BEŞİKTAŞ

beşiktaş şampiyonluga daha yakın ama eze eze bagırta bagırta şampiyonluk böyle olmaz. iderlik yarısında  başaksehir ile kapısıyor iki maçtada hüsran.
Hocam 3 hafta önce en yakın rakibine 7 ezeli rakiplerine çift haneli puan farkı eze eze şampiyonlukdur lakin lig tv yayınlarına dikkat edin lig yeniden başladı derbi ye özel kampanyalar işin içinde para varsa dengeler değişiyor sayfa sayfa futbolcu haberleri transfer haberleri gel görki aziz yıldırımın tolatı 1 gün gündem başakşehir meydan dayağı 2 gün gündem konu Beşiktaş olunca mario gomez 1 yıl q7 hocaya bandaj attı 3 hafta gündem şampiyon olursak bu haberleri ezmiş oluruz

Neticede Beşiktaş şampiyon oluyor ve bizim için mutluluk dolu anlar geliyor

Bekir abi sen Beşiktaşlı mıydın? bir yaşıma daha girdim [emoji4] 
 Aslında Tuna'nın resimleri taa lise yıllarından beri paylaşırım, (baba okulu bugün aksattım ama mevzu Beşiktaş dediği günler) bir kaç hatırlatma yapayım Mert,

a0a7a93221dd2b9c49a9cb8ad4a0100f.jpg

d5e36053e2e4a0a0af6913736c1b2eb9.jpg

fce0b0e98ee21950c1f0a1fdc71583f2.jpg

beşiktaş şampiyonluga daha yakın ama eze eze bagırta bagırta şampiyonluk böyle olmaz. iderlik yarısında  başaksehir ile kapısıyor iki maçtada hüsran.
Hocam 3 hafta önce en yakın rakibine 7 ezeli rakiplerine çift haneli puan farkı eze eze şampiyonlukdur lakin lig tv yayınlarına dikkat edin lig yeniden başladı derbi ye özel kampanyalar işin içinde para varsa dengeler değişiyor sayfa sayfa futbolcu haberleri transfer haberleri gel görki aziz yıldırımın tolatı 1 gün gündem başakşehir meydan dayağı 2 gün gündem konu Beşiktaş olunca mario gomez 1 yıl q7 hocaya bandaj attı 3 hafta gündem şampiyon olursak bu haberleri ezmiş oluruz
Eze Eze derken yapılan muamelelere haksizliklara rağmen verilenler verilmeyenler ki hem maç kararları hem cezalar noktasinda söylüyorum bunu tüm bu olaylara engellemelere rağmen eze eze şampiyon olacağız diyorum. Puan durumundan bağımsız bu söylediklerim.
Medyadaki renkli baskinligi konusunda herkes hemfikirdir sanırım. Aziz Yıldırım'ın medya gücü falan belli zaten. Yaptıklarının konuşulmasını beklemek falan en kibar tabirle saflık zaten. Algı konusunda profesyoneller. Konussunlar bizi konuşabildikleri kadar hocam. Biz işimize bakalım. [emoji106]

@Bekir aaa... Ben bilmiyordum Tuna'nın tam bir kara kartal olduğunu... Süper :)

Gördüğün gibi sevgili Bekir abim, burada da rahat yok benden sana :)

Eze Eze derken yapılan muamelelere haksizliklara rağmen verilenler verilmeyenler ki hem maç kararları hem cezalar noktasinda söylüyorum bunu tüm bu olaylara engellemelere rağmen eze eze şampiyon olacağız diyorum. Puan durumundan bağımsız bu söylediklerim.
Medyadaki renkli baskinligi konusunda herkes hemfikirdir sanırım. Aziz Yıldırım'ın medya gücü falan belli zaten. Yaptıklarının konuşulmasını beklemek falan en kibar tabirle saflık zaten. Algı konusunda profesyoneller. Konussunlar bizi konuşabildikleri kadar hocam. Biz işimize bakalım.
emoji106.png
2009 Senesınde bursa sporun sampiyonluguna bak istersen o sene bursaspora yapılan toleranslar bu sene başakşehire yapılsaydı şimdiye sampiyonlugunu ilan ederlerdi

2009 Senesınde bursa sporun sampiyonluguna bak istersen o sene bursaspora yapılan toleranslar bu sene başakşehire yapılsaydı şimdiye sampiyonlugunu ilan ederlerdi
Hocam bilmiyorum hangi takim taraftarinisiniz ama geçmişi kurcalamaya başlarsak burda sayfalar dolar.
Ben şimdiye ve önümüze bakma taraftariyim. Hatta ve hatta her şeyin adaletli olduğu bir ortamda futbol konuşmak isterim. Oyuncu tartışmak isterim sistem tartışmak isterim. Ama maalesef buralara gelemedik daha.

Sent from my SM-N9000Q using GolfTutkusu mobile app

Hocam bilmiyorum hangi takim taraftarinisiniz ama geçmişi kurcalamaya başlarsak burda sayfalar dolar.
Ben şimdiye ve önümüze bakma taraftariyim. Hatta ve hatta her şeyin adaletli olduğu bir ortamda futbol konuşmak isterim. Oyuncu tartışmak isterim sistem tartışmak isterim. Ama maalesef buralara gelemedik daha.

hocam idda çıktı futbol bıttı yetmedi birde siyaset girdi iyice bitti. en son nezaman zevkli bir şekilde derbi izledim unuttum artık maç bile izlemiyorum denk gelirse özetle bakıyorum sadece

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam idda çıktı futbol bıttı yetmedi birde siyaset girdi iyice bitti. en son nezaman zevkli bir şekilde derbi izledim unuttum artık maç bile izlemiyorum denk gelirse özetle bakıyorum sadece
Haklısınız tespitlerinizde hocam. Her hafta sadece Beşiktaş maçlarını izliyorum taraftar olarak. Eğrisi doğrusu, kiri pası her ne varsa geriye kalan, bir parça güzel oyun ve futbol konuşmak, okumak istiyorum. Komplo teorileri, kafa kol ilişkileri vs gerçekten insanı sogutuyor futboldan.

Maalesef ülkemizde bilinçli taraftar topluluğu yok. Geçmişte Galatasaray'ın ve Fenerbahçe'nin Avrupa'da bizden daha başarılı yılları oldu. Ligde ise yine geçmişte bizden daha fazla başarılar elde ettiler fakat bunlar geçmişte kaldı. Yukarıda da bahsetmiş olduğunuz gibi göze hoş gelen futbolu bizlere fazla gördüler, cep doldurma yarışına girdiler. Şenol Hocanın dediği gibi eskiden fakirler oynar, zenginler seyrederdi şimdi tam tersi oldu. Şu an Beşiktaş takımı bu güzel oyunuyla kendi taraftarını mest etse de malesef rakip taraftarlar hep yıllar öncesinden dem vuruyorlar. Geçmiş geçmişte kaldı arkadaşlar, günümüzü ve geleceğimizi hep beraber kol kola kurtarmalıyız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şubat ayında ligin tadı kaçmıştı, heyecan lazımdı, birileri ekmeksiz kalacaktı.

Valla zor iş arkadaş kendimi sıkmaktan her yerim ağrıyor Beşiktaş hAstA eder adamı

Şubat ayında ligin tadı kaçmıştı, heyecan lazımdı, birileri ekmeksiz kalacaktı.
aynen katılıyorum. heyecan lazımdı, ligin tadı kaçmıştı. decoder satılamıyordu. beşiktaş nerdeyse şampi.. olmuştu. birileri düğmeye bastı, dengeler değişti. verilen cezalar indirildi. düşünsenize bir takımın 2 kaleciside aynı cezayı alması lazım, fakat yedek kaleciye 5 maç, as kaleciye1 maç ceza veriliyor. sonra cezalar 3 maça düşürülüyor. haa burda beşiktaşın hataları yokmu. tabiki var. rehavet ve bireysel hatalar, şanssızlık vs.

Geri
Üst Alt