VAG Fest 2019 Etkinliği

Bu etkinlikte neler yapılıyor? Araçlara vag desteği mi var? 

Bu etkinlikte neler yapılıyor? Araçlara vag desteği mi var? 
Vay grubu araçlara özel Türkiye Buluşması denebilir kisqsaca Hocam.
VW Audi Skoda Seat gibi marka araçların burdada olduğu bir etkinlik.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vagfest Grubundan tarafımıza gelen Davet ve açıklamayı da Paylaşmak istiyorum.

Merhaba, Dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen VAG FEST bu sene Türkiye’de, İstanbul-Ömerli’de 15 Dönüm Yeşil Alan üzerinde 2. Kez düzenleniyor. 500’den fazla Volkswagen, Audi, Seat, Skoda araçlarının katılacağı ve 1000 kişiden fazla VAG severleri bir araya getirecek bu festivale siz dostlarımız, grup üyeleriniz ve aileniz davetlesiniz.
Birçok etkinlik, sahne söyleşileri, ödüllü yarışmaların yapılacağı, hediyelerin dağıtalacağı VAG FEST 2019’a sizleri de bekliyoruz [emoji4]

30 HAZİRAN PAZAR
İSTANBUL-ÖMERLİ
Kapı Açılış : 09:00
Veda : 19:00
Girişler Ücretsizdir.
İletişim : 05379187001
Grubunuza özel stand çadırı isteği ve Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
(Lütfen Şemsiye ve Sandalyelerinizi Getirmeyi Unutmayın) [emoji1]
-Festival alanı içerisinde VAG Grubu dışındaki araçlar için misafir otopark alanı bulunmaktadır [emoji4]

Kaç kişi olundu acaba gidecek dostlarımızdan

Gruptan gelecekler arkadaşları bekleriz vagfest 2019 da yerimizi aldık... 

Dışarıda kuyruk var bi kaç tane yerimiz var gelenler beni arasın ona göre ayarlayalım

Oguz 0531 606 75 79 

IMG_20190630_091616.jpg

IMG_20190630_091656.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Oğuz Hocam. Mekan güzel ortam keyifli Bayraklar Fora
Tadını çıkarmanız dileğiyle.

@Ender Teşekkür ederiz ender abi güzel bi gündü keşke forumdanda bi kaç arkadaşımız olsaydı daha güzel olurdu ama saglık olsun bidahaki vagfest 2020de güzel bi buluşma olur inşallah 

IMG_20190630_144809.jpg

Inşallah Vagfest 2020 Ankara gibi Turkiye'nin Orta bir kısmında gerçekleşsin ki katılım adına daha sağlıklı olsun. Kendimde Bu konuda Fikrimizi beyan ettik forum adına. Lakin istambul Olunca marmara bölgesi hariç Türkiye nin her bölgesine uzak bir seçim yapılıyor 2 senedir. Bakalim görelim seneye inşallah.

@Ender Bencede abi bi konuşmak lazım organizasyonla ilgilenen kişilerle. 

TÜRKİYENİN BAŞKENTİ ANKARADA YAPILSA EMİNİM ÇOOK KATILIM OLUR. 

Zaten rekor katılım rusyadaymış ankara gibi orta biyerde düzenlenirse kesin rekoru kırarız diye düşünüyorum. 

[mention=208]Ender[/mention] Bencede abi bi konuşmak lazım organizasyonla ilgilenen kişilerle. 
TÜRKİYENİN BAŞKENTİ ANKARADA YAPILSA EMİNİM ÇOOK KATILIM OLUR. 
Zaten rekor katılım rusyadaymış ankara gibi orta biyerde düzenlenirse kesin rekoru kırarız diye düşünüyorum. 
Ben bir defa bunu dile getirmiştim konuşmuştuk aslında onlarda sıcak baktılar lakin sponsor ve organize de nasıl olur onu bilemem. Umarım önümüzdeki senelerde daha farklı bölgelerde olurda katılım daha yüksek ve amacına ulaşır olur.

Geri
Üst Alt