Renkli Yol Bilgisayarı Ekranının Karbon Görünümlü Yapılması

@Recep Gül teyp ekrani RLine onu yapmistim ama bunu security access kodu girsemde yapamadim. Byte bit degerlerinden yapmam lazim ama bulamadim

@Recep Gül teyp ekranında gti gte değişimi falan yapabilmiştim ben. ama kadranda o turuncu temayı yapamadım mesela :)  
Turuncu tema dediğiniz, noktalar mı hocam ? Forumda eski konulardan hatırladığım kadarıyla kadrandaki temalar her araçta çıkmıyordu. Belki bir yolu vardır ama inanın hiç bir bilgim yok. 

@Seaside

Bu resmdeki teyp ekranının kodlama kısmı byte 17. Karbon vs yapmak için. Eğer geri almak istersem diye ekrna fotosunu çekmiştim. Sizde mutlaka yedeğinizi alın.
Ekli dosyayı görüntüle 28194

Hocam bu alt resimdeki Byte 18 yani kadran ekranındaki kanal, Seçenekleri açıp herhangi birini seçerseniz örneğin Karbon görünümü falan bu kanaldan değişiyor. Ben her ihtimale karşı geri almak istersem diye orijinal kodun fotoğfarını çekmiştim, Bendeki kadran ekranının orjinal değer " 00000110" . Sizde her ihtimale karşın bu kanala geldiğinizde sizdeki orijinal değeri mutlaka kaydedin çünkü ayarı geri almak istediğinizde orjinal ekranın seçeneğini bulamazsınız.

Ekli dosyayı görüntüle 28195
Yok kanali bulamadim bence . 17 inst kanalinin icimi bu ? @Recep Gül

Turuncu tema dediğiniz, noktalar mı hocam ? Forumda eski konulardan hatırladığım kadarıyla kadrandaki temalar her araçta çıkmıyordu. Belki bir yolu vardır ama inanın hiç bir bilgim yok. 
Aynen turuncu tema. Bende de bitler görünmüyordu multimedya ekranı teması için olan bölümde. Kendim Manuel girerek denemiştim olmuştu. Ama bu turuncu noktalı tema için de aynısını yapayım dedim hata aldım. 2016 araçta aynı işlemi yapınca açılmıştı. Acaba 2015lerde açılmıyor mu ki bu turuncu noktalı tema? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen turuncu tema. Bende de bitler görünmüyordu multimedya ekranı teması için olan bölümde. Kendim Manuel girerek denemiştim olmuştu. Ama bu turuncu noktalı tema için de aynısını yapayım dedim hata aldım. 2016 araçta aynı işlemi yapınca açılmıştı. Acaba 2015lerde açılmıyor mu ki bu turuncu noktalı tema? 
Manuel girmekten kastiniz nedir ?

Hocam bu konunun ilk sayfalasını okuyun, orda da zaten yazmışlar, her tema her araçta açılmıyormuş mesela karbon bende açılırken sizde açılmıyor hata veriyor, veya noktalılar sizde açılırken bende hata veriyor.... Gibi

Geri
Üst Alt