bunun da iki sebebi var. Birincisi Renault un bütün modellerreinde kullanmaya başladığı çıkıntılı far yapısı ki benim pekte hoşuma gitmiyor. ikincisi ki gene Renault kullanana arkadaşların yaşadığı sıkıntı bu modeledede olacak gibi duruyor oda tampondan hafif darbede o çıkıntı kısım ya kırılıyor yada çatlıyor ki tampon ve çamurluğun birleştiği, küçük bir darbede hareketli olacak bölgede bulunuyor.

Far dışında aman aman şöyle kötü olmuş diyeceğim pekte birşey yok. Tabi piyasaya çıkıp ne tür sıkıntılar çıkar zaman gösterir. Her yeni çıkan modelde ister istemez hatalar kusurla illaki çıkıyor sonradan düzeltiliyor. Şu anda piyasada gezinen dedikodu ( veya gerçek ) yazılımsal sıkıntıların olduğu ve bunu çözmekle uğraştıklarıydı. Eğer böyle bir durum söz konusuysa bile gösterim tarihi verildiğine göre bu sorunlarıda aşmışlardır.
@Conti Güzel tespit. Bu tasarim cikma far fiyatlarini ucurur, camurluktan her darbe aldiginda artik pdr-vakumlama vb yetmiyecek mecbur farda alinacak, camurlugu vurup fara hasar vermeyecek arkadasa nobel vermek lazim

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt