jant temizleyici sprey sonrası

@Murat Kubali nerden almıştınız koçtaş felan mı?
hepsiburadadan aldım     satıcıya ulaştım     onunda canı sıkıldı     gayet  insancıl konuştu...     ama  1 sene geçmesinin   çok problem olmicağını söyledi   böyle bir üründe   

neyse ne yapalım    başa gelen çekilir ALLAH daha büyük dert vermesin     

bir ara istanbula gidince bir profösyönele uğrayıp gösteririm   artık   

siz siz olun   böyle   kuvvetli temizleyicileri    önce denemeden    uygulamayın!!!  

@Murat Kubali  önceki golf 7 aracımı yıkattığım bir yıkamacıda benim de başıma gelmişti. Muhterem zat tek tek cilalatarak düzelttirmişti sonra.  Ben size basit bir şey tavsiye edeyim: Şimdiki tiguanı yazlıkta kuyu suyuyla yıkayınca her yanı buna benzer hareli hatta tortulu kireç bağlayınca Doğuş Otodaki yıkama firması kille vs temizleyecez zor çıkar ama diyince youtube daki videoları izleyip A101 den 7 tl ye sirkeli bir ürün aldım. 5 kez yıkayıp çıkaramadıkları tüm lekeleri 15 dk da mikrofiber cam bezi ile silerek yokettim. Jantlar dahil pırıl pırıl oldu. Sonra Doğuşa gittim baktılar ve utandılar. Deneyin derim. Ürün resmini paylaşıyorum.

9CEA8EFE-248C-4EA7-ABA0-C5DAA9C47E68.jpeg

@Murat Kubali  önceki golf 7 aracımı yıkattığım bir yıkamacıda benim de başıma gelmişti. Muhterem zat tek tek cilalatarak düzelttirmişti sonra.  Ben size basit bir şey tavsiye edeyim: Şimdiki tiguanı yazlıkta kuyu suyuyla yıkayınca her yanı buna benzer hareli hatta tortulu kireç bağlayınca Doğuş Otodaki yıkama firması kille vs temizleyecez zor çıkar ama diyince youtube daki videoları izleyip A101 den 7 tl ye sirkeli bir ürün aldım. 5 kez yıkayıp çıkaramadıkları tüm lekeleri 15 dk da mikrofiber cam bezi ile silerek yokettim. Jantlar dahil pırıl pırıl oldu. Sonra Doğuşa gittim baktılar ve utandılar. Deneyin derim. Ürün resmini paylaşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 23599
  bu gün tiner  ve  pasta cilayla bile  bastıra bastıra sildim    banamısın demedi.... sanırım   bir arkadaşımızın dediği gibi  boyanın ya verniği hasar gördü  yada boyada hasar var      teşekkürederim   yarın ilk işim bu ürünü denemek olucak  umarım sonuç  alırım 

bu gün tiner  ve  pasta cilayla bile  bastıra bastıra sildim    banamısın demedi.... sanırım   bir arkadaşımızın dediği gibi  boyanın ya verniği hasar gördü  yada boyada hasar var      teşekkürederim   yarın ilk işim bu ürünü denemek olucak  umarım sonuç  alırım 
Bunlar da işe yaramadıysa beyaz sirke veya sirkeli ürünler de çok iş yapamaz gibi geliyor. Son halinin fotosunu atabilir misiniz gündüz ve gece ne durumda son hali? 

@Murat Kubali  sonaxtan sonra koch chemie fb ürüne geçmiştim.  Bölünmüş şekilde sattıklarından hem daha hesaplı oluyor hemdaha kaliteli bir ürün
Bölünmüş ürün candır :) her zaman diyorum, koçtaş gibi dükkanlara girip ambalaja 50 60 70 TL vermektensen bölünmüş yarım lt ürünü 30 40 liraya alıp 5-10 kg arası ürün elde etmek şahane avantajlı :)

@mustafacagri aynen. Koçtaşta bir sürü ilginç markalı ürünler var. Görevliler de epey övünce müşteriler alıyor hemen. Detail forumlarını takip edenler iyi anlar:)

Aslında öyle büyük marketlerde olsun veya herhangi bir ürün alırken ürün satıcısının ürünü övmelerinden etkilenip ürün almamak lazım. İyice inceleyip, ürün hakkında bilgi edinip satın almak, bilinçli tüketici olmak gerek.@Murat Kubali  hocam böyle dünya markası ürünleri distribütör den almayı tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. İnşallah çözüm bulursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt