Egzoz emisyon

30-40dk erken git Tüv'de yaptır,sanayiye git sonra Tüv'e git 2 kere iş yapmış olacan. Aracın standart fabrika çıkışlı ise kalması gibi bir durum söz konusu olmaz. Bakma sen o sorun yaşadım diyenlere..
Evet herhangi bir oynama yok 

@Muhammed Egzoz muayenesini dışarıda yaptıracaksanız bugün yaptırıp yarına rahat rahat hazır olabilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi eğer tarih farkı ile ilgili bir sıkıntı olmayacaksa. O da Tüvtürke sorulabilir.

Sıra o şekilde zaten hocam yetişirsin sıkıntı olmaz. 8.30 da gider vezneye parayı ödersin
İlk egzoz muaynesini sırasına ben gireceğim inşallah 😂 daha sonra tekrar araç muayenesi sırasına gireceğim değil mi

Hocam   Kafalarına göre yapıyorlar bazen. Tabi her yer  olmayabilir. Şanlıurfada  pederin aracını götürdük 2014  Passat .  Başta  egzozdan kaldık   gidin  bilmem ne yaptırın gelin dedi.     Ertesi gün  gittik   hiç bişe yapmadan,  başka biri ilgileniyordu    direk  işlemi yaptı ve geçtik.  :D :D   

İlk egzoz muaynesini sırasına ben gireceğim inşallah 😂 daha sonra tekrar araç muayenesi sırasına gireceğim değil mi
evet hocam.. ilk önce vezneye giyorsun para ödemesinden sonra eksoz giriyorsun eksoz cıkıs sırasına gore muayene sirasına alıyorlar.

bizim buralarda sistem bu.

Sorunsuz bir şekilde 10 dk da halloldu herşey ☺️

2 kez kat iptali ve orta iptali  muayeneden geçtik insanlar stok arabayla kalıyor anlamıyorum 😂

Bu sabah reno bayiinde egzoz emisyonu yaptırdım.2dk sürdü arabadan inmedim,gazada bastirtmadi çalışan.
180 TL.Cumada TÜVTÜRK var 10:15 te.

Geri
Üst Alt