Amerikan Park

Kodlama yaparken genelde akü zayıflıyor, araç kısmaya başlıyor. Geçen bir aracı kodladım her şey bitti. Amerikanları göstercem, bi baktık ambiyanslar yanmıyor. Bakıyorum herşeye yok, kafayı yicektim. Aracı bi çalıştırdım ambiyanslar geldi. Yüzümde böyle bir gülümseme.   :D  
Anlaşıldı :) O halde bir problem yok gibi. Bu şekidle devam ediyorum. %30 ayarlamıştım zaten fazla zorlama yapmasın diye

Arkadaşlar selam. Aracim 2013 Polo 1.2 TDI Trendline. Aracın alt kısım park lambaları, farin yanindakilerde sinyaller bildiğiniz gibi. Birbirleriyle degistirilebilinirmi? 

Aklımda bir fikir var ama Muhammed Abiye soralım yine garanti olsun. :)  

Muhammed Abi, Esat Hocam bunu istiyor. 

@MSE
Eren ve Esat hocam, araç 2013 model olduğu için kodlama ile yapamayız. 2014 model 6C kasa olsa kodlama ile kolayca yapabilirdik. 

selam arkadaslar
yeni transportr da bu kodlama calısırmı yoksa ayrı kodu mu var

AliExpress ten aldığım vag 15.7 kablonun cd sini kaybettim nereden bulabilirim yada elinde olan arkadas varmıdır tesekkür ederim 

Kodlamayı uyguladım 3. kısımdaki her şeyi fakat şöyle bir sorun oldu, ilk olarak kapı ambiansıyla hiç bağlantı olmadı yani kapalı konuma da alsam 100 de yapsam bir değişiklik olmuyor sinyallerde artı olarak ayak aydınlatmasının da kontrolünü artık yapamıyorum. Kapıları açınca yanıyor kapatınca sönüyor onda bir problem yok. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?
Bugun bende denedum Aynı sorun bende de oldu. Hiç birşey değişmiyor menüden ışıkları açıp kapattığımda. bu sorun çözüldü mu acaba ?

Olmayınca bırakıp geldim. Yarın sabah calistirip deneyeceğim. Teşekkür ederim

Bugun bende denedum Aynı sorun bende de oldu. Hiç birşey değişmiyor menüden ışıkları açıp kapattığımda. bu sorun çözüldü mu acaba ?
Hocam kendiliğinden düzeldi sonradan bir problem yok şimdilik..

merhabalar passat aracımda amerikan parkları açtım fakat arka sağ sinyalde açıldı ve nasıl kapatabilirim bilmiyorum yardım edermisiniz

Bir arkadaşımla bu kodlamayı yaptık 3.kısımdaki gibi her şey güzel ellerinize sağlık fakat farlar auto modundayken ve 0 konumundayken gunduz amerikan parklar yanmıyor bunu nasıl çözebiliriz yardımcı olabilir misiniz? 

Bir arkadaşımla bu kodlamayı yaptık 3.kısımdaki gibi her şey güzel ellerinize sağlık fakat farlar auto modundayken ve 0 konumundayken gunduz amerikan parklar yanmıyor bunu nasıl çözebiliriz yardımcı olabilir misiniz? 
Kodlayan yanlış kodlama yapmış hocam. Kodladığı kanalları standlich alligmen yaparsaniz sorun çözülür.

Kodlayan yanlış kodlama yapmış hocam. Kodladığı kanalları standlich alligmen yaparsaniz sorun çözülür.
Peki hocam müsait bir zamanda tekrar baktırayım ben ona. Birde gündüz farlarını beyaz led yaptırmak istiyorum önereceğiniz bir ürün var mı yoksa herhangi biri işimizi görür mü? 

Yardımlarınız için teşekkürler,

Geri
Üst Alt