Jump to content

• ×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emrekk
      Herkese merhaba;
      Aracım 2013 golf 7 comfortline 1.4 tsi manuel. Eskiden 180 190 200 lerde gittiğimde hiç bir türlü rahatsızlık duymazken ne olduysa bu yazın başından itibaren 140 150 km/h civarlarını geçtikten sonra araç sanki hafiften zıplıyor titriyor gibisinden bir his var. Lastiklerim goodyear yeni değiştirdim. Balance ayarlarınıda yapıyorlar zaten lastik değişince, bir de 2 jantta hafif eğiklik vardı onu düzelttiler. Uzun yola çıkınca lastik değiştikten 1 hafta sonra yine aynı düzelme yok ama 140 150 altında hiç sıkıntı yok. Sorun ne olabilir?
    • Yazan: ertugrulacikgoz
      Merhaba değerli Golf tutkunları
      Golf 7 aracımın camı yarı açık,tam açık, veya biraz açık durumda kapısını kapatırken cam sallanıyor ve rahatız edici bir ses çıkarıyor sanki cam düşecek gibi boşlukta sallanıyor gibi bu sorunun daha önce yaşayan var mı serviste bununla ilgili işlem yaptıran var mı şimdiden teşekkürler
    • Yazan: emrekk
      U led alacağım satan var mı?
    • Yazan: Akdnz
      Resimdeki cihaz 2015 1.6 dizel comfortline golfe birebir uygun mu? Tak calistir mi?Yazdigi gibi orjinal mi acaba. Tabii logo kamerasi icinde ayni sorular gecerli.Bilgisi olan arkadaslarimin dikkatine..

• Yazan: iltan
      Daha yeni olan bir olay başınıza geldi mi gelmedi mi çok merak ediyorum. Kontağı açıyorum teyp'in ışıkları yanıyor saatli ekran geliyor ardından marşa basınca teyp'in saatli ekranı gidip geliyor. Aracı kapatıp teyp'i açıp radyo açıkken tekrar marş varince yine gidip geliyor ekran ama hoparlörlerden patlama sesi geliyor baya şiddetli. Aşağıya videonun linkini koyacağım. Başına gelen varsa önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• Yeni Oluştur...