Jump to content

rslabc

Fikirlerinize ihtiyacım var

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar sizlerin fikirlerine ihtiyacım var Passat B8 almak gibi bir düşüncem var arayış içindeyim. Sizce Aşağıda özelliklerini belirttiğim aracımı aşağı yukarı nekadara satmalıyım.

Aracım

2016 model

1.4 tsi

Comfortline

Manuel

24 bin km de Kaza boya değişen herhangi bir sorunu yok. 

Aracımda kendi imkanlarımla orjinalini bozmadan ufak tefek değişiklikler yaptım

Orjinal Dijon jantlar, Orjinal Katlanır Aynalar, Orjinal Led Stoplar, far yağmur sensörü (AlieXpres) ve Çift u led farlar (orjinal değil) gibi değişiklikler 

IMG_0452kkk.JPG

IMG_0607.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence aracınızı satmayın bu kadar temiz güzel bir araç bulmak çok zor km de düşük hele passat için fakat illaki satıcam diyorsanız piyasa çok uçuk araciniz orjinal ve km çok düşük bakımlar servteyse bence 100 denmeli e pazarlık falan bakılır imkanım olsa ben talip olmak isterdim fakat 1.2 benim aracım 2014 golf satamadim satarsam araciniz a talip olabilirim herşey gönlünüzce olsun saygılarımla 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınız gayet temiz ve orjinal. Maşallah.
Tahminim 90-95 Arası satılması mümkün.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mo_coco bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, rslabc yazdı:

@Mmt0634 yorumlarınız için teşekkürler. Şuan düşünme aşamasındayım aileye yeni bir üye gelecek ve 4 kişi olacağız o yüzden geçilebilir mi diye düşündüm.

maaşallah olsun . Kredisiz eldeki hazır parayla passat geçişi neden olmasın. Ama yine yük , yine maliyet.

B sınfı  Punto / polo / clio      o kadar çok geniş aileler görüyorum ki yollarda araca bi şekilde sığan.. 

Passat olayı Anadolu da görülen ateşli bir hastalık . (x2 passat satılıyor  TR  de golfe göre)

Araca sığma olayı ayrı bir olay tabi  passatta 18 kişi alır zorlarsak 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, rslabc yazdı:

@Golf54 Enes hocam bende söylediğiniz rakamlarda gideceğini düşünüyorum. 85-90 bandında 1.2 tsi ler gidiyor gibi geldi.

benim aracım 1.2 tsi 95 binden aşağıya satmam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

16 nisanda 2017 model makyajlı kasa aynı aracı 95 bine aldım. 2 adet kış lastiği seramik kaplama tur erik sarı ve 54 Bi deydi. Bence sizin araç da 95 civarına gider 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam passati bende cok düşünmüştüm de hem cok cok buyuk aşırı hemde artık trendline donanimindan dolayi herkeste olan bir araç.Golf cok daha pratik.Bence sedan olarak A3 daha fazla paraya A4.Yada daha premium bir hatcback ta düşünebilirsiniz.

Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Passat sanki gerek dışı xxlarge bı araba (dış hacim olarak tabi..... iç hacime itiraz eden yok zaten 4+1 olsun geniş olsun) 

A3 sedan ın dış hacmi  tam ideal boyutlarda ama o daraltıcı iç hacim arka koltuklarda !! Bunun bi numara büyüğü varmı dedirtiyor tezgahtara!!

Yalnız bı numara büyüğüne (a4) zaten güç hiç yetmiyor

A3 sedan Dynamic donanım hem iç dekor hemde arka hacim olarak 1+1 stüdyo salaş bekar evi gibi

Sport/Design line sedan a3 bekar adama başkanlık sarayı tadı verir o da ayrı konu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=208]Ender[/mention] hocam yorumunuz için teşekkürler. Sizin aracınızda bir efsane.
Teşekkür Ederim Hocam Çok Sağolun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@fanajal hocam zaten beni o heybetli duruşu aklımı çeliyor. Herkeste olması konusunda sizinle hem fikirim birgün alırsam şayet en full donanıma sahip olmasını isterim. 

sürüş alanının kokpit gibi olması acayip ilgimi çekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, rslabc yazdı:

@Savatage Bir A3 ve A4 ancak bu güzellikte anlatılabilir :D

güncel kasa passatı geçtim biraderin 2012 model bir önceki kasa passatı arada bir kullandım 

bendeki 2017 tdi manuel golf 

passat 2012 tdi  manuel 

passat ın yolda akışı süzülüşü +++daha iyi  motorlar aynı olmasına karşın (Passat farkı işte)

Ama dediğim gibi passatın  o koca cüsse  sanki  alman üretimi V4  motor   impala /malibu/belair  gibi   (yada biz golfün her parka -cebe sığan  formuna alışmışız)    

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mayıs ayında B8 Passat Highline aracımı satıp Golfe geri döndüm.

Passat her zaman passattır çok memnundum, ama Golfün keyfi bambaşka. Bazı ince detaylar var ki Golfte aldığınız hazzı Passatta alamayabilirsiniz.

IMG_0522.thumb.JPG.acd55aa67b8676691474c61a43e5ea0c.jpg

IMG_0489.thumb.JPG.a908bf5b584e0d3bce0c6c482040f043.jpg

Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam bende 2 çoçuk var ve golf ile rahat devam ederim diye düşünüyorum. Sadece port bagaj alabilirim belki. Onu da alırsam hiç sıkıntı kalmaz. Aracınız çok güzel bagaj için satmayı derim. 

Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mayıs ayında B8 Passat Highline aracımı satıp Golfe geri döndüm.
Passat her zaman passattır çok memnundum, ama Golfün keyfi bambaşka. Bazı ince detaylar var ki Golfte aldığınız hazzı Passatta alamayabilirsiniz.

IMG_0522.thumb.JPG.acd55aa67b8676691474c61a43e5ea0c.thumb.jpg.ba14b5eb2694ac88a448248b4c6ebab8.jpg
IMG_0489.thumb.JPG.a908bf5b584e0d3bce0c6c482040f043.jpg.17b32372a31e02944c9e96e9cc3794a9.jpg

Passatınızda maşallah çok güzelmiş rengi , jantları duruşu o ince detaylar nedir sizi golfe döndüren cidden merak ettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Culture33 ve Negatiwe bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...