Araç Fiyatı hakkında tavsiye

Evet hocam bende o aralığı düşünüyorum ama 50 ye daha yakın bir fiyata ya da 50 ye satacağım sanırım.
Bora olmasa da Golf’te vs. benzer yaşlarda düşük km araçlar var. 60-65 civarı yazılmış. Bunun da ederi 50 civarı gibi gözüküyor. Hayırlısı olur umarım.

Tam olarak al satçıların aradigi arabayı tarif etmişsiniz hocam :)  umarım değerini bilecek binecek birine satarsınız aracınızı. 

Sayın hocam fotoğrafları tab ettiriyorsunuz galiba.Bende çok merak ettim Bora arabanızı.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50 bin iyi rakam, golf 6 almak varken bu fiyata bomboş bir bora alınır mı, bilemedim.

Sayın hocam fotoğrafları tab ettiriyorsunuz galiba.Bende çok merak ettim Bora arabanızı.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabb  ettirmek mi hocam sesli güldüm 😛😛😛  yeni jenerasyon bilmez bunun ne demek olduğunu😏😏

Değerli forum üyeleri selamlar, araç benmle aynı şehirde olmadığı için fotoğrafları paylaştım. kusura bakmayın aracı annem kullandığından bazen fotoğraf bile problem olabiliyor :). önümüzdeki günlerde daha detaylı fotoğrafları da paylaşacağım km si arka koltuklar bagaj vb gibi. keyifli forumlar dilerim 

Geri
Üst Alt