Renkli Yol Bilgisayarı Ekranının Karbon Görünümlü Yapılması

Hocam karbon görünümü uyguladım sağolun, birkaç versiyon daha görünüyor deneyeceğim ilk fırsatta ama deneyen oldu mu onları merak ediyorum? 

Hocam karbon görünümü uyguladım sağolun, birkaç versiyon daha görünüyor deneyeceğim ilk fırsatta ama deneyen oldu mu onları merak ediyorum? 
Version 3 böyle oluyorIMG_1261.JPG

Versiyon 2 olanlar da versiyon 3 olmuyor benim bildiğim. 

Veya tam tersi. 
Versiyon 2 de var onda hiçbir şey değişmiyor ", Versiyon 3'te böyle oluyor, Versiyon 4'te de 1 ile aynısını oluyor. Bendeki bu şekilde.

Sağolun, yani elimizde kalan bir versiyon oluyor doğru mu hocam [emoji6] olmayanlar varmış buna da şükür

Versiyon 2 de var onda hiçbir şey değişmiyor ", Versiyon 3'te böyle oluyor, Versiyon 4'te de 1 ile aynısını oluyor. Bendeki bu şekilde.
Aynen, birinde olan diğerinde olmuyor derken bir değişiklik olmuyor demek istemiştim eksik yazmışım. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen, birinde olan diğerinde olmuyor derken bir değişiklik olmuyor demek istemiştim eksik yazmışım. :D
Doğru şimdi anladım, karbon olan ekranda turuncuyu açamamıştık biz de. 

Kodalama ile Göstergede bu bölümü nasıl değiştiririm burada yazan kısmı yaptım olmadı

IMG_20200220_082053.jpg

@Seaside

Bu resmdeki teyp ekranının kodlama kısmı byte 17. Karbon vs yapmak için. Eğer geri almak istersem diye ekrna fotosunu çekmiştim. Sizde mutlaka yedeğinizi alın.
20200131_173635.jpg

Hocam bu alt resimdeki Byte 18 yani kadran ekranındaki kanal, Seçenekleri açıp herhangi birini seçerseniz örneğin Karbon görünümü falan bu kanaldan değişiyor. Ben her ihtimale karşı geri almak istersem diye orijinal kodun fotoğfarını çekmiştim, Bendeki kadran ekranının orjinal değer " 00000110" . Sizde her ihtimale karşın bu kanala geldiğinizde sizdeki orijinal değeri mutlaka kaydedin çünkü ayarı geri almak istediğinizde orjinal ekranın seçeneğini bulamazsınız.

Byte 18.jpg

bilen var mi acaba @Recep Gül hata veriyor adaptasyondan yaptigimda. Codinge girdim o bahsettiginiz byte 18 i bulamadim bende byte 15 e kadar var. Bir fikriniz var mi ? 

514954D9-3D4C-4F2A-BAF8-2F99EA56F732.jpeg

Kadran'ınınz renki ekran  mı hocam ? Araç bilgilerini verirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada versiyon 4 bazı araçlarda olmuyor. Yani ordaki seçeneklerde Versiyon 1-2-3-4 diye gider ama 4 ü seçtğinizde bu uyarıyı verir. Sizdede 4 mü seçili.

Kadran'ınınz renki ekran  mı hocam ? Araç bilgilerini verirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada versiyon 4 bazı araçlarda olmuyor. Yani ordaki seçeneklerde Versiyon 1-2-3-4 diye gider ama 4 ü seçtğinizde bu uyarıyı verir. Sizdede 4 mü seçili.
Arac ekrani bu. Renkli yani :)  
-Version 1 (secili olan deger)

-version 2

-version 3

-Not Available

Olarak 4 secenek var. Yani version 4 yok. Ve hangisini secersem seceyim out of range hatasi veriyor.

acaba byte bit degerlerinden falan mi yapmak gerekiyor. 
arac 2012 highline

B9C1EC29-31E0-4860-BCA0-ECFD0F5D6CF5.png

Arac ekrani bu. Renkli yani :)  
-Version 1 (secili olan deger)

-version 2

-version 3

-Not Available

Olarak 4 secenek var. Yani version 4 yok. Ve hangisini secersem seceyim out of range hatasi veriyor.

acaba byte bit degerlerinden falan mi yapmak gerekiyor. 
arac 2012 highline

Ekli dosyayı görüntüle 32302
Hocam tam olarak emin değilim, fakat security access girip denediniz mi? Teyp ekranını değiştirebiliyor musunuz? GTI GTE ?

@Recep Gül teyp ekranında gti gte değişimi falan yapabilmiştim ben. ama kadranda o turuncu temayı yapamadım mesela :)  

Geri
Üst Alt