Jump to content

Ender

VAG Fest 2019 Etkinliği

Recommended Posts

Merhaba Golftutkusu Dostları;

VAG Grubu araç sahiplerine yönelik, Her sene Düzenli bir şekilde Düzenlenen ve Ciddi bir Organizasyon içerisinde tertiplenen ''VAG FEST 2019'' bu sene

İSTANBUL/ Ömerli de Gerçekleşmesi planlanmış durumda.  Etkinlik 30 Haziran Tarihinde.

Konuyu oluşturmamın sebebi;  Bu etkinliğe Katılacak olan/ Katılmayı düşünün Golftutkusu Üyelerimiz için, Birlikte  iletişim kurmaları, planlı düzenli bir Grup Halinde hareket edebilmeleri adınaFayda sağlamasıdır. Konu başlığı altında Katılacak olanlar için güzel bir iletişim ağı oluşup belkide farklı bölgelerden katılım sağlamak isteyen  arkadaşlarımıza bir rehberlik yada kolaylık sağlayabilir, Belkide daha çok kişi katılan dostlarımıza eşlik edebilir. 

Ankara Golftutkusu  Grubumuzun @Oğuz Kycı ile birlikte  Bu Etkinlik için Bir planları olduğunu biliyorum, Trabzon Golftutkusu Grubu Bu etkinlikte Yer almak isteseler de Trabzon- istanbul arası cidden çok uzak ve meşakatli bir Yol olup , Etkinliğin 1 Gün olması planlarını bozmakta.Şu sıralar  Çok fazla şansım olmasa da Kendimde Gitmeyi düşünüyorum kısmet olursa inşallah.Özellikle İstanbul ve Çevre illerde olup Müsait olan tüm Dostların katılabilmesi güzel olacaktır. Şimdiden Katılımcı Tüm Dostlarımıza Keyifli bir Etkinlik olmasını temenni eder, Herkese iyi forumlar dilerim :) :like:

61319614_1761531550659940_7267523168377315166_n.jpg

IMG-20170131-WA0031.jpg

IMG-20170326-WA0227.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sakarya’dan beni alabilcek var mı 😊 birlikte gidelim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, mbonat yazdı:

Sakarya’dan beni alabilcek var mı 😊 birlikte gidelim

Ankara Grubuna yolda katılabilirsiniz Hocam.:like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüm forumdaki abilerime ve kardeşlerime selamlar... 

VAGFEST 2019 etkinligine ankaradan katılacagız GOLFANKARA grubumuzun ve GOLF TUTKUSU donanımın bayragını orda dalgalandırmaktan mutluluk duyacagız. Allah izin verirse cumartesi ankaradan hareket edecigiz ve pazar sabah 9 da olan açılışla beraber içerdeki yerimizi alacagız tüm forumdaşlarımızı bekleriz. 

PicsArt_06-15-03.50.58.jpg

IMG_20190628_194328.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Ender yazdı:

Ankara Grubuna yolda katılabilirsiniz Hocam.:like:

Hocam vag grubu aracım yok beni alabilen olursa çok sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Oğuz Kycı yazdı:

Tüm forumdaki abilerime ve kardeşlerime selamlar... 

VAGFEST 2019 etkinligine ankaradan katılacagız GOLFANKARA grubumuzun ve GOLF TUTKUSU donanımın bayragını orda dalgalandırmaktan mutluluk duyacagız. Allah izin verirse cumartesi ankaradan hareket edecigiz ve pazar sabah 9 da olan açılışla beraber içerdeki yerimizi alacagız tüm forumdaşlarımızı bekleriz. 

