Jump to content
Golftdi

Tampon ve kaput maskesi

Recommended Posts

Arkadaşlar sadece uzun yolda, taş ve sinek çarpmalarından korunmak için bu ürünü almayı düşünüyorum. Alan kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim. Boyaya bir zararı olur mu? Rüzgarın etkisiyle sık sık çarparak boyayı çizer veya matlaştırır mı? 7923B2FC-BA63-41BD-B5AB-92C42A522ACE.jpeg

1A3292BC-4432-412B-8FA9-29A3F2CFABA3.jpeg

Kırcalı ve latissimusdorsi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak bende sizin gibi düşünüyorum hocam, tek düşüncem alt kısmı kece imiş ürünün. Rüzgarla birlikte sürekli boyaya çarpacağı için acaba çizer mi matlaşır mı? Yoksa işe yaracağına eminim. Uzun yolda gece gündüz istediğiniz kadar dikkat edin o taşlar geliyor. Forumda aradım bir iki yıl önce konu açılmış kullanam arkadaş yorumlarsa sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Golftdi yazdı:

@forjust1day hocam koruma filmi hem daha masraflı hemde sevdiğim bir uygulama değil. Kalitelisini yaptırmak baya pahalı ayrıca. Taş izleri uzun yolda sıkıntı genelde yol bitince sökerim.

Hocam bu maske ile gezerseniz mk8 kamuflajli halde  kameralara yakalandı diye otohaber sitelerine cikabilirsiniz 😂

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir dönem bende Kullandım özellikle uzun yolda faydası oluyor. Tam oturması gerekir ama ürünün. Ayrıca sıcak havalarda çıkarmak gerekiyor kaputsa yapışma durumu olbilabiliyor.

Uzunn yolda sinek böcek çarpma için son derece Güzel bir uygulama. 906741e7c05bd7839bb012a76fd61263.jpg7c12678b830833dcb16198ffadb8dc94.jpg60af3db5fdb386c9ecb56c7e8f08fd9d.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Golftdi yazdı:

@AhmetCakmak

Bu bandın sökülmesi kolay mı hocam buda mantıklı geldi

Kolay sökülüyordur hocam net bilgim yok. Yani zaten kullanışsız olsa kullanan olmazdı. Ama bant işi biraz uğraş istiyor tabiki, maske kullanım kolaylığı açısından 1 tık daha iyi gibi. 

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=208]Ender[/mention] hocam kullandıktan sonra boyada çizilme, matlaşma, iz vs yaptımı. Altı keçe olduğundan ben rüzgarla sürekli esneyip hareket edeceğinden yüzeyi biraz çizer veya iz yapar diye düşündüm?
Uzun süre kullanmadığım için herhengi bir sorun yaşamadım ben. Sürekli kullanınca belki ufak çizikler oluşabilir ürünün kalitesi açısından ama onuda güzel bir pasta cila ile geçirilebilir diye düşünüyorum. Ben uzun yolda kullanılması taraftarıyım. Keyifli Forumlar Dilerim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Ender yazdı:

Uzun süre kullanmadığım için herhengi bir sorun yaşamadım ben. Sürekli kullanınca belki ufak çizikler oluşabilir ürünün kalitesi açısından ama onuda güzel bir pasta cila ile geçirilebilir diye düşünüyorum. Ben uzun yolda kullanılması taraftarıyım. Keyifli Forumlar Dilerim

Sürekli kullanmayacağım hocam, sadece uzun yolda kullanacağım bende. Yani 10-20 saatlik yolculuklarda. Ama aklımda bazı sorular var, mesela yağmurda öndeki araçtan su ile birlikte kum toz zerrecikleri aralara girerse ne olur? Ayrıca aşırı hızlarda boyaya baskı yapacağından çizme vs yapar mı? Bunlar düşündürüyor beni.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Golftdi yazdı:

@Negatiwe hocam araçlar sizin mi, kullandınız  mı bahsettiğim maskeyi?

Evet hocam eski araçlarım. Bant mavi olan daha basit ve uygun maliyetli. Deri kaput maskesi uzun yolda kullandım otoparka gelince çıkardım. Deri uzun süreli kullanılmamalı, yaz sıcaklarinda özellikle. Yağış alan bir yerlerdeyseniz yine sıkıntı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, Golftdi yazdı:

@Negatiwe hocam uzun süreli derken sadece uzun yolda, yani 17-18 saatlik yol. Bu da mı uzun bir süre? Bir de mavi bant kağıt mı?

O şekilde sorun olmaz hocam. Uzun süreden kastım sıcak havalarda bir hafta gibi üzerine kalması.

Mavi bant kağıt değil, folyo gibi bir malzeme.

https://urun.n11.com/cift-tarafli-bant/3m-07895-scotch-masking-tape-mavi-maskeleme-bandi-1950m-P208225016

Golftdi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Neogolf61 uzun yolda taştan korunmak neredeyse imkansız hocam. Yolların kalitesi değişiyor, köylerden taşralardan tamiratlı yollardan geçiyorsanız özellikle. Aslında gereksiz değil, yüzbinlerce liralık araçlar, dikkat etmekte fayda var derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.