Golf 7 kontak kapalı müzik dinlerken akü durumu ?

Benim bildiğim golflerde teyp ve iç aydınlatmaları belli bı sure sonra 20 dakika sonra kapatiyo diye biliyorum 

Sanırım aküyü sonuna kadar deneyen olmadı :D  Artık bir gün denediğimizde göreceğiz sonuçların ne olacağını. Şuan tüm cevaplar varsayım üzerinde... 
Hiç uzun süre kontak kapalı müzik dinlemedim ama bir açıklama bulamadığım için konuyu merakımdan açmıştım. 

Benim de tahminim müzik aküyü bitirmeden sistem kendini koruma amaçlı mediayı kapatıyordur.  (sadece bir tahmin... Çünkü; örnek coming home aktifken aracı ard arda bir kaç kez açıp kapatın, 3-5 denemeden sonra artık farları yakmıyor. Bir süre bekledikten sonra tekrar aracı açmayı denediğinizde farlar bu defa yanıyor.  Sistem sanırım bu gibi durumlarda kendini korumaya alıyor. ) 

İçerde hareket eden bir şey varsa hareket sensörü algılayıp aküyü kesmiyor. Hareket yoksa kesiyor.
Aydınlatmalar için sensör dediğiniz gibi çalışabilir mantıklı ANCAK müzik içinde aynı mantıkla çalışıyorsa ve o an %90 aracın içinde olacağımızı varsayarsak o akü tamamen bitene kadar o media ekranı kapanmaz.  :)   Aydınlatmanın mediadan farklı şekilde çalıştığına inanıyorum. Müzikte büyük ihtimal durum dediğiniz gibi değildir. (tahmin)

Aydınlatmalar için sensör dediğiniz gibi çalışabilir mantıklı ANCAK müzik içinde aynı mantıkla çalışıyorsa ve o an %90 aracın içinde olacağımızı varsayarsak o akü tamamen bitene kadar o media ekranı kapanmaz.  :)   Aydınlatmanın mediadan farklı şekilde çalıştığına inanıyorum. Müzikte büyük ihtimal durum dediğiniz gibi değildir. (tahmin)
Daha geçen gün arabada otururken telefona dalmışım hareket etmiyodum ekranı ve müziği kapattı. Direk aküyü kesiyor zaten ekran aydınlatma diye ayırmıyor.

Akü Zayıf iken media ünitesi açılmıyor

Geri
Üst Alt