Discovery pro medya navigasyon harita guncellemesi yardim !!

@turgay8268 var gibi hocam buradan indirin birde. Midle east bizim harita Avrupa olmuyor bildiğim kadarıyla 

Screenshot_2019-08-22-19-11-07-508_com.android.browser.png

Dosya bulunamadı diyorsa uzantısı/uyumu farklıdır. cihazınıza uygun bir sürüm uzantısını indirip yüklemeyi deneyin derim.
kardesim merhaba simdi uzantisi farkli diyosunda bu site zaten wv nin kendi sitesi ve kendi urettikleri yada sattiklari diyelim bu mib cihazin hangi formatla calistigini onlarmi bilmeli bizmi? ayrica buraya a uzaktisi ile calisan bir navigsyon sistemi satarlarken b uzantili bir yazilim yuklerlermi sence ben sahsen sanmiyorum   boyle farkli uzantiyla calisan modeller varsa bile en azindan kendi sattiklari cihazin uzantisini bildikleri icin bu siteye uyumlusunu yuklerler diye dusunuyorum ma baska bir  sorun var bence bu iste sitedeki  tarifin ayni sekilde yukleme yaptim usb ye fakat araca takinca bulunamadi demesi ilginc😂

kardesim merhaba simdi uzantisi farkli diyosunda bu site zaten wv nin kendi sitesi ve kendi urettikleri yada sattiklari diyelim bu mib cihazin hangi formatla calistigini onlarmi bilmeli bizmi? ayrica buraya a uzaktisi ile calisan bir navigsyon sistemi satarlarken b uzantili bir yazilim yuklerlermi sence ben sahsen sanmiyorum   boyle farkli uzantiyla calisan modeller varsa bile en azindan kendi sattiklari cihazin uzantisini bildikleri icin bu siteye uyumlusunu yuklerler diye dusunuyorum ma baska bir  sorun var bence bu iste sitedeki  tarifin ayni sekilde yukleme yaptim usb ye fakat araca takinca bulunamadi demesi ilginc😂
Ben sadece bir detay olabilir mi diye düşündüm, daha önce evdeki ses sistemini güncellerken böyle bi şey başıma gelmişti, o zaman uzantı değil de Flash Disk'in fat-32 olarak normal format atılması gerekiyormuş. hızlı biçimlendirme de bile çalışmıyordu. şartların sağlamasına rağmen hala olmuyorsa gerçekten de çok ilginç.

Geri
Üst Alt