Jump to content

DWA+KORNA SESİ ONAYI İLE ARAÇ KİLİDİNİN AÇILMASI

Recommended Posts

Ben denedım bu kodlamayı calişmadı korna 2014 arac golf

Kodlamayı doğru yapıp, media ekranından açma kapama menüsü-sesli onay ı etkinleştirirseniz çalışacaktır hocam. Aracım 2014 benimde sorunsuz çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Kodlamayı yaparken “decelerate” olan seçimi “normal” olarak değiştirdiğinizde çift kez basınca çalması gerekiyor

Araç kilitlendiğinde veya açıldığında sesli onay vermesi. 1- 09 Cent. Elect. 2- Security Access -16 > Key 31347 3- Adaptation - 10 Aşağıdaki kodlama sırasında bazı değerler sizi

Sadece kilitleyince korna çalıyor değil mi? 

Konudaki görseller

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] kodlamayı yaptım kodlama bıttıkten sonra bir işlem yapılıyor mu 
7299F078-D9C8-4314-A7E4-BB5879FAA83D.thumb.jpeg.3947e87a858426b54b1f71539fce3d5a.jpeg

Media ekraninda CAR tuşuna basin sonra sag altta ayarlar , acma kapama menüsünden sesli onayı işaretleyin hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, mustafacagri yazdı:

Şu alarm olunca değişen sesi alarmsız araçlarda da yapabilsek keşke.  Bazen bu özellik çok işe yarasa da çoğu zaman rahatsız edici oluyor çevre için. 

Buzzer takmadığınız sürece mümkün değil malesef. 

Alternatif olarak açarken ki ötmeyi iptal edip sadece kilitlerken olanı kullanabilirsiniz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
On 24.01.2020 at 11:58 AM, reaper0690 yazdı:

arkadaslar ıkı defa kapatmaya basınca falan sadece korna calması olayını nasıl halledıyoruz ? bende o olmadı

Bunu bende merak ediyorum gerçekten.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=4155]mutlubey17[/mention]  benımkı 7.5 ama olmadı. nasıl yapacaz ? kodları bılen var mı 

Kodlamayı yaparken “decelerate” olan seçimi “normal” olarak değiştirdiğinizde çift kez basınca çalması gerekiyor
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

belki konu hortlamıştır kusura bakmayın bende caddy 2015 te açtım dwa onayı yol bilgisayarında görüyorum aktif ediyorum ama hiçbir şekilde korna sesi gelmiyor kablom 20.4 nerede yanlış yapıyrum . 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...

arkadaslar 2014 comfort dsg GOLF te ve 2018 impression dsg passatta denedim. Iki aractada olmadi. Teker teker kodlari kontrol ediyorum kodlar kayit olmus ama ses gelmiyor. Audi A3 de denedim hemen oldu. Nereyi atliyoruz acaba varmi yardimci olacak arkadas?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@mutlubey17  benim bcm değişmeden önce her ikiside oluyordu ama şimdi kaparken korna çalıyor açarken çalmıyor kodlu oldu halde bu işlemi yapınca düzelirmi acaba

On 15.02.2020 at 6:56 PM, mutlubey17 yazdı:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...