TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

[mention=7013]niccoli_42[/mention] Rica ederim her zaman, elimizden geldiğince birbirimize yardımcı oluruz. Denedikten sonra paylaşırsan seviniriz. Resimli veya videolu şekilde. 

Recep hocam denedim lakin olmadı yine, telefonun usb yi bağladığım sırada bi araç ekranı gidiyor geliyor ve telefonda da anlık bi bildirim geliyor fakat anlık olduğu için yakalayamadım. Ancak muhtemelen bu bildirim android autonın izin bildirimi fakat cihaz kendiliğinden siliyor bildirimi.

Daha sonra apkmirror sitesinden android autonun son versiyonunu indirdiğimde araca bağlanıyor telefon ama standart android auto şeklinde, ender hocamın bahsettiği diğer hiç bir uygulama gözükmüyor, standart android auto ekranı yani.

Daha sonra yurt dışı sitelere baktığımda android autonun play store tarafından kısıtlanmayan tek versiyonunun 3.945 versiyonu olduğunu öğrendim ancak bu versiyonda da öğe ülkenizde kullanılmıyor uyarısı veriyor ve geliştirici modunuda açma şansım olmuyor bu yüzden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@niccoli_42 Hocam karşılaştığınız şeyler gayet normal... araç ekranının gidip gelmesi, ve telefona bildirim gelesi gayet normal aynıları bende oluyor. Ben bunun için bi video çekeyim en iyisi.
Andorid auto'nun evet izin bildirimidir o hemen kaybolmasının nedeni çakışmalar olduğu içinidr. Siz zaten telefonu bağladığınızda android auto yu değil mirror linki seçmeniz gerekiyor. Seçn bekleyin eğer izini verirseniz bir sonraki bağlandığınızda direkt mirrorlink ile açacaktır. 
Andorid auto'nun eski sürümünü kullanmanıza gerek yok ben şuan en son sürümünü kullanıyorum. 
Şayet hala o izin bildirimini yakalayamazsanız telefonu yeniden başlatın araç ekranınıda aynı şekilde power tuşuna VW ekranı gelene kadar basılı tutun yaklaşık bi 10 saniye olması lazım. Ben yarın kısa bi video çekmeye çalışıcam bu bağlantı aşaması için. 
Dediğim gibi siz araç ekranında mirror link'i değil andorid auto'yu seçmişsiniz o yüzden hiç bir uygulamayı görememişsinizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bubuygulamayi deneyip sonuç alan arkadaşlarımız burdan Yorumlarını yazarsa varsa karşılaşılan sorunlara çözüm üretilebilir. Iyi Forumlar dostlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=4688]bunyamin81[/mention] Çözüm highline [emoji23]  [mention=4688]bunyamin81[/mention]
Tamamen duygusal abi

@Ender Ya fazla ilgilenen yok abi, yada milletin appconnect açık olmadığı için yapamıyor. 

APP Connect açtırırsan mutlaka lazım olacak. Konuda mesajımız bulunsun :)

Teşekkürler.

[mention=208]Ender[/mention] Ya fazla ilgilenen yok abi, yada milletin appconnect açık olmadığı için yapamıyor. 
Genelde App Connect açık olan araç sayısı az olduğundandır. Yada bazı arkadaşlar Android Cihaz kullanıyorlar. Aslında Konu Beklediğimden Daha az ilgi gördü. Kendi sayfamda paylaştığımda Tanımadığım onlarca kişi bu konuda destek istedi.
Bazen fırsat ayağınıza kadar gelir ama kıymeti bilinmez misali. Hayırlısı olsun ne diyelim. Biz bilgiyi paylaşalım isteyen alsın kullansın istemeyen de baksın.
Emeğin Karşılığını bazen alamıyoruz ama olsun Bizdeki Tutku Yeter Gerisi Teferruat. Herkese Keyifli Forumlar diliyorum.
Not: Belki Ücret karsiligi olsaydi daha çok ilgi görebilirdi Yaşadığım buna benzer birkaç Tecrübe bana bunu gösterdi. Yineliyorum Bilgi Paylaşıldıkça Güzel ve Dostluk Kazansın Parolamız aynen devam etmekte.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Valla al bendede o kadar paralı olsaydı kısmı hariç ama benimde beklediğimden çok az ilgi gördü...Demek ki herkes senin benim gibi meraklısı değilmiş bu olayın. Halbuki yabancı forumlarda deli gibi bunun çözümünü arıyorlar =) Sağlık olsun diyelim. Paylaşmak güzeldir

LG mirrorlink telefon da çalışmadı buna rağmen 1 defa çalıştırabildim fakat sonra açılmadı çok uğraştım olmadı sinirlerimi bozuyor sorunsuz bir uygulama Android auto için var aslında oda root istiyor fakat benim Huawei p10 mate root şu anda imkansız halde telefonu değiştirmek de istemiyorum ama bluetooth ile kablosuz bağlantı desteği yakında olacakmış tabi araç desteklermi muamma destekler ise telefonu ozaman değiştirebilirim. Telefonumda mirrorlink yok ama bağlayınca mirrorlink çıkıyor çok garip 

LG mirrorlink telefon da çalışmadı buna rağmen 1 defa çalıştırabildim fakat sonra açılmadı çok uğraştım olmadı sinirlerimi bozuyor sorunsuz bir uygulama Android auto için var aslında oda root istiyor fakat benim Huawei p10 mate root şu anda imkansız halde telefonu değiştirmek de istemiyorum ama bluetooth ile kablosuz bağlantı desteği yakında olacakmış tabi araç desteklermi muamma destekler ise telefonu ozaman değiştirebilirim. Telefonumda mirrorlink yok ama bağlayınca mirrorlink çıkıyor çok garip 
Hocam o sorunsuz dediğin uygulama açılıyor açılmasına ama ne google haritaları kullanabiliyorsun nede başka birşeyi, sadece ekrana 80 tane pencere açıyor başka bir işe yaramıyor

Bluetooth araç ekranına mı bağlantı olacakmış?  Çok zor hocam o iş gecikmeler olur onda

Servisin golf 7,5 lara koyduğu multiplayer belli bir markası var mı yada dışarıdan alabileceğim sağlam bir marka?

[mention=7013]niccoli_42[/mention] Hocam karşılaştığınız şeyler gayet normal... araç ekranının gidip gelmesi, ve telefona bildirim gelesi gayet normal aynıları bende oluyor. Ben bunun için bi video çekeyim en iyisi.
Andorid auto'nun evet izin bildirimidir o hemen kaybolmasının nedeni çakışmalar olduğu içinidr. Siz zaten telefonu bağladığınızda android auto yu değil mirror linki seçmeniz gerekiyor. Seçn bekleyin eğer izini verirseniz bir sonraki bağlandığınızda direkt mirrorlink ile açacaktır. 
Andorid auto'nun eski sürümünü kullanmanıza gerek yok ben şuan en son sürümünü kullanıyorum. 
Şayet hala o izin bildirimini yakalayamazsanız telefonu yeniden başlatın araç ekranınıda aynı şekilde power tuşuna VW ekranı gelene kadar basılı tutun yaklaşık bi 10 saniye olması lazım. Ben yarın kısa bi video çekmeye çalışıcam bu bağlantı aşaması için. 
Dediğim gibi siz araç ekranında mirror link'i değil andorid auto'yu seçmişsiniz o yüzden hiç bir uygulamayı görememişsinizdir.

Recep hocam, mirror linki seçmeyide denedim bu işlemleri yaparken ancak mirror linkte telefonunuzun mirror linki destekleyip desteklemediğini, servisten öğrenin gibi bi hata alıodum şuan yanlış hatırlamıyorsam.

Dediğiniz gibi recep hocam, bu bağlantı aşamasını gösterir kısa bir video olsa, çok daha isabetli olur gibi.

İlginiz için tekrar tekrar teşekkürler...

Recep hocam, mirror linki seçmeyide denedim bu işlemleri yaparken ancak mirror linkte telefonunuzun mirror linki destekleyip desteklemediğini, servisten öğrenin gibi bi hata alıodum şuan yanlış hatırlamıyorsam.

Dediğiniz gibi recep hocam, bu bağlantı aşamasını gösterir kısa bir video olsa, çok daha isabetli olur gibi.

İlginiz için tekrar tekrar teşekkürler...

Telefonda araç modu uygulaması(car mode)  yüklü mü? 

Geri
Üst Alt