Jump to content

omurkadir

Çift L Ön Far, Dinamik Stop ve Katlanır Ayna Hakkında

Recommended Posts

Arkadaşlar ukoled garage diye bir firma var instagramda takip ettiğim.

7 ve 7.5 comfort için Ön çift L far ve dinamik arka stopları 5000tlye takıyorlar. Ama ön far gti tarzı kırmızı çizgili olan. Krom olanın fiyatı biraz daha yüksek.

Katlanır ayna da 1650tl.

Görüşleriniz nelerdir bana fiyat uygun geldi farlar replika olmasına rağmen kötü de durmuyor takip ettiğim kadarı ile birçok araç da yapıyorlar passat özellikle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, omurkadir yazdı:

7 ve 7.5 comfort için Ön çift L far ve dinamik arka stopları 5000tlye takıyorlar. Ama ön far gti tarzı kırmızı çizgili olan. Krom olanın fiyatı biraz daha yüksek.

Katlanır ayna da 1650tl.

Görüşleriniz nelerdir bana fiyat uygun geldi farlar replika olmasına rağmen kötü de durmuyor takip ettiğim kadarı ile birçok araç da yapıyorlar passat özellikle.

size önerim şu: kesinlikle farlar ile birlikte ampülleri ukoled garageden almayın. ampülleri başka bir yerden kaliteli ampül alın.

omurkadir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün dediğiniz yer bana yakın diye gittim. Pasata uygulama yapıyorlardı şef far için güzel duruyordu.

golf için rline bodykit oetinger spoiler boya montaj dahil  6 bin diyor 

7.5 çift L için 2700

bilginiz olsun 

omurkadir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende de comfort 7.5 var.led on far çok hoşuma gidiyor.Dogusa sordum arka stop yapıyor fakat on için yok.Katlanir ayna yapilinca anahtarliktan basinca otomatik katlanıyor mu aynalar?Bursa da bu isleri yapan ciddi bir yer varmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de çok kararsızım bu konuda, masrafları yapsam mı yoksa o masrafların üzerine biraz ekleyip highline mi alsam bilemedim, bende de 7.5 comf var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Syntas Aslinda bazi konularda kadinlari dinlemekte fayda var😁Ben eşime trafikte bütün highline Golflerin stoplarini farlarini gösteriyorum ve bizim arabanin led stoplarini farlarini aa cok guzel bizimkisi sakın değiştirme orijinalliğini bozma diyor.Bende satalim highline alalim o zman diyorum o zaman da ne masraf etcez iki ışık zimpirtisi için boşa masraf vs.vs.hem bu arabaya alıştığımız falan.Bende aa cok haklisin degip konu kapanıyor ama gören gözün hakki var😁

tarihinde fanajal tarafından düzenlendi
emrekk, krym ve realunreal bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Syntas ben olsaydım eğer araç üzerine biraz daha ekleyip Higline donanıma geçerdim. Comfortline ile Higline arasında sadece stop ve farlar değil diğer donanımlarda da farklılık olduğundan Higline geçmek daha mantıklı geliyor bana göre

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben düşünüyorum bu üç donanımı yaptırmayı. Ben aracı satın alırken epey fiyat farkı vardı highline ile arasında. Önemli gördüğüm eksiklik ise sadece ön ledler. Onu da orjinal gibi olmasa da böyle çözmek istiyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Comfortline 7.5 icin ön led cift L far kesinlikle alinmali. Arka led sadece görüntü olmasina ragmen , ön led far hem görüntü hem de islevsellik katiyor. Arac daha modern görünüyor. Cehresi degisiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Syntas yazdı:

Ben de çok kararsızım bu konuda, masrafları yapsam mı yoksa o masrafların üzerine biraz ekleyip highline mi alsam bilemedim, bende de 7.5 comf var.

Merhaba bende sizle ayni durumdaydım 2015 yılında 0 olarak aldim 1.2 dsg issik ve konfor paket. Aldigim günden beri aracı büyük titizlikle kullandim 1 gün olsun bakimi geciktirmedim. Fırça değmedi aracima bu sene satip highline alacaktim,  Üzerine 20 bin ekleyip ama baktim temiz bir araç yok istedigim fiyatlara bende. Sirasiyla 17 dijon jant michelen 0 lastik 4000 tl. Ön far osram 5800tl.   7.5 taiwan stop 2600tl. Teyp mqb car play 6.5 inch 1300 tl. Katlanır ayna 1200 tl masraf ettim huzurla biniyorum eksiğim kalmadi 

yusuf ve emrekk bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, yavuzbattal yazdı:

@hakan1979 Tüm arkadaşlara aynı soruyu soruyorum ve net bir bilgi vermedi kimse. Farlar muayeneden geçiyor mu? Far yükseklik ayarı vs tüm ayarlar nasıl yapılıyor?

