Golf 7 2014 lastik basınç ışığı yanıyor muayeneden geçer mi?

Beyaz araç üzerinde tam da buzdolabı (magnet) süsleri gibi durmuş!!!

Muska niyetine takmadıysanız törenle sökün bence

8B669C6B-8303-48C5-8AAA-D4F9CC5DE22F.thumb.jpeg.66c776a24838b0b55f1918a0c6029c8d.jpeg

@Savatage hahaha 

aracın önceki sahibi taktırmış bende magnetler’den memnun değilim ama pasta cila seramik yaptırırken söktürücem.

Bizar önce yandı birazdan hava basarım de geç hocam geçer de hakket güzelim golf ne hale gelmiş ya Allah golflerı şuurlu insanlara nasip etsin rezil etmiş arabayı ne zmn böyle bi golf görsem içim yanar sanki bana yapılmış gibi geliyor sanırım ben golfe fazla anlam yukledim:) ama ne bileyim buda yapılmaz ya ekran hiç olmamış bagaj desen.... neyse sanane diyeceksiniz biliyorum ama konu golf olunca tutamadım kendimi :))) hocam ekran değilde jant replika sanırım replika jant ta bazen böyle sorun olabiliyor sıbopları çelik Sibopla değiştirseniz sorun ortadan kalkar die tahmin ediyorum daha once basima gelmisti sorun cozulmustu saygilarimla....

@Mmt0634 Golfe fazla anlam yüklendiği konusu su götürmez gerçek, adamlar kendi günlük işleri için 25.000 lik araba yapıyor haliyle biz 160.000 verince ferrari muamelesi yapıyoruz, golfe emsaline az rastlanır paul newman daytona muamelesi yapmaya gerek yok bence.

@Mmt0634 kardeşim öncelikle ben aracı bu şekilde aldım pasta cila seramik yakın zamanda yaptırıcam ondan dolayı ellemedim onu yaptırdığımda söktürücem şu arka bagaj kapğındaki çıta abez olmuş ama teypte bi sıkıntı yok sadece uyumlu değilmiş yoksa teyp güzel navi bluetooth herşey var tabi göreceli bir konu çok anlam yüklememek lazım sonuçta araç tabiki herkesin görüşü ve zevkleri farklı bu konuda ama çıta konusunda hemfikiriz vallaha bilmiyoeum replika muhabbetini ama denerim sibop muhabbetini maliyet ne olur bu konuda bilgin varmı?

@Hsari aynen hocam renkler ve zevkler tartışılmaz fakat küçük bir araştırma yaptım yani denk geldi konu açıldı sizin sıkıntınızdan bahsettik... çelik subap 4 du herşey dahil 50 tl gibi ücret tanıdık lastikci varsa daha uygun olur sizin için fakat sizin hata aracın teyip kısmında mi yoksa kadranda ki bilgi ekranında da hata veriyor mu kadrandaki bilgi ekranında hata yoksa subaplara dokunmaya gerek yok varsa subap harici sensör de bozulmuş olabilirmiş bu arada Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin hayırlı uğurlu olsun hocam yeni aldığınızı beyan ettiniz bi hayirli olsun diyemedik kusura bakmayın 

Geri
Üst Alt