FOLYO KAPLAMA

Conti

Üye
İsim
Erdem
Merhaba forumu incelemekten yazmaya yeni fırsatım oldu. 4 ay önce 2013 Golf 7 Bluemotion comfortline 1.6 TDI aldım tek derdim var o da SİYAH olan aracın rengi. Yıkamadan 1 saat sonra yıkanmış gibi durmuyor en ufak lekeyi izi belli ediyor pasta cila seramik kaplama hak getire. Aracı folyo kaplama yaptırmayı düşünmeye başladım ancak Denizlide bu işi layıkıyla yapan bir yer yok. Bu sebeple yakın çavreleri İzmir ve Antalyada araştırma yapmaya başladım. Öncelikle başka bir tavsiyeniz var mı? Yoksa tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

@alidereli Desteğin için teşekkürler üstadım. @Recep Gül GMG garage instagramdan takip ediyorum zaten ama Denizliden Ankaraya gitmesi aracı bırakıp bir hafta sonra tekrar gidip alması baya gözümde büyüyor. Bunun dışında izmirden aldığım tekliflerin 1,5 katı fiyat veriyor baya bi tuzluya patlıyor.@forzaGilles belirttiğin işlemi aklıma yazıyorum bunu söylediğin iyi oldu ilerde söktürmem gerekecek bir durum olursa bide söktürürken süpriz yaşamayalım.

Upvote 0
@Conti Sattığım aracın sadece kaputunda folyo vardı satarken söktürdük, lakin işi folyo takmak olan da sökmek olan da bu folyonun ne gereksiz birşey olduğunu anlattı durdu, folyo sokuldugunde ise taş izlerini gördük, taşlar değdiği yerde iz yapmıştı ama boya parçaları folyonun altında olduğu için uçup gitmemiş yerinde kalmıştı, yani arabayı zerre kadar korumadığını müşahade ettik, bu arada folyo araç trafiğe çıkmadan önce takılmıştı.
Sizdeki folyo kaç mikrondu, tabi kalitesi de çok önemli.

Upvote 0

Geri
Üst Alt