SES SİSTEMİ ÖNERİ

@yusuf Sizin işlemlerden sonra kapıda trim sesi oluştu mu ?

Daha önce kapı altına r logo ışık takmak için eski aracımı kapısını söktürmüştüm başka bir yerde ve rahatsız edici bir ses oluşmuştu.

Kapı paneli trim sesi konusunda en son korkulacak yer . Defalarca bir çok farklı aracımda söktüm sorun yaşamamayı öğrendim . Tek gereken paneli sabitleyen klipsleri düzgün çıkartmak. Eğer bozulursa sorun oluyor ve değiştirilmesi gerekiyor . Servisten 10 taneyi 40-50 tl bandında alınmıştım ve tüm problemler çözülmüştü . 

Tekrardan selamın aleyküm arkadaşlar, biraz araştırma sonucu şöyle bir sistem önerisi topladım. Bilgili arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum teşekkürler :)  

Ön kapılar : Hertz Energy ESK 165.5

Arka kapılar : Hertz Energy ECX 570.5

Amfi : Sinuslive SL-A8005D

Bass : 30 cm cs1214 JBL 1000 WAT BASS

Tekrardan selamın aleyküm arkadaşlar, biraz araştırma sonucu şöyle bir sistem önerisi topladım. Bilgili arkadaşlardan yorum ve tavsiye bekliyorum teşekkürler :)  

Ön kapılar : Hertz Energy ESK 165.5

Arka kapılar : Hertz Energy ECX 570.5

Amfi : Sinuslive SL-A8005D

Bass : 30 cm cs1214 JBL 1000 WAT BASS
Subigarage istanbul ile görüşüp bilgi almanı öneririm 

bence kapılar vs. sökülecekken yalıtım da yapın kapılara. hem trim sesini önlersiniz hem de daha tok bir ses sistemi olur.

Kapılara hertz + bass amfi ile olayı kapattım arkadaşlar yorumlar için teşekkürler :)  

@caglar_61 Büyük zevkle :)  

Ön kapılar Hertz ck 165

arka kapı Hertz dsk 165.3

amfi For-x 1800.5 5 kanal digital

bass cadence fxs600 38cm

Genel montaj dahil maaliyet 4000

Genel olarak da orjinale göre çok daha kalite bir ses oluştu, bozulma yok.

Bass ön kapı camlarını titretiyor, arka koltuğa oturanlar korku yaşıyor :D  

Amfiden %75 olarak kullanıyorum kapıları yani daha kaliteli bir amfiyle daha iyi verim alınabilir ama ben f/p olarak bakınca tavsiye ederim :)  

@lasttohit Hocam sadece 30cm bass ve amfi alsam iş görmez mi acaba :)

Yüksek ses istemiyorum sadece kısık seslerde bass istiyorum. Ortalama 1000-1500 civarı bütçe ayırabilirim. 

@AhmetM O kadarına pek bişi diyemicem hocam ama 30cm olan bir çok bassı denedim fakat ön koltuklara gelmiyordu bende 38 cm seçtim :)  

@lasttohit Hocam sadece 30cm bass ve amfi alsam iş görmez mi acaba :)

Yüksek ses istemiyorum sadece kısık seslerde bass istiyorum. Ortalama 1000-1500 civarı bütçe ayırabilirim. 
Alpine swe 815 almanızı tavsiye ederim.Kendinden amfili bir cihaz kesinlikle ihtiyacınızı görür

@driver_can Bu ürünü sedan arabalar için çok önermiyorlar. Yarın öbür gün Golf'ü satarsam sedan bir arabaya geçersem kullanmaya devam etmek istiyorum o yüzden bunu eledim diyebilirim. 

Geri
Üst Alt