PicsArt_06-15-03.50.58.jpg

Hocam beni Sakarya’dan alabilir misiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender  hocam

festival içeriği hakkında bilgi verebilirmisiniz? Ne gibi aktivite oluyor katılım ücretli mi vs gibi? Daha önce benim gibi katılmamış arkadaşlar işin yararlı olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Oğuz Kycı yazdı:

@mbonat hocam alırımda araba dolu yoksa başım gözüm üstüne kusuruma bakma 🤦‍♂️

Teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman 

Türkiye’nin Tek VAG FESTİVALİ 

️ETKİNLİK GİRİŞİ ÜCRETSİZDİR
 📍Konum Bilgisi için Cuma günü görsel paylaşılacak olup verilen koordinat bilgisiyle direkt olarak harita yönlendirme yapacaktır.

-Etkinlik Sabah 09.00 itibariyle yönlendirme ve araç yerleştirmeşeriyle başlayacak olup program akışı 12.00 itibariyle olacaktır.
-Giriş-Çıkış ve Alandaki görevlilerin yönlendirmelerini dikkat almanız önem arz etmektedir.
-Alkol, uyuşturucu vb. kullanımı kesinlikle yasak olup Bölge Jandarma sorumluluğundadır ve Karakol 200 Metre mesafededir 🙂
-Mangal belirlenen alanda serbest olup Nargile, Semaver gibi keyif unsurları diğer katılımcıları rahatsız etmeyecek ve araçlarına zarar vermeyecek şekilde organize edilmelidir.
-Sponsor firmalar harici reklam içeriği bulunan araçların girişleri kesinlikle yasaktır. 
-Yeme-İçme için sizlere Jet Bite firması konsept aracıyla hizmet verecektir.
-Kahve vs. için Coffee Truck alanda hazır olacaktır.
-Lütfen çöplerinizi alanda bulunan Çöp konteynerine veya aracınıza bırakmanızı rica etmekteyiz.
-Karavan tuvalet 6 Adet WC ile sizlere 1 TL karşılığında hizmet verecektir. (Ayrıca 2 adet alaturka tuvalet alanda mevcuttur)
-Etkinlik günü sponsor firmalar aracılığıyla katılımcılara promosyon ürünler ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
-Sponsor firmalardan temin edilen ürünler Ücretli Çekiliş ile dağıtılacaktır. (Çok kupon şans artırır.) 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Oğuz Kycı yazdı:

@Alpyaman 

Türkiye’nin Tek VAG FESTİVALİ 

️ETKİNLİK GİRİŞİ ÜCRETSİZDİR
 📍Konum Bilgisi için Cuma günü görsel paylaşılacak olup verilen koordinat bilgisiyle direkt olarak harita yönlendirme yapacaktır.

-Etkinlik Sabah 09.00 itibariyle yönlendirme ve araç yerleştirmeşeriyle başlayacak olup program akışı 12.00 itibariyle olacaktır.
-Giriş-Çıkış ve Alandaki görevlilerin yönlendirmelerini dikkat almanız önem arz etmektedir.
-Alkol, uyuşturucu vb. kullanımı kesinlikle yasak olup Bölge Jandarma sorumluluğundadır ve Karakol 200 Metre mesafededir 🙂
-Mangal belirlenen alanda serbest olup Nargile, Semaver gibi keyif unsurları diğer katılımcıları rahatsız etmeyecek ve araçlarına zarar vermeyecek şekilde organize edilmelidir.
-Sponsor firmalar harici reklam içeriği bulunan araçların girişleri kesinlikle yasaktır. 
-Yeme-İçme için sizlere Jet Bite firması konsept aracıyla hizmet verecektir.
-Kahve vs. için Coffee Truck alanda hazır olacaktır.
-Lütfen çöplerinizi alanda bulunan Çöp konteynerine veya aracınıza bırakmanızı rica etmekteyiz.
-Karavan tuvalet 6 Adet WC ile sizlere 1 TL karşılığında hizmet verecektir. (Ayrıca 2 adet alaturka tuvalet alanda mevcuttur)
-Etkinlik günü sponsor firmalar aracılığıyla katılımcılara promosyon ürünler ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
-Sponsor firmalardan temin edilen ürünler Ücretli Çekiliş ile dağıtılacaktır. (Çok kupon şans artırır.) 🙂

Bu etkinlik ne zaman ayarlandı? 30 Haziran diye yazıyor. 27 Haziran'da ayarlandıysa çok geç oldu bence. en azından benim için. Katılımcı arkadaşlara bol eğlenceler diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu etkinlikte neler yapılıyor? Araçlara vag desteği mi var? 
Vay grubu araçlara özel Türkiye Buluşması denebilir kisqsaca Hocam.
VW Audi Skoda Seat gibi marka araçların burdada olduğu bir etkinlik.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vagfest Grubundan tarafımıza gelen Davet ve açıklamayı da Paylaşmak istiyorum.

