Çift L Ön Far, Dinamik Stop ve Katlanır Ayna Hakkında

Ben yarın taktırıyorum inşallah çift L farları. Dinamik stopları şimdilik erteledim. Halihazırdaki aracım comfort 7.5 arkalar zaten led. görünümü de fena değil. ilerde taktırabilirim ama kayan ledlilerden.

@omurkadir 

Ben yarın taktırıyorum inşallah çift L farları. Dinamik stopları şimdilik erteledim. Halihazırdaki aracım comfort 7.5 arkalar zaten led. görünümü de fena değil. ilerde taktırabilirim ama kayan ledlilerden.
Nerede taktırıyorsunuz acaba.Hangi ampulleri kullanacaksınız.

Merhaba Çift j ledleri Yunus Adil Gümüş taktı. Kayan sinyalli çok hoşuma gitti. Ancak kısa led ampüllerini değiştireceğim performansı iyi değil şu anda takılı olanın. Sisleri de led yaptık uyumlu oldu. Aracın gizli özelliklerini de açtık.İlgisine emeğine çok teşekkür ediyorum Yunus kardeşimin.

Jant lastiklerimi de sıfır dijonlarla değiştirdim.

App plaka, pleksi plakalık, cam filmleri daha önce yapılmıştı.

Piano black ayna kapaklarım, metal pedal seti, carplay teybim de gelmek üzere çinden.

Aracımı daha çok sevdim bu şekliyle. İleride de kayan sinyalli stop ve ACC yaptırmaya niyetim var. 

Allah herkese gönlündekini versin.

031ECEEB-0EFB-463C-8186-2439820744B8.jpeg

Merhaba Çift j ledleri Yunus Adil Gümüş taktı. Kayan sinyalli çok hoşuma gitti. Ancak kısa led ampüllerini değiştireceğim performansı iyi değil şu anda takılı olanın. Sisleri de led yaptık uyumlu oldu. Aracın gizli özelliklerini de açtık.İlgisine emeğine çok teşekkür ediyorum Yunus kardeşimin.
Jant lastiklerimi de sıfır dijonlarla değiştirdim.
App plaka, pleksi plakalık, cam filmleri daha önce yapılmıştı.
Piano black ayna kapaklarım, metal pedal seti, carplay teybim de gelmek üzere çinden.
Aracımı daha çok sevdim bu şekliyle. İleride de kayan sinyalli stop ve ACC yaptırmaya niyetim var. 

Allah herkese gönlündekini versin.
/monthly_2019_10/031ECEEB-0EFB-463C-8186-2439820744B8.thumb.jpeg.92cce505eebcd96b7ad222621eba9a60.jpeg
Maşallah. Rabbim kazasız belasız güle güle binmeyi nasip etsin hocam.

Hocam car play teyipten kastiniz highline'lardaki büyük multimedia ekranı mu, gümrükte sıkıntı olmasın? 

@gturedi hayır yine 6,5" ekran ancak carplay açık ve geri görüş kamerası desteği var. ürün elime ulaştı gümrük vergisi çıktı ödedim sıkıntı olmadı.

Geri
Üst Alt