Benim aldigim farlar avrupa tüvtürk onaylı. Far yükseklik ayari bende manuel ve calisiyor. Daha muayneye girmedim bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@hakan1979  ustadim bende led farlara ve katlanir ayna taktirmak istiyorum butcem suan musait ama daha oncede bahsi gectigi icin orjinal ledler pahali onun yerine highline a gecmek daha mantikli ama o zmanda dediginiz gibi kendi arabaniz kadar temiz bulamiyorsunuz.taywan mali cift u ledlerin de gece ve yagmurlu hava gorusleri berbat diyorlar.Oncelikle osram in gece + yagmurlu hava gorusunden memnunmusunuz ayrica katlanir aynayi nereden aldiniz   deneyimlerinizi aktarirmisiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Erman yazdı:

@hakan1979  ustadim bende led farlara ve katlanir ayna taktirmak istiyorum butcem suan musait ama daha oncede bahsi gectigi icin orjinal ledler pahali onun yerine highline a gecmek daha mantikli ama o zmanda dediginiz gibi kendi arabaniz kadar temiz bulamiyorsunuz.taywan mali cift u ledlerin de gece ve yagmurlu hava gorusleri berbat diyorlar.Oncelikle osram in gece + yagmurlu hava gorusunden memnunmusunuz ayrica katlanir aynayi nereden aldiniz   deneyimlerinizi aktarirmisiniz

Farlardan gayet memnunum tek eksisi yağmurlu hava siyah asfaltda görüş düşüyor ama abimde 2018 highline var ondada siyah asfaltda görüşte düşme var o yüzden takilmadim hiç memnunum. Aynalar için taiwan mali aldim toplamda montaj dahil 1200 civarina geldi yalniz taiwan olan aynalarda geriye takınca sağ ayna aşağıya inmiyor bunun için usta orjinal aynanin iç mekanizmasini alarak taiwan malina takti ve 4 adet daha kablo cekti orjinalden farki kalmadi

Erman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, omurkadir yazdı:

@hakan1979 çok güzel olmuş. Bu osram lar 7.5 kasaya oluyor mu acaba bilginiz var mı? Ondan taktırmayı isterim Osram markasını çok severim aydınlatma konusunda 👍

Bildiğim kadarıyla 7.5 icin daha cikmadi ama isterseniz benim Aldığım yer osram asya makina burdan sorabilirsiniz 

gturedi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 5.10.2019 at 2:15 PM, omurkadir yazdı:

Katlanır ayna da 1650tl.

kardesim alinexperesten getirtip taktir daha uyguna ekir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, turgay8268 yazdı:

kardesim alinexperesten getirtip taktir daha uyguna ekir 

Valla doğru diyorsun da carplay teyp getirttim o bile ulaşmadı elime gümrükte bekliyor ptt de bir süredir. vergilendirme vs sıkıntı çıkabiliyor o nedenle far işini Türkiye den çözeyim diyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, omurkadir yazdı:

@33hasan33 daha uyguna çözülebilir mi bir yerde?

netten arastir mutlaka daha uyguna cozersin ama alicagin urunler uzak dogu oldugu icin aydinlatmada cok basarili olucagini dusunmuyorum ozellikle uzunlarin daha once kullanmis biri olarakta bunu diyebilirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 05.10.2019 at 2:32 PM, Golf54 yazdı:

size önerim şu: kesinlikle farlar ile birlikte ampülleri ukoled garageden almayın. ampülleri başka bir yerden kaliteli ampül alın.

22 saat önce, Alpyaman yazdı:

Bugün dediğiniz yer bana yakın diye gittim. Pasata uygulama yapıyorlardı şef far için güzel duruyordu.

golf için rline bodykit oetinger spoiler boya montaj dahil  6 bin diyor 

7.5 çift L için 2700

bilginiz olsun 

11 saat önce, chemdemir yazdı:

Comfortline 7.5 icin ön led cift L far kesinlikle alinmali. Arka led sadece görüntü olmasina ragmen , ön led far hem görüntü hem de islevsellik katiyor. Arac daha modern görünüyor. Cehresi degisiyor.

Sanırım ukoled den çift L farı alıp led ampülleri de iyisinden taktıracağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...