Mk7 Far + Yağmur Sensörü, Otomatik Kararan Dikiz Aynası

2013 1.2 TSI Comfortline var @Orhan Hoca 'm, bütün marmara bölgesini soruşturup ancak aldığım aracı bulabilmiştim, sipariş için de vaktim yoktu. Comfortline standart donanım var aracımda

Ender in fiyatlarına göre çok iyi kalıyor, forumdan bir arkadaş aynı işlemi yaptırmış sordum özelden fakat uzun süredir online görünmüyor. Başka yorum yapan, alma diyen olmazsa sanırım alacağım  s=captain

@woolky

Hocam alacağınız ürün orjinal parça mı kesin değil. Geldiğinde size montaj ücretine mal olacak.

Ben sis farlarının montajını ender elektroniğe yaptırmıştım. Keşke hiç sipariş falan uğraşmayıp 200 lira fazla verip orada yaptırsaydım dedim.

180 dolar 600TL civarı tutacak. Cevrenizde montajı yapacak kimse varsa alın derim. İşi yapacak düzgün usta yoksa ender elektroniğe gidin derim.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/golf/golf-7-5q/isik-kiti-812.html

Abdullah usta halleder o işi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

yusuf dedi:
@woolky

Hocam alacağınız ürün orjinal parça mı kesin değil. Geldiğinde size montaj ücretine mal olacak.

Ben sis farlarının montajını ender elektroniğe yaptırmıştım. Keşke hiç sipariş falan uğraşmayıp 200 lira fazla verip orada yaptırsaydım dedim.

180 dolar 600TL civarı tutacak. Cevrenizde montajı yapacak kimse varsa alın derim. İşi yapacak düzgün usta yoksa ender elektroniğe gidin derim.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/golf/golf-7-5q/isik-kiti-812.html
Bu arada aliexpressten alacağım yalnızca ışık kiti değil, yağmur sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası da dahil, aynısı ender 'de 1.400 ₺

@woolky

dikiz aynayı farketmedim hocam. Ozaman alın gitsin. Ustaların ustasını bulmuşsunuz gerisi kolay :)

Başka bir forumda Necati rumuzlu sanıyorum kendisi ankaralı ve bu konuda çok uzman bir kişi.eğer uğraşmayı seven ve el beceriniz varsa bu donanımı çok çok çok daha ucuza kendiniz yapabilirsiniz.çokta yardı cıdır kendisi hiç bir karşılık bekleden herkeze yadım etmektedir bilginize.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet o olması gerekli.ben mèrakımdan dolayı konuýu çok takip etmiştim orďan biliyorum

yağmur ve ışık sensoru aliexpresste 20$ auto konumlu far anahtarı 20$ ve far anahtarından bcm ünitesine kablo çekilmesi gerekiyor oda enderelektrinik te kablo 20tl hepsi bu kadar ... bcmdeki C sütünün 16nolu pinine auto konumlu far anahtarından yeni aldığınız kabloyu montaj yapacaksın ( çok zor iş deyil) toplam maliyet 40$ +20tl = yağmu sensoru ve auto konumlu far anahtarinin hazır.... ben aldım yaptım oldu....

@efsane77

Hocam verimli çalışıyor mu bu ucuz sensörler. Çok ucuza mal olmuş gerçekten ;)

Geri
Üst Alt