Jump to content

freelance

Montaj ve Kodlama Konusunda Yardım İstiyorum.

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Aliexpress'ten sipariş ettiğim far-yağmur sensörü,auto konumlu far anahtarı ve kararan dikiz aynası eksiksiz bir şekilde elime ulaştı.

Montaj ve Kodlama konusunda yardımcı olabilecek veya ücreti mukabilinde bu işi yapabilecek birini arıyorum.

Bolu'da ikamet ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@kairos34 Hocam ürünü 650 tl ye aldım.Sunum bedeli vergisi vs. toplamda 40 tl lik bir vergi ödedim.Normalde daha fazla çıkar diye tahmin ediyordum gümrük vergisi.Gümrüktekiler sanırım kafalarına göre bir bedel belirleyip onun üzerinden vergilendirmişler.Kutunun üzerinde el yazısı ile 30 $ yazıyordu.

onurmat bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@doganersin Evet hocam bu anlatımı gördükten sonra cesaret edip sipariş vermiştim ama kararan dikiz aynası da var bir de kodlama düşündürüyor beni.Bir hata yapıp üzülmek istemiyorum.Deneyimli birini bulursam harika olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@kairos34 aynısından aldım hocam yanlız gümrüğe takıldı düşük yazmama rağmen. mail ile extre ve ekran resmi yolladım ben başka bir satıcıdan 388 lira ya almıştım. 222 lira vergi çıktı %20+%20+ TRT Bandrolü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar montajı kendim yapmaya karar verdim ama şöyle bir sorun var.Sette gelen kablo demeti yekpare halde.Neyi nereye takacağım konusunda kafam karıştı.Yardımcı olur musunuz ?

IMG_20190725_134629.thumb.jpg.a993ba2071aea0ff13dd0feec9795db1.jpg

IMG_20190725_134734.thumb.jpg.410ff1e917169d382513bca45893779b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aliexpress üzerinden almış olduğum far-yağmur sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası setinin montajını ve kodlamasını Ankara'dan @necati usta yaptı.Herşey istediğimiz gibi oldu.Kendisine titizliği ve ince işçiliği için teşekkür ediyorum.Eline emeğine sağlık @necati usta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.07.2019 at 10:45 AM, kairos34 yazdı:

@freelance Bende bu linkteki teybi Golf 7 Comfortline 2014 aracım için satın almayı düşünüyorum. O zaman kutu üzerine ucuz fiyat yazdırmak önemli bir faktör, satıcıyla bu konu için iletişime geçeceğim. Teşekkürler.

Hocam aliexpresste ürünün alt kısmına Türkiyeden birsii stok bulundurduğunu yazmış. Dikkatinizi çekti mi ? 
967890004_EkranAlnts.JPG.2cb5a88328e74aed8023b539b7635a02.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, freelance yazdı:

Aliexpress üzerinden almış olduğum far-yağmur sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası setinin montajını ve kodlamasını Ankara'dan @necati usta yaptı.Herşey istediğimiz gibi oldu.Kendisine titizliği ve ince işçiliği için teşekkür ediyorum.Eline emeğine sağlık @necati usta.

Ben teşekkür ederim abi. Güzel günlerde kullanın.

freelance bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, freelance yazdı:

Necati usta candır.....

necati ve freelance bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...