Jump to content

• ×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Okan Şen
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel detaylı bilgiler:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-garantili-plusact-plusu-led-plusdsg-pluscamtavan-pluskoltuk-isitma-plusapp-cont-plusg,grs-756922135/detay/
      Boya ve değişen:  YOK
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: mehmetcimcik
      Merhabalar 2013 golf 7 highline 'ın gündüz farlarını böyle dolgun yanmasını nasıl sağlarız. beyaz benim aracım
    • Yazan: Burak715
      Merhaba 2017 model Golf aracima r line sebring jant ariyorum..olan arkadslar iletisime gecebilir istanbul ici..  0535 965 68 28

• Yazan: mehmetcimcik
      Iyi günler abiler arkadaşlar araç ön yolcu tarafından su mu aliyor yoksa nemlenmişti kurumadı mı bir türlü anlayamadım daha önce yasayan oldu mu böyle bi durum araç 2013 1.4 tsi golf highline 91.000 km de

• Yazan: turan_oguzhan
      Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese sevgiler saygılar. Daha yeni Golf 7 1.6 TDI Highline manuel sahibi olmuş birisiyim. Ve ilk Golf aracım. Forumda da yeniyim bu sebepten. Aradım ama bulamadım o yüzden soruyorum. Eğer mükerrer soru ve cevaba sebep olduysam şimdiden kusura bakmayın. 
      Sorularım şöyle ki;
      + Aracı kapatıp cikiyorum kapıları kilitliyorum kumanda ile ama depo kapağı kilitlenmiyor. Acaba bir ayarı aktif etmem mi gerekiyor?
      + 2013 Highline paket içerisinde aynaların otomatik katlanması fabrika çıkışı olarak var mı yok mu ? İnternette veya YouTube da yapılan şekillerde deniyorum fakat yok bir türlü katlanmıyor. 

Son olarak ilk defa Golf olan bu kardeşiniz için her türlü tavsiyelerinize açığım. 
  • Yeni Oluştur...