Merhaba, Dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen VAG FEST bu sene Türkiye’de, İstanbul-Ömerli’de 15 Dönüm Yeşil Alan üzerinde 2. Kez düzenleniyor. 500’den fazla Volkswagen, Audi, Seat, Skoda araçlarının katılacağı ve 1000 kişiden fazla VAG severleri bir araya getirecek bu festivale siz dostlarımız, grup üyeleriniz ve aileniz davetlesiniz.
Birçok etkinlik, sahne söyleşileri, ödüllü yarışmaların yapılacağı, hediyelerin dağıtalacağı VAG FEST 2019’a sizleri de bekliyoruz [emoji4]

30 HAZİRAN PAZAR
İSTANBUL-ÖMERLİ
Kapı Açılış : 09:00
Veda : 19:00
Girişler Ücretsizdir.
İletişim : 05379187001
Grubunuza özel stand çadırı isteği ve Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
(Lütfen Şemsiye ve Sandalyelerinizi Getirmeyi Unutmayın) [emoji1]
-Festival alanı içerisinde VAG Grubu dışındaki araçlar için misafir otopark alanı bulunmaktadır [emoji4]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kaç kişi olundu acaba gidecek dostlarımızdan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gruptan gelecekler arkadaşları bekleriz vagfest 2019 da yerimizi aldık... 

Dışarıda kuyruk var bi kaç tane yerimiz var gelenler beni arasın ona göre ayarlayalım

Oguz 0531 606 75 79 

IMG_20190630_091616.jpg

IMG_20190630_091656.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah Oğuz Hocam. Mekan güzel ortam keyifli Bayraklar Fora :) Tadını çıkarmanız dileğiyle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender Teşekkür ederiz ender abi güzel bi gündü keşke forumdanda bi kaç arkadaşımız olsaydı daha güzel olurdu ama saglık olsun bidahaki vagfest 2020de güzel bi buluşma olur inşallah 

IMG_20190630_144809.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Inşallah Vagfest 2020 Ankara gibi Turkiye'nin Orta bir kısmında gerçekleşsin ki katılım adına daha sağlıklı olsun. Kendimde Bu konuda Fikrimizi beyan ettik forum adına. Lakin istambul Olunca marmara bölgesi hariç Türkiye nin her bölgesine uzak bir seçim yapılıyor 2 senedir. Bakalim görelim seneye inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender Bencede abi bi konuşmak lazım organizasyonla ilgilenen kişilerle. 

TÜRKİYENİN BAŞKENTİ ANKARADA YAPILSA EMİNİM ÇOOK KATILIM OLUR. 

Zaten rekor katılım rusyadaymış ankara gibi orta biyerde düzenlenirse kesin rekoru kırarız diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=208]Ender[/mention] Bencede abi bi konuşmak lazım organizasyonla ilgilenen kişilerle. 
TÜRKİYENİN BAŞKENTİ ANKARADA YAPILSA EMİNİM ÇOOK KATILIM OLUR. 
Zaten rekor katılım rusyadaymış ankara gibi orta biyerde düzenlenirse kesin rekoru kırarız diye düşünüyorum. 
Ben bir defa bunu dile getirmiştim konuşmuştuk aslında onlarda sıcak baktılar lakin sponsor ve organize de nasıl olur onu bilemem. Umarım önümüzdeki senelerde daha farklı bölgelerde olurda katılım daha yüksek ve amacına ulaşır olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...