Dashcam için sigorta bağlantısı.

@calik Hangi sigorta girişine taktınız?  Yani kaç numaralı soket

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim araç 3 yıllık ve aküsü de hiç değişmemiş

geçen hafta yazlıkta 5 gün kontak açmadım akü de bitmedi( 12 v olsa 500Mah olsa bir nebze zayıflar ama 5v 75Mah~1a aküyü zayıflatmaz bile)

ekranı kapalı 7/24 te kayıtta

önden yada arkadan park halinde de olsa kayıt ediyor

üstelik çift cam ile 64gb karta 15.5 saat kayıt

bence gayet yeterli

siz kart kapasitesini büyütün bence

böylece gece yapılan kayıtlara erişebilirsiniz. 

@calik Hangi sigorta girişine taktınız?  Yani kaç numaralı soket
Şu anda numarasını hatırlamıyorum ancak ben ikili adaptör kullandım. Çakmak vb. mevcut dolu bir aksesuar sigortasından elektriği aldım. Yani adaptör mevcut bir sigortanın yerine takıldı.

Tam yerini isterseniz açıp fotoğrafını göndereyim (Internette de montaj bağlantısını gösteren videolar var).

Şu anda numarasını hatırlamıyorum ancak ben ikili adaptör kullandım. Çakmak vb. mevcut dolu bir aksesuar sigortasından elektriği aldım. Yani adaptör mevcut bir sigortanın yerine takıldı.

Tam yerini isterseniz açıp fotoğrafını göndereyim (Internette de montaj bağlantısını gösteren videolar var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül bu bilgiye ihtiyacım vardı teşekkürler :)  benzer parkmodu kablosunu aldım özel bir yere yaptırdım fakat arkadaşa kabloları tarif etmeme rağmen yanlış bağlantı yaptığını anlamış bulunmaktayım.

Aliexpressten aldığım mini fuse tab kablolarım geldiğinde onunla montajı bitirmiş olacağım.

WhatsApp Image 2019-10-10 at 11.47.18.jpeg

Geri
Üst Alt