Fikirlerinize ihtiyacım var

rslabc

Üye
İsim
Resul
Sevgili arkadaşlar sizlerin fikirlerine ihtiyacım var Passat B8 almak gibi bir düşüncem var arayış içindeyim. Sizce Aşağıda özelliklerini belirttiğim aracımı aşağı yukarı nekadara satmalıyım.

Aracım

2016 model

1.4 tsi

Comfortline

Manuel

24 bin km de Kaza boya değişen herhangi bir sorunu yok. 

Aracımda kendi imkanlarımla orjinalini bozmadan ufak tefek değişiklikler yaptım

Orjinal Dijon jantlar, Orjinal Katlanır Aynalar, Orjinal Led Stoplar, far yağmur sensörü (AlieXpres) ve Çift u led farlar (orjinal değil) gibi değişiklikler 

IMG_0452kkk.JPG

IMG_0607.JPG

Bence aracınızı satmayın bu kadar temiz güzel bir araç bulmak çok zor km de düşük hele passat için fakat illaki satıcam diyorsanız piyasa çok uçuk araciniz orjinal ve km çok düşük bakımlar servteyse bence 100 denmeli e pazarlık falan bakılır imkanım olsa ben talip olmak isterdim fakat 1.2 benim aracım 2014 golf satamadim satarsam araciniz a talip olabilirim herşey gönlünüzce olsun saygılarımla 

Moderatör tarafında düzenlendi:
100 civarında gider gibi duruyor. Hayırlı satışlar

Aracınız gayet temiz ve orjinal. Maşallah.
Tahminim 90-95 Arası satılması mümkün.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

95-97 civarı gitmesi lazım

Gitmesi kolay! 

Yerine koyması zor olur

@Mmt0634 yorumlarınız için teşekkürler. Şuan düşünme aşamasındayım aileye yeni bir üye gelecek ve 4 kişi olacağız o yüzden geçilebilir mi diye düşündüm.

@Ender hocam yorumunuz için teşekkürler. Sizin aracınızda bir efsane.

@Savatage evet yerine koyması zor haklısınız. Bakalım şuan düşünme aşamasındayım 

aracınız en az 100.000 lira eder. 90-95 bandında arabanı satma.

@Mmt0634 yorumlarınız için teşekkürler. Şuan düşünme aşamasındayım aileye yeni bir üye gelecek ve 4 kişi olacağız o yüzden geçilebilir mi diye düşündüm.
maaşallah olsun . Kredisiz eldeki hazır parayla passat geçişi neden olmasın. Ama yine yük , yine maliyet.

B sınfı  Punto / polo / clio      o kadar çok geniş aileler görüyorum ki yollarda araca bi şekilde sığan.. 

Passat olayı Anadolu da görülen ateşli bir hastalık . (x2 passat satılıyor  TR  de golfe göre)

Araca sığma olayı ayrı bir olay tabi  passatta 18 kişi alır zorlarsak 

@Golf54 Enes hocam bende söylediğiniz rakamlarda gideceğini düşünüyorum. 85-90 bandında 1.2 tsi ler gidiyor gibi geldi.

@Savatage evet passat dediğiniz gibi bir anadolu ateşi. olaki satarsam kredisiz almam imkansız mecbur kredi işine gireceğim

Geri
Üst Alt