Jump to content

Fonksiyonel Direksiyon Kodlama


Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar;

Aranıza yeni katıldım.2013 mideline plus 1.2 tsi aracım var.Resimdeki fonksiyonel direksiyondan ve high gateway almayı düşünüyorum.Montajı ve kodlaması için yardımcı olacak tecribeli arkadaşlar var mı? Yada montaj ve kodlamayı nerede yaptırabilirim? Bir de mideline plus'larda cruise kontrol direksiyondan aktif edilebiliyor mu?

Teşekkürler...

fonksiyonel.png

tarihinde sahinersen tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepsi yapılabilir ama herkes yapamaz. Bileşen koruma kaldırılması gerekli. Hız sabitleme ayrı bir konu. Onu da bazı kişiler yapabiliyor . Ya uzaktan bağlantı yada tezgah üzerinde aktivasyonu yapılabilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@İlker34 Anlaşılan profesyonel destek almak şart.Bu işi ENDER elektronik yapıyormuş.Bu donanımları alıp kodlama ve montajı yaparlar mı acaba.Çünkü genelde donanımları kendilerinden almayınca iyi kar bırakmadığı için ilgilenmiyolar fazla.Yada kodlama ve montaj için normalden daha yüksek fiyat çekiyorlar.

fonksiyonel direksiyon ve gateway high 1100 civarı buldum biyerden.bir de kodlama ve montaj masrafıyla beraber 1500 olsun maksimum değer mi acaba.Uğraşmayıp komple herşeyini biyerden almka mı daha mantıklı?O şekilde fiyat 2500 civarı oluyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@sahinersen  hocam istanbul da isen işin kolay. Parçaları kimden aldığına bakmaz ender. O montaj için alacağı paraya bakar. İnan hiç de ucuza yapmaz. Bileşen koruma olmasa gel yaparım diyeceğim ama daha bileşen koruma kaldırma işini yapamıyorum. O da olacak inşallah. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...