2016 Limestone Grey Rline

@metinkar teşekkür ederim abi.Darısı başına.İlk lisanssız denemeden sonra dilim yandı lisansı alıp açtırdım kafam rahat artık bundan sonra.

@AliiiiTeşekkürler Ali inşallah seninkini de halledeceğiz.Cihazı aldık ya gerisi gelir hayırlısıyla.Hallederiz.

Neden yandi? Ucmasindan dolayi mi
Aracımda orjiinal fabrikasyon acc var onunla ilgili bir sıkıntı yaşadım app connect açılması sırasında acc uçtu geri getirene kadar bayağ sancılı süreçler oldu.Geri çağırınca gelmedi içindeki dosyalar gitti.App connect açılmadı birbirini bileşen korumaya alıyorlar.Daha önce de sürüş modu yaptırmıştım lisanssız o da orjinal teybe geri döndüğümde uçtu vs...Şuan aracımda hepsi lisansları satın alınarak açıldı daha da uğraştırmam.Lisansla açılması gereken birşey kalmadı zaten.Yeni sisteme daha alışma sürecinde kullananlar o yüzden başlarda sıkıntı olabiliyor.Tecrübe ettikçe çözülür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bagajdaki tsi,bluemotion yazılarını söktürdüm.Yaylardan sonra far ayarımız aşağıyı gösteriyordu ona bi ayar yaptırdım.Ufak bi servis işlemimiz vardı onu da halletikten sonra yeni güncelleme için beklemeye geçtik😀Herkesin eksikliğini dile getirdiği hayalet ekranı takmamıza az kaldı:)Sanırım önümüzdeki hafta yeni ekranıyla resimlerini eklerim😀@GkM_2015

3AE9730C-74C9-498A-B06B-863F5D275EC7.jpeg

1EEA8620-88A4-4D94-A82A-0B38547305CD.jpeg

EDA5136E-8AEC-457E-8097-62D219AF9B84.jpeg

6248E8B9-157C-4C9F-A28B-DAAA7CBB06B6.jpeg

A5CE7108-21DF-4E03-A31D-DB7C12603A1B.jpeg

hayırlı uğurlu olsun. lisanslı olarak aldınız ama sadece navi için mi aldınız, çok aktif kullanıyormusunuz ve lisanslı olarak ne kadara patladı. 

hayırlı uğurlu olsun. lisanslı olarak aldınız ama sadece navi için mi aldınız, çok aktif kullanıyormusunuz ve lisanslı olarak ne kadara patladı. 
Teşekkür ederim ben aracımı zaten haftada 2/3 gün kullanıyorum o da belirli güzargahlarda.Aktif bi kullanıcı değilim yani.En çok yaptığım şey navi ekranını açıp görsellik başka bişey değil.Yurt dışı ebay gibi sitelerde 1200/1400 arası alınıyor şifreler.Henüz jailbreakli bi iphone bağlayamadım ama htc bağladık youtube video vs açıyor.

Teşekkür ederim ben aracımı zaten haftada 2/3 gün kullanıyorum o da belirli güzargahlarda.Aktif bi kullanıcı değilim yani.En çok yaptığım şey navi ekranını açıp görsellik başka bişey değil.Yurt dışı ebay gibi sitelerde 1200/1400 arası alınıyor şifreler.Henüz jailbreakli bi iphone bağlayamadım ama htc bağladık youtube video vs açıyor.
benim için de youtube açması önemli, diğerleri her zaman lazım olan bilet değil, olunca da telefondan hallediyoruz. sizinki ebay da 1200-1400 arasında alınıyor demişsiniz, vergileri hariç sanırım. sanırım sizinki servisten alınıp aktif hale getirilme.

benim için de youtube açması önemli, diğerleri her zaman lazım olan bilet değil, olunca da telefondan hallediyoruz. sizinki ebay da 1200-1400 arasında alınıyor demişsiniz, vergileri hariç sanırım. sanırım sizinki servisten alınıp aktif hale getirilme.
Vergiler dahil o rakamlarda satılıyor.Ben yurt dışından aldım biraz daha uyguna geldi İngiliz bir satıcıdan aldım şifresini yolladı biraz riskli oldu video ve resim yolladı ama sıkıntısız çözüldü burada odis ile aktif ettirdik.

Bi süredir bi hayalet sevdasına kapıldık bizde yakın çevremdeki forumdan bazı arkadaşlarda olaya bizzat şahit oldular.

@GkM_2015 Ahmet arkadaşımız aracına mib 2.5 discover pro ve navigasyon ekranı destekleyen hayalet ekrana geçince ondan çıkan ekranı kmlerimizin çok yakın olması sebebiyle ben niyetlenip aldım.Dün kendisi kargoya verdi bende bugün kargodan alıp @İlker34 İlker abinin gel montajını yapar kodlarız deyince kalkıp buluştuk.Sağolsun çok yardımcı oldu.Tabi birde @forjust1day Tuna var benim retrofitlerin her anında kendisi başrolde.Onu tanıdığımdan beri arabaya harcamaktan  başka şeylere vakit ve nakit kalmıyor😀😀Şakası bi yana karşılık beklemeksizin yardımlarınız için teşekkür ederim.Benim Rline hayaletine kavuştu sonunda.Mahalle baskısına dayanamadım hayaletlendirdik bizim oğlanı😀

A7720A63-E97A-4FE5-A100-CF48901E7B8D.jpeg

7E235804-198E-4B42-ACBF-1A08A099E9E6.jpeg

E6A93D84-5C25-4422-941A-A0D0B795E34E.jpeg

643CB145-9904-485B-9E0C-A0CED3912F0A.jpeg

2C8DD2D3-4AC2-44DD-A89D-FE95EACAAB9D.jpeg

Geri
Üst Alt