ACIL Yardim- Motora kedi girdi 1.0 tsi

@krym hadi inş her şerde bir hayır vardır derler umarım sizin içinde kedicik içinde hayırlısı olur :) herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın hocam....

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Mmt0634 sagolun hocam istanbuldayim

Yarin sabah araba cekiciyle servise götürülecek, insallah güzel haberleri size yazarim
Yani çekici falan tam hayvan dostluğu!

Yavru kedide olsa 130 hızla bile oradan düşmesi  zor ama motor sıcaklığıyla orada telef olabilir.

2 yıl önce sabah  araca bindim 36 km iş mesafesi ..kaput altından kedi sesi  geliyor !! Açtım kaputu hiçbir şekilde gözükmüyor sesinden  yavru kedi olduğu belli ! Büyük ihtimal anası koymuş oraya !! Kendi giremez oraya. 20 dakka garip sesler bile çıkararak motora vurarak falan uğrastım Yapcak bişey yok ! Mesai saatinde işte olmalıyım 

Birde O gün sabahta tesadüf  işyerindeki akvaryum için pet shoptan 3 tane Japon balığı almıştım onlarıda koca bir kavanoz içinde bagaja koymuştum.

Kaput içinde kedi ,,, bagajda 3 balık Nuh'un gemisi gibi 36 km yol gittim. 

İşe vardım 2 saatten fazla sopayla değnekle uğraştım nafile. 

Akşam oldu eve dönüş yolu öncesi  yine miyavlıyor. 

Evin önüne geldim .parkettim !

Anası geldi !! Biraz uzaklastım ?

Ön taraftan  Aracın altına girdi !

20 saniye sonra ağzında yavrusuyla araç altından çıkıp arka bahçeye bastı gitti!!!

@Savatage hocam insallah benimkiside öyle olur, sag salim anasinin yanina gider, insan cok panik oluyor ilk sesi duydugunda, yarim tonluk vincim olsa motoru indirecektim, pismesin yavrucak diye, yarin sabah kamera düzenegi ile heryeri tariycam eger ses gelmezse, ses gelirse cekici ile servis, servisteki arkadasima ulastim, yarin getir 2 dakikada cikartiriz dedi, hayirlisi.

@krym evet ben de diorum savatage beye eglencelik bi durum yok diye zaten. Baliklar falan.. Ben okurken  bagajdaki baliklari alip kediye vermis cikarmak icin falan diycek sandim.. 

Hic komik deil bence de.. Hayir bi de süs baligi, kavanoz bagaj yani.. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kedi girdiğini nasıl anladınız hocam ? 

Benim aracında sağında solunda dolanıyorlar, çalıştırıp ilk hareketimde tekerin dibinde mi vs. diye aklıma gelmiyor değil :S  Park ettiğim yer konumuyla kornaya pek müsayit değil her defasında kornada çalamam... Kaputun içindeki bir kedinin sesi aracın içine geliyor mu ?

Bir yılan, bir kedi ikisininde girmesinden çekiniyorum.  Yılan her yerden girebilir de kedinin girme ihtimalinin en fazla olduğu bölge neresi ? Yarın çekiciyle giderseniz bir kaç foto atarsanız en azından bizim araçlarada kedi girerse nerede olduğunu tahmin edebilelim :(  

@slck yavru kedi dondu kaldi galiba, itfayiye bir gaz sikti, site ayaga kalkti, kornayida denedik

@AhmetCakmak arabayi kapali garaja cektim, kendisi cikar diye umut ediyorum, olmadi cektiricem  lifte kaldiricam,

ayrica volkswagen acil yardim da beni yarim saat bekletti, sonra yüzüme kapattilar, ne varsa itfayiyede var, 5 dakikada kapinin önüne geldiler
kardesim mesele kedi meselesindeme sikayet et yuze telefon kapamak nedemek ya ayrica onemli bir sorun olsa aracta cocuuklqr olsa boylemi yqpilicak ara dogusu sikayette bulun

@niclayt aracin icine camlar kapaliyken ses gelmez hocam, arabaya binerken ses geldi, motorun icini disini bu kedi yüzünden artik cok iyi biliyorum, o yüzden motorun icine cok rahat girerler, egzoz motor baglanti yeri cok acik oradan cok rahat girer.

@turgay8268 valla insanlarla ugrasmak zor hocam, bahaneleri cok, hat kesildi, ivir zivir.. en iyisi Allahtan baskasina muhtac olmamaya calismak

Çok şükür geçmiş olsun hocam 

[mention=255]slck[/mention] Helal [emoji3]
Yakın zamanda bodrumda 6 kedi bakmışlığım vardır sonunda büyüdüler ve bodrumdan çıkarıp saldım sonra arabama dadandılar ve şimdi yoklar.Küçük kedi yaş mama yemez bunu anası yer ancak.Bodrum oldu pire içinde şirket çağırıp ilaclattım.Apartman yangın merdiveninde yoska diye geçen güvercin bakıyoruz büyüyüp gidende var düşüp ölende.Bakmak sorun değilde cam kenarlarına çok kaka yapiyorlar anaları.Sokak köpeği arkadaşımda çok var ewde ne artarsa onların ve a101 den hindi salamları var.köpek hemen hemen herşeyi yerde kediler çok kibar.Balık almıyoruz artık ölüp duruyorlar çözemedik işi fanusta olmuyor.
9da04dd973eddf6896c78ce3396ba225.jpg
19052c0e1345abac7c1f53b0d5b0f51a.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt